Skocz do zawartości

odtwarzacz mp3 do ok. 110zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w tytule tematu, chciałbym kupić "empetrójkę" do ok. 110zł..

 

Macie jakieś propozycje? Nie mam wygórowanych potrzeb, wystarczy mi trwały i dobrze grający sprzęt o pojemności 1/2GB, np. "na miasto", do szkoły etc.

 

Myślałem nad Pentagramem Vanquishem R Pocket 2GB lub Creativem ZEN Stone 2GB oraz Creativem MuVo T100 lub V100 1GB .. Co o nich myślicie? Pentagram ma w zestawie ładowarkę sieciową a do Creative'ów będę musiał ją dokupić..

 

Z góry dziękuję,

DARRKIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje Clip 1GB, którego na allegro nie znalazłem. Ja bym się nie sugerował stroną MM, bo na magazynie u mnie w mieście mogą go nie mieć.. Cóż nie pojadę i nie sprawdzę, to się nie przekonam..

 

Btw. A co sądzicie o Sandisk Sansa C240 1GB ? http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...74386231912.htm lub Modecom Nevio / Navo 1/2GB ? Ewentualnie Vedia A3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
A10, 150zł - ale masz spokój ze słuchawkami, podobno dołączone są niezłe.

 

Podobno komar ma jajka - ale nikt nie widział ;)

 

Fakt faktem, że z pewnością SRS-200 okażą się lepsze od stockowych słuchawek dodawanych np. do Sansy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności