Skocz do zawartości

Rio Karma, kilka pytań


ace99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś już nie jestem niestety posiadaczem H320 ( z powodu braku gotówki musiałem go sprzedać ), którego bardzo sobie cenię za jakość dźwięku ( podobnie jak V39 ) i zastanawiam się nad kupnem czegoś o podobnej, bardzo dobrej jakości dźwięku. Playera zamierzam kupić po nadchodzących świętach, i przyszło mi do głowy że mogła by to być karma. Na grajka chciałbym przeznaczyć 700 zł ( myślę, że za te pieniądze można będzie kupić go w znośnym stanie wizualnym i pełni sprawnym technicznie ). Nie mogłem znaleźć żadnej profesjonalnej recenzji tego odtwarzacza, w większości wypowiedzi były to krótkie zdania, w stylu "jest to jeden z najlepiej grających playerów".

Dlatego mam prośbę do użytkowników Karmy, albo osób które miały z nią styczność, o opisanie jakości generowanego dźwięku przez ten odtwarzacz.

Lubię styl V39, czyli lekko wysunięta górę ponad inne pasma. Jak to wygląda w przypadku Karmy?

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności