Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam nad zestawem kina domowego, będe go chciał kupić za 2-3 miechy. I im więcej przeglądam, tym mniej wiem. Wiem już tylko to, że trzeba olać recenzje i posłuchać wszystkiego na własne uszy. Znacie jakieś salony w woj. łódzkim z dobrym sprzętem tego typu i ludźmi, którzy sie na tym znają a nie wyrecytują zawartość ulotki żeby wcisnąć towar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam dvd manty juz od maja i dziala wysmienicie ... narazie tylko jeden divix nie zaskoczyl procz tego zadnych problemow.

Co do glosnikow manty to nie polecam ... kumpel ma jakis zestaw manty 5.1 totalna zenada ... jak przyszedl do mnie i mu podkrecilem do polowy moje creativy 4.1 to stwierdzil ze juz wie dlaczego jest taka roznica w cenie manty i creatiwow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z manta jest jeden problem mimo ze polska firma to cala produkcji jest w chinach :D Ale potwierdzam jak kiedys cos czytalem o kinie domowym to manta miala dobry stosunek ceny do jakosci (ale to tylko w kategorii odtwarzacz dvd - nie zestawy). Nie polecam salonow i inforamcji jakie tam otrzymasz przewaznie staraja sie wcisnac to co im nie sprzedaje sie najlepiej, albo to czego maja duzo w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba porpostu pójde do MM i przesłucham sobie kilka zestawów....a ta Manta mnie naprawde dręczy :/...w PCWORLDZIE miała pierwsze miejsce za brzmienie ... a Geniusy ostatnie... no ale cóż...tak jak mówie chyba pojade do MM poprostu ... a ten THX to poprostu certyfikat nadawany produktom któe spełniają normy jakiejś tam firmy czy czegoś...nie wiem..czytałem o tym z 2 miesiace temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jest certyfikat przyznawany przez Georga Lucasa. Słyszałem 2 zestawy z tym certyfikatem i oba brzmiały naprawdę dobrze... Testów nie można słuchać, co ci z tego, że zajął 1. miejsce jak będzie na twoje ucho brzmiał gorzej od innego... Np. w KŚ moją wieże zdegradowali za ******ły mimo, że dźwięk miała najlepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ebayu były wystawione 3 identyczne aukcje po tej samej cenie. W dwóch z trzech była juz złożona jedna oferta (w tym moja). Trzecia aukcja pozostawała bez oferty.

 

I teraz pytanie którą aukcję zacznie licytować osoba pragnąca kupić ten przedmiot (zaznaczam ,że ta osoba jest amerykaninem ,a przedmioty z tych trzech aukcji są IDENTYCZNE i miały taką samą cenę początkową) ?

 

Zacznie licytować tą aukcję na której była już oferta... a aukcja na której nie było dotychczas ofert skończy się ...

 

Dlaczego amerykanie są takimi idiotami i zamiast kupić taniej identyczny przedmiot z innej aukcji (btw. tego samego sprzedawcy) przebijają inne licytowane osoby aby kupic przedmiot 60% drożej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w każdym razie nie powinno się kierować tym certyfikatem przy wyborze głośników ;)

 

A testów nie mam zamiaru słuchać, ale poprostu mnie zdziwiło zwyciestwo manty, chociaż nie zdziwiło mnie ono aż tak jak zwycięstwo pentagramu w teście odtwarzaczy mp3....

 

 

Forza Lazio..nie wiem, czemu..oni porpostu są idiotami i koniec...dla nich trzeba pisać instrukcje do wiaderka żeby nie wkładali go na głowe, albo do jajek niespodzianek żeby nie jedli tego plastikowego w środku...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przetworników, to najlepsza o tym strona, jaką znalazłem to http://www.colsanmicro.com/monitors.php

 

Co do Amerykanów, to instrukcje muszą uwzględnić jak najwięcej rzeczy, bo tamci lubią się pozywać do sądu. Nawet jest taka nagroda dla najgłupszego wygranego pozwu. Nie pamiętam, jak się nazywała, ale nazwa była na cześć gościówy, co pozwała McDonald bo się polała kawą z kubka a na kubku nie było napisu "uwaga! gorące!" i ostrzeżenia że można sie poparzyć. Proces wygrała... Jeden gościu wygrał, gdy złożył pozew, że sąsiad przejechał mu po rękach. Co ciekawe, wtedy kradł sąsiadowi kołpaki z samochodu... Inny natomiast podczas jazdy samochodem-kempingiem wypuścił z rąk kierownice i (wszystko podczas jazdy) poszedł zrobić sobie kawe. Wygrał, bo w instrukcji nie było napisane, żeby nie odrywać rąk od kierownicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dogadałem z pielęgniarkami i siedze w dyżurce przy komputerku, jakiego tu szybkiego neta mają! ^^ full wypas, muzyczke sobie w odtwarzaczu zmieniam, wymieniam się z takim jednym dokturem. Zostane tutaj jeszcze pewnie ze dwa tygodnie, ale obawiam się, że niedługo będę musiał mieć jeszcze jedną operację :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja na rękę, ale wszystko wskazuje na to, że będzie trzeba jeszcze jedną, a nawet dwie, bo śruby będzie trzeba wyciągnąć potem... Już o tym pisałem gdzieś na forum nie chce mi się drugi raz męczyć. Generalnie mam ograniczone ruchy w niektórych płaszczyznach najkrócej mówiąc.

 

A moja sansa... Dostałem nową z serwisu. Sprawuje się przyzwoicie, ale te przełączanie między trybami to jedna wielka kicha. Włączyłem ją wczoraj pod kompa z legalnym windowsem xp sp2 w trybie USB "auto". Urządzenie zostało wykryte przez winde jako MTP. W drugim trybie, winda nie widziała playera w ogóle, ale nie było na nim wmp10 tylko 9 :huh: Udało mi się dzięki temu skasować ten "prezencik" który dostałem razem z odtwarzaczem, ale nie mogłem zmienić muzyki nagranej w trybie dysku przenośnego na windowsie z sp1.. Winda po prostu ich nie widziała. Podobnie jest w drugą stronę. Jeżeli coś nagramy w trybie dysku przenośnego to nie widzimy tego w mtp.

 

Swoją drogą nie będę więcej psioczył na tagi. Trzeba tylko poświęcić minutkę przy każdym albumie na porządne otagowanie i gra gitara. Głośności już mi tak nie brakuje na etkach, ale radia to i owszem. Mam nadzieję, że da się to jakoś obejść tak jak w starszych sandiskach.

 

Ale 350 złotych bym za sansę nią raczej nie dał - wolałbym dozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ebayu były wystawione 3 identyczne aukcje po tej samej cenie. W dwóch z trzech była juz złożona jedna oferta (w tym moja). Trzecia aukcja pozostawała bez oferty.

 

I teraz pytanie którą aukcję zacznie licytować osoba pragnąca kupić ten przedmiot (zaznaczam ,że ta osoba jest amerykaninem ,a przedmioty z tych trzech aukcji są IDENTYCZNE i miały taką samą cenę początkową) ?

 

Zacznie licytować tą aukcję na której była już oferta... a aukcja na której nie było dotychczas ofert skończy się ...

 

Dlaczego amerykanie są takimi idiotami i zamiast kupić taniej identyczny przedmiot z innej aukcji (btw. tego samego sprzedawcy) przebijają inne licytowane osoby aby kupic przedmiot 60% drożej ??

 

Bo to pewnie Polacy mieszkający w USA ;)

 

Pamietajcie ze psiocząc na inteligencję amerykanów mamy na mysli "zbiorowsko" miedzynarodowe w którym jest też sporor osób polskiego pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pewnie Polacy mieszkający w USA wink.gif

 

Pamietajcie ze psiocząc na inteligencję amerykanów mamy na mysli "zbiorowsko" miedzynarodowe w którym jest też sporor osób polskiego pochodzenia.

Uwierz mi..my w porównaniu do amerykaninów jesteśmy geniuszami ;)

Wiem to, bo moja siostra tam mieszka i ma tam męża Amerykanina i jak słysze o ich problemach to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie w Europie jest w deche :) No, może oprócz dostępności słuchawek po niskich cenach :)

 

Szczególnie, że w wielu krajach europy można legalnie pić, palić i chodzić do większości klubów od lat 16 a nie tak jak w USA od 21 :) We francji mając skończone 16 lat możesz sobie wyjść na przerwie przed szkołę, zapalić i wrócić na lekcję i nikt ci za to problemów nie robi. U nas nawet pełnoletni uczniowie nie mogą palić.

 

Nie żebym sam palił - nie znoszę tego nałogu, ale jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej ;) Z resztą mi też jest lepiej w europie. Z wyjątkiem tańszej elektroniki, benzyny, samochodów itd. w USA jest niewiele rzeczy które mi się bardziej podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie w Europie jest w deche :) No, może oprócz dostępności słuchawek po niskich cenach :)

 

Szczególnie, że w wielu krajach europy można legalnie pić, palić i chodzić do większości klubów od lat 16 a nie tak jak w USA od 21 :) We francji mając skończone 16 lat możesz sobie wyjść na przerwie przed szkołę, zapalić i wrócić na lekcję i nikt ci za to problemów nie robi. U nas nawet pełnoletni uczniowie nie mogą palić.

 

Nie żebym sam palił - nie znoszę tego nałogu, ale jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej ;) Z resztą mi też jest lepiej w europie. Z wyjątkiem tańszej elektroniki, benzyny, samochodów itd. w USA jest niewiele rzeczy które mi się bardziej podobają.

 

Ja lubie w Europie jej multikulturowość :) Jedziesz 300 km w którąkolwiek stronę i masz kompletnie inną kulturę inne zwyczaje itp. ,których poznawanie jest szalenie interesujące. A w hameryce co? Jedziesz 100 ,200 ,1000 km i co masz? To samo ****o :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku w europie są zabytki, każdy kraj ma swoją historię z której jest bardziej lub mniej dumny a w USA? "Zabytkowy 50cio letni budynek właśnie został wyremontowany :D". No i tak jak wspomniałeś multikulturowość. Wystarczy pojechać kilkaset kilometrów dalej i znajdujemy się w innym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie w Europie jest w deche :) No, może oprócz dostępności słuchawek po niskich cenach :)

 

Szczególnie, że w wielu krajach europy można legalnie pić, palić i chodzić do większości klubów od lat 16 a nie tak jak w USA od 21 :) We francji mając skończone 16 lat możesz sobie wyjść na przerwie przed szkołę, zapalić i wrócić na lekcję i nikt ci za to problemów nie robi. U nas nawet pełnoletni uczniowie nie mogą palić.

 

Nie żebym sam palił - nie znoszę tego nałogu, ale jak wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej ;) Z resztą mi też jest lepiej w europie. Z wyjątkiem tańszej elektroniki, benzyny, samochodów itd. w USA jest niewiele rzeczy które mi się bardziej podobają.

 

Z tą benzyną to też tak nie do końca, bo ich samochody palą nieskończoność paliwa. No i nie potrafią wycisnąć z tej samej pojemności silnika tyle co my :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle amerykanie mają dziwną kulturę samochodową. Silnik musi mieć 8 cylindrów, najmniej 6 litrów i najlepiej automatyczną skrzynię biegów.

 

Kiedyś oglądałem program w którym przerabiali jakiś klasyczny samochodzik z lat '80. Wsadzili 8smio cylindrowy silnik, 6scio litrowy, palacy 21 litrów na setkę i zgadnijcie jakiej pojemności bak dali? No AŻ 51 litrów... Większy zasięg to ja rowerem mam jednego dnia :lol: Fakt, że to nie był samochód użytkowy ale litości...

 

Ale od tego trędu już się powoli odchodzi. Zaczynają kupować samochody z mniejszym i silnikami, hybrydy i tak dalej, bo benzyna u nich jest za droga :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że w wielu krajach europy można legalnie pić, palić i chodzić do większości klubów od lat 16 a nie tak jak w USA od 21

co do tych 21 lat to jak brat byłna Alasce to tam mieli taki bar , w którym wisiała kartka z wypisanymi wszystkii mieszkańcami którzy nie mieli jeszcze 21 lat i w dzień urodzin wykreślali go z tej listy :D...fajny patent xDD

 

a wogóle co do tych ograniczeń to jak byliśmy w kasynie w monte carlo (chyba :D ) to brat był 2 dni przed 21 urodzinami i go tam nie wpuścili (można było wchodzić od 21 roku życia :D ) xDD ale był zły na nich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też często oglądam Discovery. Ostatnio do wymienionych przez was dołączył do mojej listy "test case". Czasem jak trafię to uwielbiam też oglądać "jak to jest zrobione" czy jakoś tak, ukazany jest krok po kroku proces produkcyjny różnych przedmiotów - świetna sprawa.

 

I niech ktoś zamknie ten temat z avatarami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z robione? (How it's made?) też to lubie oglądać. O żarówkach było w polskiej fabryce Philipsa. Test case też jest spoko, ale jak narazie obejrzałem tylko 1 odcinek. Co do tematu o avatarach to można go zamknąć, tylko niech mi ktoś napisze, gdzie można dostać fajne pokrowce na X5L, bo nigdzie nie znalazłem... Mówie oczywiście o pokrowcu dostępnym w Polsce.

 

http://www.allegro.pl/item118311034_slucha..._konesera_.html

Najlepszy jest fragment

"Nie jest to jakas tania chinska podrobka, sam uzywam tych sluchawek i jakosc dzwieku jest nieporownywalna do zwyklych sluchawek innych producentow."

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności