Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakupić mp3 bądź też mp4 + do tego jakieś słuchawki dokanałowe. Kolega zaproponował mi sprzedanie Mp4 Creative Zen 2 GB za ok. 100 zł, nie używane, ostatnio testowałem i nawet spodobało mi się. Jednak bez gwarancji i bez słuchawek. Opłaca się? Stan Idealny.

Jednak myślę też o jakiejś dobrej mp3. Nie wiem co wybrać. Warto kupować mp4? czy może lepiej dobrą mp3 + fajne słuchawki. Moja bariera pieniężna to około 250 zł razem za wszystko, czyli za mp3 lub mp4 + słuchawki. Proszę mi coś polecić bo nie mam zielonego pojęcia o sprzęcie, a chciałbym coś sensownego kupić. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sto złotych, albo niewiele ponad, mozna dostać znacznie lepszy odtwarzacz - Samsung.

http://www.allegro.pl/item628620067_samsun...2gb_czarny.html

o proszę!

 

Poza tym co oznacza mp4?

Mp4 to odtwarzacz mp3, który odtwarza format mp4?

 

 

Czy to ważne, żeby odtwarzał ten format?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ważne żeby odtwarzał ten format, chodziło mi raczej o urządzenie typu:

Mp4 Creative Zen

Czy warto coś takiego kupić?

 

Samsung YP-Z5 2GB - odnośnie tego odtwarzacza, dobra jakość dźwięku? I Jakie słuchawki do niego? Poza tym chyba trochę za wielki. Może coś innego? Mniejszego, np. Sandisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samsungu jakość dźwięku jest bardzo dobra.

W ogóle samsungi dobrze grają (na pewno lepiej niż creative'y)

A słuchawki? KSC75

Otwarte, ale warto :) Ponoć dobrze się zgrywają.

 

Ja bym tego nie kupował. Bo ani dźwięk nie powali, ani filmu na tym nie obejrzysz.

jesli już bym miał coś kupic coś do filmów i muzyki równocześnie, to celował bym w V39. Tam ekran już na to ewentualnie pozwala.

 

 

Masz tu dobrą recke ZENa

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=36434

 

Chyba za 100 złotych jednak warto.

Może jestem tylko uprzedzony do wszelkich creativów.. ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki, ale nie skorzystam z otwartych słuchawek, jak już mówiłem wole dokanałowe i takie też chciałbym kupić. W tym Creativie Zen 2 GB o którym mowa, dźwięk jest dość dobry, a jakość filmów moim zdaniem, bo już oglądałem i testowałem, bardzo, bardzo dobra, więc myślę, że jesteś po prostu uprzedzony do creativów. Zobaczę jeszcze, czekam na opinię jeśli takie będą innych użytkowników... A jakie słuchawki dokanałowe? I może jakąś mniejszą tą mp3 ktoś proponuje w granicach rozsądnych cen? Chyba, że mp4 do 200 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności