Skocz do zawartości

SŁuchawki Skullhandy


pszczolah10

Rekomendowane odpowiedzi

co uwazacie o sluchawkach tej firmy? przymeirzam sie do kupienia sluchawek do mojego irivera i znalazlam te firme... nie znalam jej wczesniej, dlatego pytam sie Was czy moze wiecie cos o jakosci skullhandow? Czy mozna je porownac do sennheiserow? Jesli ktos ma sluchawki tej firmy, albo wie cos o nich to bardzo bym prosila o odpowiedz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Strone znalazlem juz wczesniej. Robia sluchawki prawie kazdego typu ale tez mi sie wydaje, ze klada wiekszy nacisk na design niz na brzmienie. Ale brak specyfikacji mnie rowniez przeraza. A wygladaja na prawde fajnie.

 

http://www.importercorp.com/ <--- tu mozna znalezc info w pl

 

aaa i ta strona chodzi tylko wtedy gdy ma na to kaprys:) przynajmniej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultimate Ears chyba niezle przewody sluchawkowe robi. 20$ kosztuja takze mysle, ze bylyby idealne:) Do tego przetworniki hmmm... mysle, ze olivier tutaj mialby duze pole do popisu bo od plugow mi tam nie bardzo. Obudowa obowiazkowo od tych i mamy cos idealnego...:) no ale wracajmy na ziemie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wstrzymal zanim w necie sie jakies recki nie pojawia...:) badz co badz nie slyszalem wczesniej zeby ta firma produkowala jakis sprzet grajacy... Ani nigdy nie slyszalem zeby cokolwiek produkowala:P W ogole o niej nie slyszalem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.importercorp.com/product_info.p...products_id=485

http://www.importercorp.com/product_info.p...products_id=487

 

zastanawiam sie miedzy tymi dwoma - co uwazacie?

******ste w tej drugiej opcji jets to, ze ma kontrole wibracji :)

Poczekaj jeszcze troche, moze wyjda modele EXtra na zime z podgrzewanymi tipsami a na lato z chlodzacymi....... :D :D :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sie zastanawialem czy nie kupic sobie helmofonu z II wojny swiatowej i nie wstawic tam przetwornikow z moich sennheiserow:) Bo latac w nich po ulicy nie bardzo sie da a w spark plugach pod czapka jest niewygodnie :P A tak mialbym i wygode uzytkowania, i cieplo w glowke i jeszcze izolacje od otoczenia pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem ostatnio Skullcandy SC-Rec (recruit) aby uzywać ich typowo do odtwarzacza przenośnego a dodatkowo aby nie szpeciły mojej głowy (jak Koss Porta Pro - wyglądają jak rekwizyt ze Star Treka). Wydałem na nie 120zł na allegro... I chyba gdybym mógł to bym cofnął ten zakup <_< . Bo wyglądaja ładnie to trzeba przyznać... grają bardzo głośno... też trzeba im przyznać... właściwie ze strony technicznej nic im nie można zarzucić! Ale jeśli chodzi o przyleganie do głowy to jest koszmarne w tym modelu... (bynajmniej takie mam złudzenie ale chyba przesadzone) Myśle że za tą cene moge wymagać od słuchawek czegoś więcej

Ale wiem że o tej cenie głównie zadecydowały koszty ich importu ze stanów. :)

Radzę odwiedzić strone firmy Skullcandy (www.skullcandy.com). Każdy z ich produktów jest dopracowany perfekcyjnie. Nawet opakowanie od słuchawek było tak starannie zrobione że żałowałem że musze je otworzyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorry, ze odswiezam taki stary temat, ale prawdopodobnie niedlugo stane sie posiadaczem jednych sluchawek firmy Skullcandy, gdyz okazalo sie, ze firma ma jednak przedstawicielstwo w Polsce, tylko zeby sie o tym dowiedziec, musialem kontaktowac sie z centrala na Europe w Szwecji...

 

Jednak jak tylko dowiem sie o cenach w PLN, prawdopodobnie zamowie albo Full Metal Jacket Black (dokanalowe) lub Lowridery Black (nauszne)- oba modele zabijaja jesli chodzi o wyglad ;) Jak bedzie z ich jakoscia wykonania i muzyki- postaram zdac relacje, jednak ztcw, osoby ktore juz maja sluchawki tej firmy raczej nie narzekaja, mam nadzieje, ze i ja nie bede ;)

 

A tutaj stronka z modelami sluchawek firmy Skulcandy:

http://www.skullcandy.com/shop/headphones-c-42.html

 

Chyba nikt nie zaprzeczy, ze wyglad maja niezly (tak, wiem, ze wyglad to nie wszystko ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku w Atenach widziałem ostatnio zioma (chyba francuz), z tymi dj'skimi na szyi, ale powiedzieć o nim, że wygląda jak metro to powiedzieć za mało... Prawda jest taka, że na forum tych słuchawek chyba nikt nie słuchał, a jak już to nie miał porównania z niczym lepszym. Poszperaj na head-fi, a może Getz lub ktoś inny kto tam częściej zagląda wie na ten temat coś więcej. Też się nimi interesowałem, mało brakowało a neckbandy wylicytowałbym za około 40zł, ale nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jak Koss Porta Pro - wyglądają jak rekwizyt ze Star Treka)...

 

 

Chyba nikt nie zaprzeczy, ze wyglad maja niezly (tak, wiem, ze wyglad to nie wszystko ;) ).

 

 

Zaprzeczam! Zdecydowanie!

 

KPP są jednymi z najładniejszych słuchawek jakie widziałem...

 

A czegoś takiego jak te skullcandy (co to za nazwa :/ ? ) w życiu bym nie założył.

 

Może ten model Proletariat.

 

Podejrzewam, iż ciężko będzie wam znaleźć jakąkolwiek recenzje tych słuchawek, gdyż ...hmm... nie obrażając nikogo, szanujący sie 20-30 latek nie założy tego na uszy, a co dopiero kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności