Skocz do zawartości

Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na allegro ipoda 20-30gb można dostać za mniej niż 200zł, czy warto?

Czy bateria wytrzyma chociaż 10h i czy jakość dźwięku nie będzie gorsza niż fuze/clip? - mam ksc75.

 

Bardzo kusi taka pojemność za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic za mniej niz 200zl? To jest podrobka. iPod classic to jeden z lepszych odtwarzaczy, jakie moga byc. Niestety, nowki kosztuja 900-1000 zl. Uzywane po 350-400. Jak ktos sprzedaje nowe za mniej niz 200zl - podrobka, podrobka, podrobka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod classic to jeden z lepszych odtwarzaczy, jakie moga byc.

Niestety nie mogę się z tym zgodzić, ponoć classic to jeden z najgorzej grających ipodów (no chyba ze mówimy o wyjściu line-out), ale zaznaczam ze osobiście z dużych dyskowych ipodów miałem styczność tylko z Video 5G i mogę go szczerze polecić

 

należny pamiętać ze classic = 6G

 

I tak za 200zl mozna dostac szufelke, ew. uzywane nano.

 

4G (lub starsze) tez można czasem wyłapać za ten pieniądz i on gra ponoć całkiem nieźle.

 

Wracając do tematu

w używanych dyskowych ipodach najbardziej obawiałbym się pracy juz kilkuletniego dysku i wytrzymałości baterii, ale w tym przypadku wszystko zależy od poprzedniego właściciela i konkretnego egzemplarza.

 

np. mój kilkuletni Nano 1G wytrzymuje ~9,5h ciągłego odtwarzania muzyki ze sporą głośnością, co jest raczej niezłym wynikiem, zwłaszcza patrząc na podawane przez producenta 13h pracy nowego egzemplarza.

 

ipody z reguły sa zimne a clip/fuze są raczej ciepłe i basowe, wszystko kwestia synergii ze słuchawkami.

niektórzy chwalą sobie zestawienie KSC75 + clip, a niektórzy wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic 6g jest porażką pod względem dźwięku.Jest on sztuczny i suchy.Jedynym wyjściem jest line-out i coś pokroju MxM ale nie oto chodzi.Jak wyrwiesz Video lub Ipoda 4gen w cenie ok 200zł to bierz bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności