Skocz do zawartości

Nowe Słuchawki Sonego :-)


owoC

Rekomendowane odpowiedzi

...jezeli jakosc ich poprawi skorzany pokrowiec dodawany do zastawu.:D Przy cenie 100$ nie lepiej przesunac sie w strone Shure zamiast wkladac sobie aluminium SONY do uszu? Sony nie jest przeciez az tak dobra marka sluchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugly... w tej cenie jest za duża konkurencja (Ety ,Westone ,UE ,Shure) z bdb produktami :) Sony jednytm słowem nie ma szans :D

skad wiesz? sluchales wszystkich co wymieniłes zeby tak mowic ?

Miałem w uszach ER6 ,E2C i E3C

 

Biorąc pod uwagę renomę ,specializację tych firm (w tworzeniu IEM) i zagraniczne recki. Mogę w ciemno powiedzieć ,że Sony nie ma z nimi szans :)

 

BTW. Ciekawe czy będą tylko działać z ATRAC3 :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mysle, ze ciezko znalezc kogos kto sluchal Atrac, bo po pierwsze trzeba dorwac player SONY (stosunek jakosc/cena slaby, wiec to pierwszy problem), po drugie nikt nie kompresuje do Atrac, bo bylby ograniczony tylko do SONY (to druga przeszkoda). Trzecia: gdyby to byla rewelacja, byloby slychac o tym formacie.

 

Moje podejrzenia sa takie: pewnie brzmi to dokladnie jak mp3 (oby nie gorzej :D )... wiec po co silic sie na Atrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w ogóle sprawują się te atrac'ki ? słychał je ktos... i co to wo ogóle za format :P

no pisałem dziesiątki razy ;] robiłem testy jak miałem jeszcze soniaka... >> ATRAC <<

 

;]

 

generalnie - format nie jest wart uwagi :)

 

---

 

co do słuchawek - wyglądają trochę jak jakieś duże słuchawki z nakładką "in-ear", nie uważacie? O_o

nawet komentarz jest taki "chcemy powiększyć przetworniki by zwiększyć dynamikę dźwięku"...

 

co więcej nie wiadomo jak z wygodą... bo słuchawki wyraźnie mają "dwa" poziomy wygody (niewygody? :P )

 

jeden to "trzeba je do ucha włożyć" a drugi "umocować jak zwykłe pchełki"... a więc co jak ktoś ma pod nietypowym kontem kanalik umieszczony... albo za płytki albo cokolwiek? O_o

 

 

one naprawdę wyglądają jak pchełki z wymyślną nakładką "in ear" jakkolwiek co do jakości i wygody z oczywistych względów się nie wypowiadam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygodne powinny wlasnie byc !! to tak jak bys mial normalne MXy w uchu a od nich by wychodzilo cos co sie do ucha wklada.. GENIALNY POMYSL ! i w ten sposob redukuje sie wolne miejsce jakie mamy miedzy przetronikiem a bebenkiem w zwyklych pchelakch tu to miejsce wypelnia ten kanalik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wygody, to wypowie sie pierwszy uzytkownik, niestety. Co do formy-nie podoba mi sie. Ani nie sa klasyczne ani awangardowe. To juz duzo lepiej przedstawiaja sie prezentowane ostatnio in eary z logo w formie czaszki (marki nie pamietam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka raczej mi sie nie podobaja..... <_<

 

Po pierwsze - za duze....

Czy za duże to chyba trudno stwierdzić po takim zdjęciu. Nie można ich wielkości do niczego porównać nawet np: dłoni tam (na zdjęciu) nie ma. Swoją drogą sam wygląd przypomina mi słuchawki lekarskie i też jak innym średnio się podobają. Poza tym myślę że rynek chyba szybko podąży za obecnymi trendami i niedługo najtańsze słuchawki w kiosku będą wyglądały jak te in-ear i tylko wyglądały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przypominają cresyny z nakładką dokanałową

aczkolwiek wygląd to nie wszystko dla przykładu choćby podam "szczurki" które mi się też jakoś nie podobają z wyglądu

pozyjemy zobaczymy trzeba czekac na pierwsze opinie użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka raczej mi sie nie podobaja.....  <_<

 

Po pierwsze - za duze....

Czy za duże to chyba trudno stwierdzić po takim zdjęciu. Nie można ich wielkości do niczego porównać nawet np: dłoni tam (na zdjęciu) nie ma..

Można stwierdzić :) Wystarczy looknąć na specyfikacje :P 13mm driver = driver wielkości Cresynowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności