Skocz do zawartości

V39 Audiophile Skin + FW 1.30


domzz

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób ostatnio wyraziło chęć przetestowania skórki do V39, którą zrobiłem sobie na użytek własny.

audiophileskin.jpg

Audiophile_Skin_TL_T39RS.rar

 

Instrukcja:

1. Zmieniłem tylko te rzeczy, które chciałem zmienić :)

2. Języki:chiński i angielski, po uruchomieniu trzeba go "jakoś" :P przełączyć i skalibrować screen.

3. Należy wybrać Theme/black

4. żeby już nigdy więcej nie słyszeć przesterów i cieszyć się pięknym dźwiękiem ustawiamy w Custom EQ wszystkie parametry na -9, a w Stone EQ używamy do woli, co kto lubi (polecam ustawić wszystkie parametry na Wide).

5. To jest ostateczna wersja skina (pierwotnie mialo być zmienione wszystko, ale nie będzie ;) )

6. Jak go wgrać do V39:

- wrzuć wszystkie pliki z archiwum centralnie do pamięci V39

- reset

- jak cos pojdzie nie tak (bo np. instalowałeś inny/starszy fw) to z boku V39 jest mała dziurka, należy do niej włożyć np. igłę i lekko nacisnąć - RESET

- pliki są tak przygotowane, że za którymś razem zaskoczy (tzn. maksymalnie za 4 razem)

- patrz punkt 2.

 

Miłej zabawy. Domzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niezły :) choć musze przyznać, że lekko mnie irytują te widoczne piksele ale to raczej wina odtwarzacza. W każdym razie skin zagościł na stałe. :D

 

Thx za wstawke ;)

 

PS. Dla ułatwienia podpowiem, że wybór jezyka to kolejno: 1 ikona w prawym dolnym, potem 1 od góry, kolejny raz pierwsze od góry - i już możemy strzałkami zmienić język na angielski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności