Skocz do zawartości

650 zł liczy sie tylko dzwiek


Rekomendowane odpowiedzi

Podałeś za mało szczegółów. Ja jestem w tej kwestii mało doświadczony, ale nawet ci dobrze obeznani nie polecą ci niczego konkretnego bez większej ilości informacji. Napisz czy podobało ci się brzmienie T60, czy czegoś mu brakowało, czy zamierzasz zmieniać słuchawki czy może pozostaniesz przy PX100. Przydałaby się również informacja jakiej muzyki słuchasz. Ja mogę ci polecić ogólnie znane i cenione odtwarzacze:

Iriver Clix/Clix2, E10, seria IFP, Ipod nano 1g, Sansa Clip(osobiście mnie nie zachwyciła ale dużo osób ją poleca, może ze względu na dobry stosunek cena/jakość), Rio Karma, Sony seria S63x, Cowon D2 i wiele, wiele innych ;d. No i podstawowa rada, nie kupuj nic na podstawie opinii innych! Idź gdzieś gdzie możesz wrzucić na odtwarzacz swoją muzykę i posłuchać jej na własnych słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak sluchawek raczej narazie nie bede zmieniac bo mi pasuja i to bardzo. T60 grała dobrze i nie chciał bym niczego gorszego. Hmm czego slucham a wiec muzyka electroniczna ,troche gitarowego brzmienia , no i troche rapu , rzadziej popu i reszty. Co do Ipoda moge powiedziec ze podoba mi sie wyglad ale gorzej z brzmieniem nie wiem jak touch bo slyszalem tylko shuffle 1g i nano 2 g. Chciałbym zeby player byl solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod Video i Nano 1g to najlepiej grające Ipody.Touch 2gen też gra b.dobrze imho.Co do wytrzymalości,to mi mój już spadl na kafelki z 1.5m,byl co prawda w pokrowcu ale nic mu się nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ipoda jesli juz to tylko pamie flash, hdd nie wchodzi w gre a taki jest chyba wideo (poprawcie mnie jesli sie myle) co do sony nie mialem nigdy stycznosci i nie wiem co o nich sadzic moze jeszcze jakies propozycje. Ostatnio ogladałem iAudio i7, podoba mi sie napewno touch ale brakuje mi w nim equalizera no i cena tez jest znaczna nawet za 8 gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt,Video ma hdd ale można zrobić Cf-mod.Do tego zainstalujesz Rockboxa i masz wtedy equalizer itp.No ale jest sporo innych odtwarzaczy z którymi nie musial być kombinować,np. wspomniany i7 jeśli Ci się dźwięk podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście tylko dźwięk się liczy, to bierz z Alle... iFP-799. Bateryjek nie musisz kupować. Dużej pojemności akumulatorek AA ładujesz i słuchasz 40 godzin. PX-y akurat dobrze pociągnie. I połowa wymienionej sumy w suchym bez uszczerbku dla muzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi powiedzieć co wy chcecie od tego HDD ? bo nie kumam :/

 

No jak to,hdd=zuo :lol:

No a tak serio,to ja tydzień temu kupilem 3 letniego Video i dziala b.dobrze.Sprawdzilem dysk i żadnych badów.Widać że go poprzedni wlaściciel szanowal bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz czytnik cf pasujący do playera,poszukaj na forum bo ktoś już takiego moda robil.Do tego karta,zależy jakiej chcesz wielkości.Myślę że w 200zl się można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze wiem lepiej tylko naprawde we wczesniejszych wersjach ipodow z hdd byl z tym problem. Nie wiem jak z tymi obecnymi nigdy nie bylo mi dane sie nimi pobawic. Dlatego licze ze ktos wyprowadzi mnie z tego blednego rozumowania. Nie chciałem tutaj nikogo urazic czy popisywac sie woja wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podczepie sie do topicu, bo też poszukuje playera w podobnej cenie, którego główną zaletą będzie jakość dźwięku. Wcześniej używałem iRivera T10 i w pełni spełniał on moje wymagania - czas odtwarzania, jakość dźwięku no i ten klip, bo muzy słucham głównie w ruchu - rower, jogging itp. Napaliłem się na E50 (żywotność baterii i metalowa obudowa) - czy jest coś jeszcze z rodziny iRiverów godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności