Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przeciez to nie jest Donut ktory zostal wyodrebiony dopiero w zeszlym tygodniu i na chwile obecna w zasadzie niczym sie nie rozni sie od cupcake'a. To jest cupcake ze zmieniona skorka przez HTC

 

zeby nie bylo opieram swoje informacje na tym:

http://osnews.pl/nowa-wersja-androida-najp...ej-we-wrzesniu/

 

i na tym:

http://pda.pl/news/dedykowany_rom_dla_htc_...epowolane_rece/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, sorki za wprowadzanie w błąd :) Miałem błędne informacje, jakoby Hero miał wyjść z Androidem 2.0 na pokładzie.

 

edit: mimo wszystko czekam aż ktoś to sportuje pod g1 ;)

 

edit2: przedobrzyłem, mam biały zegar na srebrnym panelu i nie wiem jak to odwrócić ;]

g1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuwania*

 

Wierzysz w to? :D

 

 

mobilereview robilo test prototypu E55 (czyli E52 z dziwniejsza klawiatura) i przy ich normalnym trybie testowania wytrzymala 28 dni. Czyli najkrotszy, ale miesiac :) takze, tak wierze w to

 

marmur jest i E52 i E55 ;p 52 ma normalna klawiature a 55 qwerty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy ich normalnym trybie testowania

Normalny tryb testowania = położenie jej na biurku, włączenie trybu samolotowego, wyłączenie wszystkich możliwych rzeczy i sprawdzanie za ile dni padnie? Ja podejrzewam, że w taki sposób to i mój G1 by z tydzień pociągnął, jak w ciągu 8 godzin spada mu 4% z baterii na włączonym wszystkim co się da (odbiornik gps, wifi podłączone do sieci, 3g, etc - fakt, że wtedy leży sobie i nic się z nim nie dzieje, bo jest noc i ja śpię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny tryb testowania = położenie jej na biurku, włączenie trybu samolotowego, wyłączenie wszystkich możliwych rzeczy i sprawdzanie za ile dni padnie? Ja podejrzewam, że w taki sposób to i mój G1 by z tydzień pociągnął, jak w ciągu 8 godzin spada mu 4% z baterii na włączonym wszystkim co się da (odbiornik gps, wifi podłączone do sieci, 3g, etc - fakt, że wtedy leży sobie i nic się z nim nie dzieje, bo jest noc i ja śpię).

 

Wiesz co oni tego telefonu nie produkuja, wiec im na super dobrym rezultacie nie zalezy ;p akurat MR ma chyba najbardziej rzetelne testy telefonow w internecie. U nich normalny test to wycisniecie czego sie da z telefonu. No ale nawet zakladajac, ze jest tak jak mowisz, wiec w normalnym uzytkowaniu owa nokia trzymala by i tak grubo ponad tydzien co na dzisiejsze standardy jest wynikiem wrecz rewelacyjnym. Zreszta trudno nie osiagnac takiego wyniku montując tak ogromna baterie:D

 

3320006970_f98e21286d_o_1024x766.jpg

 

Dla porownania trzymajaca 5-6 dni E51, ze starszym bardziej pradozernym systemem ma baterie o polowe mniejsza patrzac na rozmiar

 

86475_battery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boluś, nie wiem jak GPS w takim stanie, ale wifi przy wygaszonym ekranie w iP zostaje dezaktywowane.

 

W g1 tak nie ma - na pewno nie z wifi - gps nie wiem. Ale dużo razy zdarzało mi się podczas przeglądania neta odejść od telefonu i odruchowo wygasić ekran, a potem wracałem, zaczynałem z powrotem przeglądać internet i nigdy nie łączył się drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności