Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam blizne po 6 szwach na czole.

 

 

Współczuje Ignacy. Ja sam mam teraz pewne problemy z ręką, po pamiętnym wypadku w ferie (wspominałem gdzieś o tym) do teraz mam spory niedowład. Mam dziesięcio procentowy deficyt zgięcia, wg. chirurga od piętnastu kwalifikowałoby się pod operacje.

Oczywiście musiała to być ręka lewa... a ja jestem mańkut.

to sie w stopniach chyba mierzy... :) ja nie mam w lewym lokciu pelnego wyprostu, ale tylko okolo 5 stopni, takze tyle co nic. kilka miesiecy rehabilitacji i powinni Cie naprawic... tym bardziej wspolczuje zes mankut.

 

acha, przerombane. Naprawde współczuje....pół wakacji w gipsie...

 

wole chyba to niz w roku szkolnym, sam wybieralem termin <_< w liceum ponad miesiac nauki ciezko nadrobic...

 

No bez przesady... :)

 

nie przesadzam <_< juz raz mialem poltorejmiesieczny wypad do szpitala w srodku roku i nie chcialem tego powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Ciebie też =] Już wiem, że cała moja szkoła zdała, więc teraz pozostaje tylko kwestia wyniku ;]

Średnią zawyżacie :]

 

Co to się dzieje z tą maturą... 20% niezdanych.

 

 

Ignacy, tak, w stopniach :D, czyli zaniżyłem swój deficyt o 1* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle egzamin/kolokwium to 60% i więcej (zależy od humoru prowadzącego)

 

Nie zawsze, niektórzy stosują starą, dobrą zasadę 51% :lol:

o_o

 

... i co? i nic... i tak 20% oblało maturę x|

 

Tu faktycznie - zdziwko. Ale przeciez poziom nauczania nie spadł nagle, w ciągu jednego roku.

Jak w poprzednich było lepiej to po prostu przesadzili z maturą, lub nie przygotowali do niej mładziezy :(

 

Na szczescie Romek wszystko naprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jako pierwszy pochwale się moimi osiągnięciami :D

 

Ustne: Polski 85% Angielski 85%

 

Pisemne: Polski 56% (i tak mi zwisa :P)

Mat pdst 92%

Mat roz 74%

Geo pdst 90%

Geo roz 82%

Ang pdst 100%

Ang roz 88%

 

i jestem całkiem happy :D Mój cel - ochrona śrdowiska :D

 

 

 

BTW Jesli chodzi o niezdane matury to barany z profilowanych liceów i technikóm psują ten % :)

 

U mnie wszyscy zdali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...poprostu brak mi słów...PO to takie przekrętasy...dokładnie w ten sam dzień co wybuchła afera z billbordami, kampania o wariatach drogowych "przypadkiem" wróciła... B) ... naprawde nie wiem czemu wy głosujecie na niH... ;)

 

rokita moglby pisac ksiazki fantasy z taka wyobraznia :P samego tolkiena by przycmil. PO zblaznilo sie po samych wyborach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaprosimy tu jakiegoś polityka na debatę. A później we wszystkich gazetach będą pisali: "Debata Polityczna na forum.mp3store.pl"

 

Na początek np. Kazimierz Marcinkiewicz (w końcu ma trochę czasu przed konkursem na prezydenta Wawy)

 

Wtedy to już na pewno nikt nie doścignąłby tego wątku pod względem liczby postów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności