Skocz do zawartości

Podstawowe życzenie To Dostępność Produktów W Pols


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi z tego że X5 ma "super odjazdowe" silikonowe ochraniacze jeżeli nie mogę ich nawet dotknąć w Polskim sklepie, ani zobaczyć w polskim necie, juz nawet nie wspominając o tym ze za granicy poprostu nie opłaca się sprowadzać bo dużo klosztują. Tak też jest z innymi produktami.

Polski przedstawiciel IAudio powinien zastanowić sie nad sprowadzeniem większej ilości "dodatków" np. ładowarki podłączanej do zapalniczki w samochodzie. Doprowadzi to moim zdaniem do sytuacji ze x5 będzie jeszcze bardziej konkurencyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- po pierwsze nie wszystkie akcesoria sa oferowane do zamowienia.

 

- po drugie bierzemy takie opcje pod uwage. jednak jak do tej pory ani razu nie mielismy mozliwosci zamowienia ladowarki samochodwoej, jedynie skorzany porkowiec, credla i pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak nie możesz go znaleść w żadnym sklepie to co to za problem kupić go przez internet ?? Ja tak zrobiłem ze swoim U3 i jestem zadowolony. Ale racja ze niestety odtwarzacze tej firmy wciąż jeszcze nie są znane; jak sie kiedys spytalem w EURO czy są odtwarzacze iAUDIO to się mnie sprzedawca zupełnie na poważnie spytał czy to nie jest jakiś nowy model od Creative :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KSY:

pozatym, G3 i i5 nie maja, a na to ludzie glownie czekaja, z tego co wiem

 

PANCERK:

nie mogę dostać U3 1GB

 

KSY:

Ceny tez sliczne maja nie ma co :)
:o

 

Mp3Store: http://www.mp3store.pl/odtwarzacze,mp3flas...73429221403.htm Cena 888 :o

 

Tam gdzie podalem: To samo U3 1GB 849 PLN :D

 

Nie podałem tego jako najtańszego sklepu z U3 ale jako sklep gdzie U3 jest dostępny i jak widac w nienajgorszej cenie.

Niestety tak tam mają, że to czego nie ma jest zazwyczaj w takiej fatalnej cenie.

A i tak to chyba uczciwiej nizby to miala byc najnizsz cena na ziemi - a sprzetu by nie było ;)

 

Rozumiem ze w mp3Store kolega PANCERK już sprawdzał bo by nie napisał ze nie moze znaleźć. :D

 

Pozdrawiam i dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich sklepach dowiedzialem sie ze w Polsce obecnie iAudio nie jest dostepne w sprzedarzy - to co maja - resztki z wczesniejszej dostawy wyprzedaja za kosmiczne pieniadze. Wszyscy czekamy na ta dostawe - w iaudio.pl powiedzieli mi ze w tym tygodniu mialy byc na 100% rozsylane - jednak sluch po nich zaginal - odtwarzacze nadal leza na cle. Moze ktos z szanownych Panow dystrybutorow ruszy swoj szanowny tylek i zrobi cos w tym celu? Ja na odtwarzacz czekam juz ponad miesiac i mnie to juz zaczyna delikatnie denerwowac - tracicie tylko pieniadze z kazdym dniem a klientom zaczynaja nerwy juz puszczac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gandi21" - nie wiem na który model czekasz

 

- bo te resztki u dystrybutorów to F1 512MB i U3 512 MB -> czyli te jeszcze powiniennes zdobyc.

 

Fakt, faktem ze CREATIVA u dystrybutorów jes pełno :D i to wszystkich modeli.

 

Chyba ktos źle oszacował popyt :( -> może pora na zmianę importera :o lub zmiany u importera :D

 

Pozdrawiam

 

EDIT >>

 

Podobna sytujacja jest z AKG - ale tu wytłumaczeniem jest właśnie zmiana dystrybutora na Polskę

A to nie jest proste bo trzeba podpisywac nowe umowy, itd, itp.

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dostawa - to będą wszędzie i wszedzie będą w podobnych cenach :D

 

Trzeba niestety poczekać. :(

 

Ja sam jestem ciekaw w nowej dostawie cen XL5

 

KSY czy MP3store nadal przewiduje sprzedaz niektórych egzemplarzy via ALLEGRO (<< np. >>) ?

 

Cena potrafila zaskoczyc (pozytywnie) :D a jest to dodatkowo "legalny hazard" :D

No i pewne źródło, gwarancja, faktura -> a jednak ALLEGRO :o

 

I czy planowane są na aukcjach jakies wyższe półki (np. wspomnainy XL5) :D

 

I tak pewnie decyzje o tym zapadną dopiero jak już towar będzie dostępny - ale zapytać się można :D

 

Pozdrawiam

 

Chociaż będe strzelał w ciemno ale cos mi się wydaje że w tym roku powiniej wyjśc HDD iAudio 2x30 mW na kanał.

Strzelam na ślepo - nic nie widziałem, nic nie slyszałem.

Po prostu wydaje mi sie ze iAudio 6 ma podobne parametry co U3

(2x30 mW, 95db, ...). Znowu strzelając na ślepo wydaje mi się że to będą te same podzespoły.

 

Logiczne byłoby teraz duże HDD z tymi samymi podzespołami.

 

Poczekam - nawet rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iaudio x5 gra pieknie :] moje wrazenie jest takie ze duzo lepiej od IFP- wieksza analitycznosc dzwieku, brak szumów :]. Coś pięknego. No i ja nie czuje zeby to bylo glosniejsze od IFP ;] i albo regulacja glosnosci jest lepsza,albo ze mna jest cos nietak ;)... zawsze jak zasypialem z IFP to 1 to bylo czasem za duzo z mx400... :] teraz slucham na 2-3 w iaudio :]. Ogolrek jak masz kase to X5 jest swietna inwestycja! :] A jak sie nudzi to nawet film idzie obrzejrzec [byle z dabbingiem ;p czytanie z takiego malego ekranika nie nalezy do najprzyjemniejszych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności