Skocz do zawartości

VEDIA SRS-210BS - testy pełne


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Pełne testy słuchawek bluetooth VEDIA SRS-210BS

 

Zasady opisane są na dole. Do Waszej dyspozycji są dwie sztuki słuchawek bluetooth VEDIA SRS-210BS.

 

Na zgłoszenie czekam do 15 kwietnia. Następnego dnia wybiorę dwie osoby, które otrzymają słuchawki do testów jako pierwsze.

 

Po terminie można się zgłaszać na następną turę. Wybór osób będzie teraz w pełni subiektywny, z każdym kolejnym testem pewnie coraz mniej.

 

Myślę, że takie testy to będzie najlepsza opcja aby na forum więcej osób pobawiło się odtwarzaczem a nie tylko słyszało "jaki niedźwiedź jest straszny".

 

Zasady są może rygorystyczne, ale mam nadzieję pozwolą utrzymać porządek i organizację tych testów, o które tak wiele osób prosiło.

 

Lista chętnych (aktualizowana co jakiś czas)

  • Jeycam
  • pGo
  • kr3cik
  • Siekiera

 

Testy #1:

  • Jeycam
  • kr3cik

 

Testy #2:

  • pGo
  • Siekiera

 

 

  • Testy podzielone są na dwie grupy

    • otwarte, czyli spisanie testu nie jest obowiązkowe
    • pełen, czyli testowanie produktu musi zakończyć się spisaniem testu

 

 

  • Testy pełne:

    • Produkt wysyłany i odsyłany jest kurierem na koszt VEDIA S.A.
    • Na test przeznaczone jest maksymalnie 14 dni.
    • Odesłanie sprzętu powinno nastąpić ostatniego dnia testów.
    • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 7 dni od zakończenia testów.
    • Osoba testująca może zostać pokryty kosztami naprawy ewentualnych uszkodzeń mechanicznych produktu.
    • Osoba testująca nie koniecznie dostaje produkt fabrycznie nowy, ale sprawdzony przez pracownika VEDIA pod kątem kompletu i sprawności.
    • Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na kolejne testy.
    • Umieszczenie testu w serwisach internetowych, prasie czy forach punktowane będzie dodatkowo dla danej osoby.
    • Nie opublikowanie testu dyskwalifikuje daną osobę z kolejnych testów.
    • Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.
    • Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nieodwracalna).
    • Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu odesłania produktu (dane teleadresowe + numer seryjny testowanego produktu).

 

 

  • Testy otwarte:

    • Produkt wysłany jest na koszt VEDIA S.A. poprzez pocztę polską.
    • Produkt nie jest odsyłany, pozostaje on na stałe u osoby która go otrzymała.
    • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 7 dni od otrzymania produktu.
    • Umieszczenie testu produktu na forum punktowane będzie szansą na kolejne testy (otwarte i pełne).
    • Umieszczenie testu w serwisach internetowych, prasie czy forach punktowane będzie dodatkowo dla danej osoby.
    • Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na kolejne testy.
    • Produkt wysłany może nie być fabrycznie nowy, ale na pewno sprawy i kompletny.
    • Produkt może przez wybraną osoba zostać sprzedany lub oddany innej osobie.
    • Produkt nie jest objęty gwarancją ani rękojmią.
    • Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.
    • Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nie odwracalna).
    • Osoby biorące udział w testach otwartych danego produktu, nie mogą brać udziału w testach pełnych danego produktu.
    • Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu wysłania produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, swego czasu poważnie zastanawiałem sie nad tymi słuchawkami ^^

A że modyfikowane Soniaki są podobno jednymi z najlepszych telefonów do MP3, zgłaszam sie z moim C902 do tego testu xD

 

PS: Jak to jest z tym kurierem? Trzeba sie fatygować do ich siedziby (nie wiem czy jest w Opolu) czy to oni sie pofatygują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że najpóźniej 6 maja osoby z pierwszej tury muszą odesłać sprzęt z testów.

Po adres do wysyłki oraz numer klienta DHL proszę zgłaszać się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli są jeszcze przewidywane jakieś tury to ja się piszę - będę mógł je sprawdzić na Samsungu YP-P2 i Toshibie G810. Prawdopodobnie będzie możliwa publikacja testu na portalu internetowym. Mój staż na Forum nie wygląda może imponująco, ale jeśli trzeba mogę na PW pokazać swoje 'ślady' w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nagłówku pisze jaki jest rodzaj testów tongue.gif

 

o ile wersje bluthut mam pod nosem, tak czekam na SRS300 i wersje nauszną, ciepło się robi to można ponosić :]

 

.ksy mógł źle Cie zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności