Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o mp3 dopiero niedawno zaczalem sie interesowac bitrate itp, wiec niekoniecznie musza byc dobrej jakosci ;)

Ale niekoniecznie album w mp3 cbr320kbps musi dobrze brzmieć. Niektóre typy potrafią przerobić utwory 128 własnie na 320, tylko po to by mieć większe share... <_<

 

Szkoda że nie mieszkam w wiekszym mieście... u mnie nawet cieżko szukać ludzi o podobnych gustach... a nawet jeśli są, to własnie typu "a co to bitrate?/ Po co mi wyższy?" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jesli chodzi o mp3 dopiero niedawno zaczalem sie interesowac bitrate itp, wiec niekoniecznie musza byc dobrej jakosci ;)

Ale niekoniecznie album w mp3 cbr320kbps musi dobrze brzmieć. Niektóre typy potrafią przerobić utwory 128 własnie na 320, tylko po to by mieć większe share... <_<

 

Szkoda że nie mieszkam w wiekszym mieście... u mnie nawet cieżko szukać ludzi o podobnych gustach... a nawet jeśli są, to własnie typu "a co to bitrate?/ Po co mi wyższy?" :P

I dlatego zasysam z neta tylko FLAC/APE/WavPack bądź kupuje CD na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to własnie typu "a co to bitrate?/ Po co mi wyższy?" :P

tez tak mialem do niedawna. na forum jestem jakis czas juz, ale prawde mowiac zaczalem sie jakoscia muzy interesowac niedawno.

wieszkosc moich mp3 jest chyba w bitrate 192 chociaz niektore lataja w gore i w dol ;)

 

ale jak posluchalem sobie muzyki z last.fm - to mi koparka opadla, nie wiem jak to zrobili ale dzwiek byl swietny. nie jestem audiofilem, nie znam sie az tak, ale to co lecialo mi z radyjka last.fm duzo lepiej brzmialo niz moje mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to u mnie na uczelni panuje przekononie: zmieszam bitrate to nie trace na jakości a mam wiecej mp3 w odtwarzaczu. Próbuje im to wybić z głowy niestety z marnym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to własnie typu "a co to bitrate?/ Po co mi wyższy?"  :P

tez tak mialem do niedawna. na forum jestem jakis czas juz, ale prawde mowiac zaczalem sie jakoscia muzy interesowac niedawno.

wieszkosc moich mp3 jest chyba w bitrate 192 chociaz niektore lataja w gore i w dol ;)

 

ale jak posluchalem sobie muzyki z last.fm - to mi koparka opadla, nie wiem jak to zrobili ale dzwiek byl swietny. nie jestem audiofilem, nie znam sie az tak, ale to co lecialo mi z radyjka last.fm duzo lepiej brzmialo niz moje mp3

Radio odtwarza **.ogg dobra kompresja (mozna przez neta puszczac w radio) a jakosc zadowalająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. mam nadzieje ze cieszy Was to ze sami zabiliscie Swoj "najdluzszy watek".

 

sadze ze nie musze tluamcyzc za co i dlaczego.

 

jakie kolwiek dalsze funkcjonowania piracta na forum, bedzie nagradzane banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. mam nadzieje ze cieszy Was to ze sami zabiliscie Swoj "najdluzszy watek".

 

sadze ze nie musze tluamcyzc za co i dlaczego.

 

jakie kolwiek dalsze funkcjonowania piracta na forum, bedzie nagradzane banem.

Wydaje mi sie, ze nie powinno sie podejmowac odrazu skrajnych decyzji.

 

Powinno sie wprowadzic na forum tzw OSTRZEZENIA tak jak to jest na innych forach, gdzie np po 3 otrzymanych ostrzezeniach mozna dostac dopiero bana - a nie tak odrazu.

 

Proponuje w tym celu przeprowadzic sonde co na to inni uzytkownicy tego forum.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzeac moge w sprawach ziwaznaych z sygnatura, spamem itp.

 

sprawa leglanosci jest w Polsce na tyle glosna ze nie wydaje mi sie ona czyms niezwyklym, szczegolnie wsrod Was.

 

zadnej sondy nie bedzie. bo zwyczajnie wiem ze mam racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ojciec :D tematu chcialbym umozliwic jego dalsze istnienie.

 

Wydaje mi sie ze bylo to najlepsze i jedyne miejsce do poruszania roznych tematow.

 

Czy jesli zostana wykasowane posty dotyczace p_iractwa lub jego psudo (bo jak pokazuje post ponizej autorstwa brzo2a nie koniecznie musi to bic p_iractwo) temat bedzie mogl istaniec dalej, czy wtedy uzyska akceptacje szanownego ksymperatora? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynajac ten watek w ogole nie pomyslalem o tym ze moze byc on powiazany z piractwem

w sumie wydaje mi sie ze administrator ma racje, glupio zrobilem. chociaz do glowy mi nie przyszlo ze lamie prawo czy jakis kardynalny blad popelniam piszac o tym

 

ale tez uwazam ze powinno pasc jakies ostrzezenie ze stroni administratora tudziez moderatorow, o zaprzestanie watku lub usuniecie postow, gdyz nie mialem pojecia ze popelnial blad piszac o tym.

Edytowane przez DarkMind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa leglanosci jest w Polsce na tyle glosna ze nie wydaje mi sie ona czyms niezwyklym

jak amerykanie kradli zdobycze ludzkosci to tez bylo glosno i jakos to im nie przeszkadzalo krasc dalej.

jak reszta swiat wynajdywala zdobycze techniki to nawet tego skundlalego kraju na mapie nie bylo.

teraz jak ich sie okrada to te schamiale jankeskie parchy maja czelnosc sie odzywac?

 

pies im mordy lizal. co co oni wytwarzaja to dobro calego gatunku, wiec na drzewo moga spadac.

 

ciekawe czy to te pasozytnicze parchy jeszcze pamietaja.

 

HWDUSA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przceież my wszyscy jesteśmy jak rodzina

Do tego zmierzałem. ^_^

 

Co do puszczania tutaj najróżniejszych tematów, co za tym idzie, ogromna ilośc pisanych postów (jeszcze niewiadomo jak to będzie), proponowałbym wyłączenie tego tematu spod licznika postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówimy tu tylko o takich... ktoś wspominał o nielegalnych źródłach?

 

 

Wymiana muzyki w gronie rodziny i najbliższych znajomych jest - z tego co czytałem - legalna.

 

:)

Ja chciałem się wymienić moimi kopiami płyt w FLAC'u, wszystkie płytki w tym formcie leża umnie na półce w orginalnej sklepowej wersji.

Z tego co wiem to z tymi płytakmi moge sobie robić co che byle bym ich kopi nie sprzedawał, a wymiana itp jest dozwolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowałbym wyłączenie tego tematu spod licznika postów.

HA HA HA

 

...a ideologia, przez którą TO właśnie miał być wątek

z najliczniejszą liczbą postów? Jak dobrze rozumiem

powstał również w tym celu, więc pomysł żeby go

wyłączyć spod licznika jest dziwny.. ALE..

 

mogłem to źle zrozumieć, gdyż może chodziło o doliczanie

tylko postów ludziom? Nie znam sie na adminowaniu

a dopiero pomyślałem o taiej możliwości, heh, więc

niech temat ładnie zlicza posty, ale niech u użytkowników

zmian nie wprowadza.. da się tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac nie wiem nawet czy jest taka opcja.

dawno bawilem sie w admiowanie forum, i troszke innym. moze tu jest.

 

w sumie to nie glupi pomysl, bo ludzie moga zaczac pisac o "d*upie maryny" zeby tylko pisac. a to sie juz mija z celem.

 

a jesli chodzi o legalna wymiane danych to ja nadal jestem zainteresowany.

chociaz juz wole nie poruszac tego tematu bo jeszcze bana dostane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ideologia, przez którą TO właśnie miał być wątek

z najliczniejszą liczbą postów? Jak dobrze rozumiem

powstał również w tym celu, więc pomysł żeby go

wyłączyć spod licznika jest dziwny.. ALE..

Gdyby bylo tak jak piszesz to jako zalozyciel tego tematu pisalbym tu posty co drugi....

 

Ja mozna zauwazyc temat ten glownie mial byc przeznaczony do poruszania roznych tematow w jednym watku i jak widac juz sie sprawdzil.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowej wersji forum bedzie to mozliwe. czekam na kaske od MIP. i temat pewnei bedzie wylaczony z naliczenia.

 

 

co do piracta i jego pochodnych. wy to odbieracie inaczej, niz my* firma, ktora musi funkcjonowas w sordowisku odtwrazaczy mp3 i poniekad w swieice muzyki.

 

 

 

*czyli MIP, ale jak by nie patrzec idetyfikuje sie z nimi, nawet jako firma zewnetrzna.

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności