Skocz do zawartości

3 pytania dotyczące A10


karamuczo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na razie soft fabryczny, mam takie pytania na jego temat:

 

1. Czy można wrzucać innym kablem mini usb niż ten z zestawu (ten załączony ma po drodze jakąś część, której nie ma w innych, a często gdzie indziej podłączam np u znajomych i boję się, że bez tego może się coś z playerem stać)

 

2. a w zasadzie najważniejsze pytanie - jak to zrobić, aby utwory oraz katalogi były wyświetlane wg nazwy, A NIE W PRZYPADKOWEJ KOLEJNOŚCI, jak to jest teraz.

 

3. Jak włączyć tryb, w którym po ostatnim mp3 z katalogu włącza się katalog następny?

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, nic sie nie stanie a nawet wyjdziesz na plus bo kabel z pudełka ma niższy transfer niż normalny kabel [miniUSB]<--->[uSB]

2. Nie ma takiej możliwości, a kolejność nie jest losowa tylko na zasadzie daty wrzucenia do odtwarzacza

3. Nie ma takiej możliwości, ma to zostać poprawione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1 --oczywiscie nie musisz tym kablem USB od A10, mozesz innym(byleby wtyk pasowal do gniazda)

ad2 --z mojego doswaidczenia A10 jest bardzo wrazliwy na poprawne otagowanie utworow,ale jak

poprawnie edytujesz utwory(polecam Mp3Tag) -poberzesz nazwy z freedbb lub Amazon to alfabetycznie poustawia wg

np. Artysty/Nazwy plyty

a jeszcze sprawe ulatwic moze wersja beta f-w lub pozniejsze

ad3 --tego niestety nie udalo sie mi uczynic -- patrz(czekaj na) nowy f-w

 

kr3cik byl szybszy o 2 sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności