Skocz do zawartości

ep-830


bibu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zdjęcia pudełek są jego, to wygląda na to, że to oryginały, ale radziłbym poprosić o dokładne zdjęcia pudełek i samych słuchawek, tych, które są wystawiane, nie kradzione z innych aukcji...

 

Tak właśnie zrobiłem. Jak dostanę zdjęcia, dam je tutaj. Jeśli to będą oryginały (sprawdzę je ze stronką fakeheadphones.com), to będzie super :) Wiele ludzi pewnie skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdjęcia w załączniku. Sprawdzałem ze stroną fakeheadphones i napis się zgadza, odcień gumy i rozmiar otworu na oko też, siatka jest większa jak w oryginalnych, tylko literka L na słuchawce jest duża, taka jak w podróbkach. Jest możliwość zwrotu, więc zamówiłem. Jeżeli dojdzie fake, to zwrócę, postaram się jeszcze dać zdjęcia pudełka/słuchawek/pokrowca żebyście wy mogli sprawdzić.

Pozdrawiam :)

P1000973.jpg

P1000970.jpg

asd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem je, wszystko się zgadza ze stroną fakeheadphones - pudełko oryginalne, naklejka gwarancji i produkcji oryginał, instrukcje i chińskie znaczki wyraźne, woreczek na słuchawki z Made in China w jednej linijce, szew trochę niżej. Same słuchawki grają bardzo ładnie, nawet nie rozgrzane. Basy słychać idealnie, jest ich w sam raz (w ep-630 były lekko przesadzone). Tekst Creative na słuchawkach też się zgadza z oryginałem. Jedynie literki R i L są takie jak w fake'ach. Ale jakościowo uważam, że to na 98% oryginały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja już sam nie wiem co z tymi słuchawkami ale jak by co mam na sprzedaż ipoda 32GB 3g nowej generacji znaczy mam 2 na sprzedaż i jednego mam dla siebie i dla siebie potrzebuje te słuchawki i chyba zaryzykuje i kupie te tanie jak ktoś jest chętny na ipoda to pisać na gg 2066382

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc juz wiadomo! radził bym uważać na allegro na użytkownika Usl_infor ! Zakupilem od niego słuchawki i okazalo sie ze sa uszkodzone ! jedna sluchawka grala cisze i bez basow! wtedy zaczołem czytać fora czy to normalne i trafilem min na to! co sie okazało? sluchawki to perfidne podróbki! Nawet kabel byl asymetryczny i strasznie krótki! ponizej zamieszczam link do aukcji! moze komuś się przyda! Pozdrawiam

 

 

http://www.allegro.pl/item707488848_707488848.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się zarejstrowałem, bo temat bardzo mnie ciekawił i w końcu się zdenerwowałem i kupiłem z allegro .

 

Słuchawki kupiłem od vester_net_pl (chyba tak). za 49,50.

Paczka przyszła, rozpakowywuję , i mam nadzieję, że nie podróbki.

Futerał jest (w zasadzie nie wiem po co... zanim wpakuję w to słuchawki to mnie szlak bierze).

Przy moim yp-z5 grają ładnie, choć na początku ciężko się przyzwyczaić. Niech się rozgrzeją.

Dałem je do kompa (z SRS wow HD) i bas, góra i dół jest bardzo ładnie wyważona.

Wcześniej miałem EP-630. Ale padła lewa słuchawka, stąd oczywisty wybór.

Ktoś pisał o tym, że są tanie dlatego, że to jakieś końcówki (w innych językach).

U mnie właśnie tak jest. Po.. turecku chyba ;D

 

 

 

Jak wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem... Na stronie Creative nie zgadza się S/N z pudełka. Jedne się zgadzają, np. napis creative na słuchawce, jakość pudełka, inne nie - wszywka z miejscem produkcji w travel-pouchu. Sam nie wiem co myśleć.

 

Dźwięk, dźwięk... Do tej pory miałem styczność ze stockami irivera e100 i creativami ep630 (pewne, że oryginalnymi ;) ). Nie jestem jakimś audiofilem, ale mam wrażenie, że te z irivera miały lepiej słyszalną górę, za to dół i średnie 830 jakby trochę lepiej. Na 830 dźwięk wydaje mi się głębszy, taki, po prostu lepszy :). Nawet, jeżeli są to fake'i :). Ogólnie, jestem zadowolony - poza tym gwary dają 2 lata, dopóki ich nie rozerwę, powinni naprawiać/wymieniać : ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem... Na stronie Creative nie zgadza się S/N z pudełka. Jedne się zgadzają, np. napis creative na słuchawce, jakość pudełka, inne nie - wszywka z miejscem produkcji w travel-pouchu. Sam nie wiem co myśleć.

 

Dźwięk, dźwięk... Do tej pory miałem styczność ze stockami irivera e100 i creativami ep630 (pewne, że oryginalnymi ;) ). Nie jestem jakimś audiofilem, ale mam wrażenie, że te z irivera miały lepiej słyszalną górę, za to dół i średnie 830 jakby trochę lepiej. Na 830 dźwięk wydaje mi się głębszy, taki, po prostu lepszy :). Nawet, jeżeli są to fake'i :). Ogólnie, jestem zadowolony - poza tym gwary dają 2 lata, dopóki ich nie rozerwę, powinni naprawiać/wymieniać : ).

 

 

SlayR a gdzie wogole kupiles ? pytam bo ja wlasnie dostalem zamowione juz dawno ep'ki od vester_net_pl i okazuje sie ze chyba totalna podrobka! jedna sluchawka gra jakby ciszej! pokrowiec sie nie zgadza! to samo opis prawa lewa na sluchawce! i opakowanie! gwarancja wogole inna! zaraz napisze maila bo to troszke przeginka , a pisza ze oryginalki :>

 

 

ps. podaj linka gdzie mozna sprawdzic numer seryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie kupiłbym słuchawek bez gwarancji, zwłaszcza Creative, no chyba że byłbym pewien, że są oryginalne i byłyby naprawdę tanie (opłacalne). Oryginalne słuchawki tej firmy nie mają opinii wytrzymałych, co dopiero ich podróbki? Lepiej wydać 2 razy więcej, ale móc je potem wymienić na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody20002 mogl bys wstawic foty ???

 

 

Niestety ale juz odeslalem sluchawki,wydaje mi sie rowniez ze na allegro nie ma takowych oryginalnych w cenie 40-50zl! sprawdzilem tak juz kilka firm,i zadna nie byla zgodna z tym co podaja na http://fakeheadphones.com/ , wiec lepiej chyba faktycznie dolozyc i kupic oryginalki :-/ a poki co czekam na zwrot pieniedzy od vester_net_pl :-/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie kupiłbym słuchawek bez gwarancji, zwłaszcza Creative, no chyba że byłbym pewien, że są oryginalne i byłyby naprawdę tanie (opłacalne). Oryginalne słuchawki tej firmy nie mają opinii wytrzymałych, co dopiero ich podróbki? Lepiej wydać 2 razy więcej, ale móc je potem wymienić na nowe.

 

Creative nie ma swojego serwisu w Polsce. Powodzenia w wysylaniu sluchawek za 50zl gdzies do afryki w celu ich wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja kupiłem swoje epki jakos prawie 2 lata temu. przed koncem gwarancji, jedna ze sluchawek przestala grac.. zagadalem do allegrowicza od ktorego kupowalem owe sluchawki [ on oferowal gwaracje 2lata]. dalem za nie jakos prawie 70zl. powiedzial zebym mu podeslal to odesle mi nowe zgodnie z gwaracja. 2 tyg pozniej dostaje nowiutkie epki. idealny dzwiek, kabel taki jaki powinien byc.jak dla mnie super.

 

kupilem tez te same epki od uzytkownika z_wierzak.. (wczesniej w tym temacie ktos sie wypowiadal nt ep830) koles nie ma oryginalnych sluchawek..jak mu to powiedzialem to zaproponowal zwrot kasy od razu ;] prosze was.. ale ep630 za 30zl ? tu chyba cos nie gra.. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności