Skocz do zawartości

T10, T20 Czy T30?


NimnuL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

noto mnie zdziwiliście....mi sie najbardziej podoba T10 i właśnie nie wiem czy ten kolorowy ekran to zbędny bajer...no ale jak ten T20 = UMS , aku , najmniejszy no to sie zastanowie nad nim... czyli T30 odpada...Tylko ten T10 mnie tak gnębi strasznie...chociaż cegiełka niezła... :rolleyes: i doam że kupuje FLASHA tylko po to żeby pos;luchać na nim muzyki jeżdząc na rowerze , biegając, jeżdżąc na nartach....więc pen drive od niego nie oczekuje...ale fajnie by było gdyby był wykrywany jako dysk...a więc T20...chociaż też ten czas T10 mnie zachęca...ale już sam nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moro"

 

Zdjęcia i porady nic tu nie pomogą. Tak jak kiedyś pisał KHRON seria Txx to te same "bebechy".

 

Najlepiej (jak masz taką mozliwość) to przejedź się do któregos z mp3store.

 

Wpierw zadzwoń czy będa mieli wszystkie modele. Wtedy będziesz mógł "namacalnie" ocenić każdy z nich.

 

Moj T20 w warunkach "bojowych" srsWow, OQQ-i Q5 wytrzymuje prawie 9 h.

 

Podejrzewam, że na MP3 moze to byc dłużej (ale nie mam pojecia ile).

 

Jezeli zamierzasz słuchac bez przerwy dłużej i uważasz, że w międzyczasie nie dasz rady go podładować to T10 lub T30

 

Mnie osobiscie T20 najbardziej się podoba. Najbardziej nadaje sie do noszenia na szyi, na smyczy.

 

Ale jak wspomnialem najlepiej obejrzeć na zywo - zdjęcia tego nie zastąpią.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko holercia ten czas działania nie najwspanialszy...

 

Masz już mercedesa X5L :D Długo odtwarza, duży dysk ale i swoje wazy.

 

To może teraz pora na dwuosobowe kabrio T20 :D

 

Bardzo mały, bardzo lekki.

 

Co do czasu grania: Masz auto ? Jak tak to zasilacz samochodowy kosztuje 15 PLN

 

Podładujesz pół godziny i możesz cały wieczór słuchać :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bedziecie musieli poczekac bo akurat siostra do polski przyjechała ,więc mi go na razie nie kupi ,a poza tym to chce troche poczekać aż sie ociepli i równocześnie stanieje ,bo teraz nie bede biegał ani jeździł na rowerze więc aktualnie mi go nie potrzeba ale tak w kwietniu / maju już go bede miał :] no chyba że coś fajnego / lepszego wyjdzie ,ale wątpie żebym to kupił , wole T10 dla mnie jest najładniejszym odtwarzaczem (zwłaszcza przodu).

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod "oldee" od niedawna jestem posiadaczem t10 :D:) No ii nie zaluje niby duzyy..:| noo ale zauważ na baterie.. AA to w końcu od niej zależy cala wielkosc t10. i jak ktos wczesinej zarzucil tematem ze sie nie da nosic naszyji to sie nie zgadzam na miesicie zawsze u mnie wisi na szyi... a co najwazinejsze to jest to magiczne ok..53 h sluchania non stop :P juz testowalem a jak pisze low batery to wyciagasz nastepna i dalej bawisz sie :) powodzenia:)Gratuluje wyboru<yes> pozdrawiam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@ro a gdzie kupujesz swoją T10. Z tego co przeglądałem neta to w ZipZoomFly iRivierek wychodzi najtaniej link a iAudio U3 jest też w identycznej cenie tylko ten kolor biały i do tego akumulator. W moim przypadku jestem wolny od podatku (tax) i kosztów przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

 

Witam

 

Mam mały dylemat ponieważ potrzebuje mp3 playerka do max 650zł z radiem Fm,1Gb lub w ostateczności 512Mb najlepiej ładowany AA.

 

I teraz mam następuące pytanie.Upatrzyłem sobie iRiver T10 z radiem Fm-ver. USA na Ebay za 100$ plus 30$ za przesyłke,rozmawiałem z gościem i mówił mi że jak pośle to jako podarunek to nie bedę płacił CŁA albo malutkie i tu się nasuwa moje pytanie-czy warto ryzykować? oszczedze sporo bo w Polsce t10 fm nie ma a jak jest to po 800zł..icon_wink2.gif

 

Jedyna alternatywa dla T10 jest iAudio U3 co wy na to??

Chyba że jest jeszcze jakiś godny polecenia np T20 ...

 

plz help..; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zależy ci na AA to z tych co wymieniłeś weź T10....( U3 i T20 mają akumulator)

jeśli zależy ci na filmach , zdjęciach to bierz U3

jeśli zależy ci na małych rozmiarach i wystarczy ci monochromatyczny ekran to bierz T20

Jesli zalezy ci na zasilaniu bateriami i mniejszych rozmiarach niz T10 bierz T30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Witam

 

Mam mały dylemat ponieważ potrzebuje mp3 playerka do max 650zł z radiem Fm,1Gb lub w ostateczności 512Mb najlepiej ładowany AA.

 

I teraz mam następuące pytanie.Upatrzyłem sobie iRiver T10 z radiem Fm-ver. USA na Ebay za 100$ plus 30$ za przesyłke,rozmawiałem z gościem i mówił mi że jak pośle to jako podarunek to nie bedę płacił CŁA albo malutkie i tu się nasuwa moje pytanie-czy warto ryzykować? oszczedze sporo bo w Polsce t10 fm nie ma a jak jest to po 800zł..icon_wink2.gif

 

Jedyna alternatywa dla T10 jest iAudio U3 co wy na to??

Chyba że jest jeszcze jakiś godny polecenia np T20 ...

 

plz help..; o

Zanim kupisz przez eBay wejdz do dzialu KOMIS na tym forum.

 

BLUE sprzedaje T10 i T30 prcujace jako UMS

 

Widzialem tez nowe U3 (podobno nie rozpakowane) 512 MB za 500 PLN z polska dwuletnia gwarancją.

 

Szukacie po swiecie a macie pod nosem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ja za 450zł moge miec 1gb z usa ,tylko znow jest problem z paypalem..Kur** jaka Polska jest w tym niedorozwinieta.

w koncu jakies normalne ceny ktos przedstawil. az milo spojrzec :)

 

a jakby uwzglednic, ze to bogata ameryka ktora stac na wszystko , to u nas ceny powinny byc polowe tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz to juz ostateczna wersja ;D

 

iriver t10 z radiem 512mb -550-580(nówka) zł lub i audio u3 512mb-530zł (używany)

 

Teraz macie pole do popisu... wiem że to temat o t10 ale prosze o obiektywnosci ;D

Z usa z chęcia bym sciągnałe łacznie juz miałem kosztorys przedstawiony przez goscia-140$ tylko jest big fuckin problem z płatnościa bo żeby móc wytransferować wiecej niz 100E musze na PayPAy zweryfikować swoja karte kredytową ktorą mozna płacić przez web a ja mam normalna elektroniczna z ING ...ehhh szkoda jak nie wiem ale moze jest wyjście..? kupował ktoś z was z USA??

 

EDIT: 512 mb to nie za mało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: 512 mb to nie za mało??
To sam musisz stwierdzic ale u mnie juz nie wystarcza. Może masz rodzine, znajomych którzy w najbliższym czasie odwiedzają Polske.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności