Skocz do zawartości

Zestaw do 500zl


JaQS

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec jest potrzeba zakupienia odtwarzacza do 500zl. Problemu wlasciwie by nie bylo, bo z taka kasa wiedzialbym co robic tylko, ze ma to byc prezent na komunie dla 8 letniej dziewczynki i koniecznie ma byc dostepne, nowe i bez kombinowania. Oczywiscie 500zl to gorna granica, ale ponizej tez moze byc.

 

Problem jest tego typu, ze takie dziecko na pierwszym miejscu raczej nie stawia dzwieku tylko raczej zeby ladnie wygladalo, mialo duzo pamieci, pewnie duzo bajerow i dopiero dzwiek.

 

 

Najbardziej widzi mi sie A818 albo A728. Oba ladnie wygladaja, maja duzo bajerow, ladny wyswietlacz, filmy, dobre sluchawki i mieszcza sie w budzecie.

 

Myslalem tez o Nano 4G 8GB, ale tam nie ma juz sluchawek, dzwiek ponoc w nowym Nano nie jest najgorszy, ale pewnie gorszy od Sonowek, z reszta to ma mniejsze znaczenie. xD Problem moze byc z iTunes'em (niektorzy dorosli ludzie maja z nim problem, a co dopiero moze byc z 8 latkiem... ^^).

 

iAudio i7 - dzwiek najlepszy tylko zero "bajerow". Moze powiedziec, ze niefajny bo nic nie ma i nawet na kolorowo mu sie ekran nie swieci. ;x

 

D2 chyba odpada. Z reszta za drogi, a kombinowanie z dokupieniem karty raczej osobie ktora ma sprezentowac owy odtwarzacz sie jej nie widzi.

 

No i opcja ktora tez mnie w miare przekonuje to Fuze i jakies w miare sluchawki do tego. Np. SHE9500 czy cos tego rodzaju. Wiecej chyba nie ma sensu.

 

Doradzcie, bo jutro juz trzeba bedzie cos zamowic. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda Ci się wyrwać samsunga p2.

dla takiej osoby będzie lepszy niż jakiekolwiek soniacze i nauszniki.

Szukaj czegoś z bajerami, np. samsung T10, mimo iż nie najnowszy ma ładne menu, jest taki.. fajny.

 

piecho, Ty napisaleś kiedykolwiek posta który miałby więcje niż 3 zdania i miał jakiś sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba nie kupował Sony, właśnie ze względu na słuchawki. Wydaje mi się że ośmioletnie dziecko jest jeszcze za młode na słuchawki dokanałowe- nie wiadomo jak głośno będzie słuchać, chyba nie ma sensu ryzykować... Wydaje mi się że w tej sytuacji najlepszym wyborem byłby iPod Nano 4gen- ładny, mały, bajerancki, no i to iPod :) Na pewno będzie zadowolona.

 

EDIT: Aha, właśnie doczytałem że o ipodzie już myślisz :) To może Clix2 redline? Albo cos z nowszych iriverów, na przykład E50 albo T6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod bylby ok, gdyby nie iTunes wlasnie.

 

Clixa bralem pod uwage, ale wydaje mi sie, ze moze byc troche "za skomplikowany". Za to gdybym byl malym dzieckiem i dostalbym E50 czy T6 to by mi sie raczej nie spodobaly.

 

P2 jest calkiem sensowny. Wyglad like iPhone, ladnie "swieci tylko, ze dostac go troche trudno. Ale sadze, ze to moze byc to czego szukam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy wisz, z tym p2 nie chodzi nawet, że świeci czy wygląda jak iPhone.

jego się naprawdę miło obsługuję, do tego jest ładny, ma ładne menu, wgrasz dzieciakowi jakieś style.

do tego ma gry i w ogóle.

podobnie ma się sprawa z T10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że iTunes może być problemem. Aczkolwiek sama nazwa iPod na pewno by się podobała;)

Clix2 oprócz tego, że rzeczywiście może być zbyt skomplikowany dla 8-latka, to ma naprawdę tragiczne słuchawki i nie jest tani.

Skoro dźwięk nie gra większej roli, to może jakiś nowy Creative? Fajnie wyglądają i mają dużo bajerów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz prezent aby mieć świadomość że dobrze gra czy raczej po to aby jak najbardziej spodobało się dziecku?

Bo umówmy się że w tak młodym wieku nie koniecznie słyszy się różnice pomiędzy iPodem a iAudio ;)

Dlatego myślę że iPod będzie najlepszą zabawką. Przecież to ajpod :]

A myślę że gdy pokażesz dziecku lepiej grające słuchawki i wytłumaczysz rożnice pomiędzy nimi a iBudsami to jeżeli będzie to miało do niego dotrzeć to dotrze.

Nic na siłe =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek nie gra roli, ale nie na tyle zeby od razu jechac po bandzie z Creative... xD Jak wydawac 500zl to na cos porzadnego, a nie Creative'a.

 

No Clix nie jest tani i nie sprawdzi sie. Tak wiec on odpada kategorycznie.

 

P2 mnie wlasciwie przekonal. Tylko, ze wersja 4GB, ktora zmiesci sie w budzecie jest wlasciwie niedostepna. Z reszta, inne tez sa ciezko dostepne... albo ja nie umiem szukac.

 

T10 mnie tak nie przekonal jak P2. Jednak ten wielki ekran zrobilby na dziecku wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sony są naprawdę b. fajne - dzisiaj testowałem jednego Sony z serii Sxxx i muszę powiedzieć, że robi wrażenie. Niewielki, solidnie wykonany, świetny wyświetlacz i intuicyjne menu po którym od razu zacząłem się poruszać bez żadnych problemów mimo, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z sony.

Dźwięk też jest dobry i wytrzymuje ponad 40 godzin bez ładowania.

 

Sansa Fuze też wygląda nie najgorzej, ma dość proste menu i cena jest b.przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Wy nie ogarniacie, że to nie jest sprzęt dla Was?

Dlatego i iPod, bo nie jest on zbyt łatwy w obsłudze, ani sony, bo nie posiada on bajerów i jest po prostu zwykłym, fajnie grającym odtwarzaczem.

a może np. Vedia T8?

fuze, też spoko, szczególnie, że teraz ponoć można korzystać z folderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia T8 ze swoją awaryjnością dla 8letniego dziecka? Chyba że lubi biegać po serwisach :) Jeżeli nie żadne wcześniejsze, to ja byłbym też za którymś z Samsungów- są ładne i efektowne, no i podobno grają dobrze. Tylko wtedy co ze słuchawkami? Stockowe chyba nie są zbyt dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO iPod robi ważenie nazwą i zrobi furorę w śród rówieśników, jednak iTunes może być/będzie dużym problemem.

Samsung P2 - ciekawa propozycja.

Wyżej podany samsung S5 w sumie też świetna sprawa - w końcu reklamuje go sama Beyonce i w dodatku ma głośniki elo elo jakieś tam bajeranckie,

Osobiście nie wziąłbym soniaków bo to już bardziej zaawansowany player

Zastanowiłbym się natomiast nad iriverem E100 - ostatnio jak byłem mp3storze to taki pan właśnie zakupował ze swoimi dwiema córkami (miały mniej niż 10lat) E100 i bardzo im się podobał...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ośmiolatki nie szukałbym specjalnie dużo bajerów. Maks. jakiś różowy Lplayer iRivera. I tak jak nie zbugi i nie popsuje to jej ukradną.

Gdybym to miał ja kupować to kupiłbym mPlayera, a słuchawkami kompletnie się nie przejmował. Ewentualnie pod kątem ochrony słuchu, ale z pewnością nie brzmienia.

 

Ps. Różowy E100 czy E50 nie są takie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz jakiegos sony

No i masz - Jaqs bierz RIO Karme - będzie wspaniałym prezentem - taki portable i w ogóle... -_-

Dziecko to dziecko - a jak ośmioletnia dziewczynka to im bardziej różowe tym lepsze :) chyba że bawi się żołnierzykami i samochodzikami (bo też są takie :P) Poza tym dla dziecka 3" wyświetlacz to już telewizor jest przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wyraże moje zdanie ;) IMO Lplayer byłby ok, albo coś z sonego, choćby ten różowy z post`u wyżej. Albo jaki Eon Cineo, dla nas to shit, ale dla dziecka może być całkiem, całkiem. iPod + iTunes już mówiliście, nie bardzo. Ale ja tam się nie znam ... sam kupiłem jakieś 2 lata (albo rok?) temu Vedie C3 chrześnicy na komunię :P przynajmniej jest metalowy i działa do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Ja bym proponował coś nietuzinkowego, coś, co fajnie wygląda, zwraca uwagę.

 

Tutaj dobrze wypada T10, wygląda naprawde nieźle, ew. coś z irivera - Lplayer, e50 czy ostatecznie e100.

 

Nie zepsuje się, solidne to i do tego posiada jako takie stocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpowiedzi. Sytuacja sie troche wyjasnila i wyglada tak:

 

1. Samsung P3 - no po prostu full bajerka i zrobi napewno wrazenie na dziecku

1. Samsung P2 - podoba mi sie troche bardziej od P3 tylko, ze prawie nie mozna go dostac i jest drozszy od P3

2. iRiver E100 - ladny wyglad, dobry wyswietlacz, bawilem sie tym w sklepie i dla dziecka bedzie ok.

3. T10 - ladny, prosty

4. S5 - jakos mnie te glosniki nie przekonuja, takie T10 z glosnikami

5. Lplayer i E10 - Lplayer to taki nowy Clix 1, jak wiekszosc wyglada podobnie jak w Clixie/U10 to naprawde ciekawy odtwarzacz, ale mimo wszystko na koncu stawki

 

Taka liste przedstawilem obdarzyciela. :D Zobaczymy co wybiora.

 

Jakbyscie mieli jakies jeszcze propozycje to chetnie poczytam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności