Skocz do zawartości

Problem z programem AviCh


ohotak

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest program do konwersji plików video... ?

 

A Ty próbujesz nim konwertować (nie do końca wiem po co) skompresowane pliki audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie plików video jest możliwe tylko po odpowiedniej konwersji pliku multimedialnego. Oferuje nam to dołączone oprogramowanie AviCh. Jest to dosyć czasochłonna czynność: skonwertowanie pliku o początkowej pojemności 60 MB do wymaganej rozdzielczości zajęło około 16 minut.

Jest to ciekawy dodatek, jeżeli szukamy jakiegoś urozmaicenia. Oglądanie krótkich filmików i zdjęć nie stanowi żadnego problemu.

 

ź: moya.tova.net

 

 

Tak to program do konwersji plików wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest program do konwersji plików video... ?

 

A Ty próbujesz nim konwertować (nie do końca wiem po co) skompresowane pliki audio?

 

 

jak to? to co ? moge wrzucac na odtwarzacz pliki mp3???!!!

 

A to nie jest program do konwersji plików video... ?

 

A Ty próbujesz nim konwertować (nie do końca wiem po co) skompresowane pliki audio?

 

 

to kiedy uzywa się tego programu do konwertowania?!

 

jestem ociemniała.......... :(:( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyki nie musisz wcale konwertować. Tylko filmy. Muzyke wrzucasz normalnie... w mp3

 

 

 

no to ladnie, cos mi sie popiepsiło z ipodem, bo pierwszy raz miałam w reku tą vedię i myslałam ze ten avich to jak itunes.... przepraszam Was za moje durne pytanie........ ;):(:D

 

 

 

wybaczcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności