Skocz do zawartości

Pentagram Eon Slide-R Twin Core czy cos innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym kupic odtwarzacz co najmniej 2GB, najwazniejszy jest dobry dziwiek. Mam do wydania okolo 300 zl, jesli bedzie warto to pozbieram troche wiecej. :P

Zastanawiam sie nad Pentagram Eon Slide-R Twin Core 4GB (280zl). Jesli ktos moze to niech napisze jak sie sprawuje itp. lub doradzi cos innego.

Prosze o szybka odpowiedz z gory dzieki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic odtwarzacz co najmniej 2GB, najwazniejszy jest dobry dziwiek. Mam do wydania okolo 300 zl, jesli bedzie warto to pozbieram troche wiecej. :P

Zastanawiam sie nad Pentagram Eon Slide-R Twin Core 4GB (280zl). Jesli ktos moze to niech napisze jak sie sprawuje itp. lub doradzi cos innego.

Prosze o szybka odpowiedz z gory dzieki. ;)

 

 

Weź coś sprawdzonego:

- Sansa Fuze

- iriver Clix 2 ( pewnie tylko używany )

- Sony S6XX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oddawałem po 10 dniach tylko clip mi padł i nie mogli znaleźć czarnego (taki tylko mnie interesuje i taki oddałem na gwarancje). stwierdzili ze mam sobie wybrać coś innego z oferty ;/ (a już sony był w zasięg)

Ktoś miał fuza lub irive L bo interesuje mnie funkcja w której widzi sie jak w komputerze czyli podział na pliki itp. (podpatrzone z meizu m6 brata) i ogólnie jak się sprawują

bardziej jestem skłonny do irive z powodu doświadczeń z clip-em bateria padała równo co rok ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności