Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

V39 ma dłuższy czas baterii teoretycznie, a jak jest w praktyce? w tym sansa podoba mi się wejscie na karty pamieci.

aha czy dzwiek na v39 bedzie lepszy gorszy czy porównywalny z najnowszym zintegrowanym realtekiem na pc?

Nigdy nie testowałem ile ona tak na prawdę trzyma, ale wydaje mi się, że 20 godzin to spokojnie. Używam codziennie i ładowanie raz na tydzień stracza. Od Sansy Clip/Fuze gra sporo lepiej, dzwięk jest bardziej zbalansowany, dynamiczniczny i czystszy, zdecydowanie łatwiej dobrać słuchawki, które dobrze się zgrają.

Nie wiem o jakim konkretnie realteku piszesz, ja mam w lapku (Asus M51VA) coś, co everest podaje jako:

Realtek Unknown @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

cokolwiek to znaczy ;) i przy v39 gra toto kiepściutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V39 ma dłuższy czas baterii teoretycznie, a jak jest w praktyce? w tym sansa podoba mi się wejscie na karty pamieci.

aha czy dzwiek na v39 bedzie lepszy gorszy czy porównywalny z najnowszym zintegrowanym realtekiem na pc?

 

HD 555 bez wmacniacza podpięte do jakiegokolwiek playera mp3 zagrają słabo, podpięcie ich pod aktywne głośniki komputerowe daje im już jako takie brzmienie nawet z realteka i nadaje się do oglądania filmów, ale podpinanie ich pod "goły" player do muzyki to bardzo marny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie testowałem ile ona tak na prawdę trzyma, ale wydaje mi się, że 20 godzin to spokojnie. Używam codziennie i ładowanie raz na tydzień stracza. Od Sansy Clip/Fuze gra sporo lepiej, dzwięk jest bardziej zbalansowany, dynamiczniczny i czystszy, zdecydowanie łatwiej dobrać słuchawki, które dobrze się zgrają.

Nie wiem o jakim konkretnie realteku piszesz, ja mam w lapku (Asus M51VA) coś, co everest podaje jako:

Realtek Unknown @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

cokolwiek to znaczy ;) i przy v39 gra toto kiepściutko.

Hmmm... Mi się zdaję, że 30h wytrzymuję luzem.

Bateria bardzo dobra, dźwięk jeszcze lepszy.

 

Tylko, że na słońcu kompletnie nic nie widać nie wyświetlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 555 bez wmacniacza podpięte do jakiegokolwiek playera mp3 zagrają słabo (...) podpinanie ich pod "goły" player do muzyki to bardzo marny pomysł.

 

Nawet modowana Karma aallena im w niczym nie pomogła. IHP spisał się identycznie, ale już podpięcie ich pod Sanse to było coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy, że będa zamulone cała moc pójdzie w ślamazarny bas... ogólnie słuchawkom braknie mocy by rozwinąć skrzydeł, będziesz potrzebował niestety wzmacniacza słuchawkowego, np. Holdegrona w wersji standard, MxM'a lub innego cuda. Vedii nie miałem z opinii wynika jedna, ze dzwiękowo to czołówka jednak nie ma playera bez wad, użytkownicy czesto narzekają na awarie wejść słuchawkowych itd. w dodatku serwis vedii podobno najsprawniej nie działa, nie wiem czy to prawda. t60 mam i przyznam, że to również bardzo ciakawy player na tyle ciekawy i popularny, ze firma iriver postanowiła wznowić jego produkcję w ramach limitowanej edycji, dla mnie to bardzo udany nastepca t30 którego również mam, jednak ze wszystkich playerów które mam czy miałem (patrz sygnaturka) bezdyskusyjnie najlepiej gra e10, ktoś zapyta po co go sprzedaję...a no niestety potrzebuję kasy i z czegoś trzeba zrezygnować. ponadto warte uwagi są playery Sony naprawde ciesza się teraz popularnością. Poczytaj na forum dużo jest tematów takich jak Twoj. Życze udanego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny ok 500zł za wzmacniacz szokują... Na standartowym V39 te Sennheisery bedą porównywalne z powiedzmy sennami px100?

znalazlem cos takiego

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=50537

pisze ze odtwarzacz z hd555 gra bardzo przyjemnie

 

 

Dobra zdecydowalem sie, kupuje Vedia V39 4gb za 250zł w sklepie 3kropki i do tego słuchawki sennheiser px100 pewnie ok 150. Mam nadzieje ze nie bede zawiedziony...

Zdecydowalem sie na kupienie px100 poniewaz bede ich uzywal tez poza domem... wychodzac z domu w dookołusznych sluchawkach zrobilbym z siebie posmiewisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=50537

Tu pisze coś zupełnie odwrotnego!

Pytam sie czy jakiekolwiek sluchawki do 150zł beda zauważalnie lepsze od moich sennow hd555

Mam k414 i v39 więc Ci mówię <_<

Gdybym nie miał tego połączenia to bym nie mówił tak.

 

Hmmm... Napisała to jedna osoba, a w tym temacie nikt nie odpowiedział no więc ...

Ale jak chcesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności