Skocz do zawartości

Co po Sonym?


Rider525

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Troche juz mi przeszło po utopionej mp4 i teraz poszukam gdzie by tu ja naprawic aczkolwiek na to sa małe szanse i dlatego pytam sie Was, co by tu kupic do ok 300 zł co zagra mi tak ładnie jak utopiony Sony NWZ-S639F ?? Nie musi byc juz tyle pamieci bo kwota jest dosc mała, takze przy pamieci powiedzmy tak jak w sony 16 gb bedzie drogo. Myslałem nad Iriver E100 ale nie wiem czy wiernie zastapi Sonego, gra podobnie? jak sie ogólnie sprawuje w porównaniu do Sony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to ten iriver E100 gra raczej przecietnie szukaj E10

 

Zgadzam się, na forum oraz na kilku innych serwisach ten player nie ma dobrej opinii.

Ciężko będzie znaleźć coś równie dobrego i pojemnego co ten 16GB sony w cenie 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi o to ze nie musi miec takiej pojemnosci. Tego Soniaka kupiłem okazyjnie jak wszyscy brali po 360 zł to brałem 16 gb ale wystarczy mi w zupełnosci 8 gb moze byc tez np 4 gb + karta pamieci. Tylko tak jak patrze to na ceneo.pl ani na allegro nie ma ani jednego E10 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak cos to ile pojemnosci i jaka cena tego E10? W sumie nie koniecznie musi byc mp4 moze tez byc mp3 ale pod warunkiem ze bede mógł normalnie korzystac z folderów bo sie przyzwycziłem do folderów w sonym, tam fajnie jest to zrobione, i moze miec dosc czytelny wyswietlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze byc warte zastanowienia ale mam jeszcze jedna szanse bo znalazłem autoryzowany serwis Sony i Panasonic w Białymstoku i jakas szansa jeszcze istnieje ze go naprawia a tak po za tym to zawsze chce sie czegos nowego, ale ten jest naprawde super zrobiony i pomyslany wiec moze bym przy nim pozostał ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności