Skocz do zawartości

Model Imp-100 W Mediamarkt


Gość BuTcHeR of MiNdS

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno duzo sprzetu i inych rzeczy. "Walkmany" za 1zl. kamery SONY za 999 zl. plyty DVD.....

Nie wiem czy IMP-100 byl po promocyjnej cenie, [mam dosc daleko do MM] ale chyba nie. Tych artykulow w promocyjnych cenach bylo niewiele. Podobno kamer to bylo 100 na calą Polske. Jakbym mial blizej to pewnie przeszedlbym sie tam popatrzec. Bo jak narazie nie mam zamiaru szastac pieniedzmi..... są przeznaczone na szlachetny cel.... na iRiverka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupilem swoj wczoraj w MM w Czeladzi jako przedostatnia sztuke, ale sprzedwca zapytany czy jeszcze beda powiedzial ze bedzie dostawa pod koniec miesiaca, takze chyba nic straconego jak ktos nie zdazyl.... A co do kompletu z MM to Player, zasilacz, 2 paluszki (dzialajace juz 2 dzien :) ) teraz staram sie sciagnac ten soft do upgradu ale cos tronka nie wchodzi... ogolnie full wypas, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja najpierw pojechałem na Ostrobramską (W-wa) do MM,następnie zrobiłem wszystkie możliwe aktualizacje (upgrade firmware) na IMP100 okrojonym z wystawki.Następnie kupiłem IMP100 i na miejscu zaktualizowałem go do wersji 2.50PL.

 

UWAGA IMP100 KUPIŁEM ZA 269ZŁ.MODEL TEN ZACZYNAŁ SIĘ OD NUMERÓW (1016...-CZYLI OKROJONY).Z TĄ TYLKO RÓŻNICĄ ŻE MA PODŚWIETLENIE,I MOŻLIWOŚĆ ZMIANY FIRMWARE (POCZĄTKOWA WERSJA 1.36 A NIE 1.00).DZIĘKI TEMU NIE STRACE GWARANCJI (MOŻLIWOŚĆ POWROTU DO V1.36).

 

Prawdopodnie jest to wersja pełna (bez pilota).Dystrybutorem tego playera w MM jest firma INTONEO.U nich IMP100 kosztuje 299zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Swój egzemplarz iMP-100 kupiłem w MediaMarkt za 199zł chyba 30 listopada 2003roku w Warszawie. Razem z zakupionym egzemplarzem dostałem słuchwki (bez pilota), zasilacz i dwie baterie. Dzięki wizycie na tym forum znieniłem wersję firmware z 1.00 do 2.50. Mimo tego zabiegu odtwarzacz i tak nie ma podświetlenia, żle odmierza pozostały czas dla nagrań kodowanych w zmiennym lub ziennym i stałym próbkowaniem, niewyświetla długich tytułów i nazw wykonawców której przekraczają ok. 50 znaków. Jednak podczas długich podróży dobrze służy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności