Skocz do zawartości

Jakiś dobry odtwarzacz do AKG K 518 DJ


Rekomendowane odpowiedzi

Może i wyda się to głupie ale chcę kupić odtwarzacz do posiadanych słuchawek AKG K 518 DJ. Obecnie mam iPod Nano 2g. Myślę o jakiś odtwarzaczu który da radę z tymi słuchawkami. Słucham głównie rocka. Myślę o iPod Touchu, chyba że ktoś rozwieje moje wątpliwości i poleci coś lepszego :). Cena - cena kupna nowgo iPod Touch 2gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Dex-ter ma taki zestaw i się wypowie :P. Kupując DJ'ki sugerowałem się najpierw opisem ov_Darkness'a odnośnie K81DJ ( to samo, tylko inna kolorystyka ), potem okazało się, że znajomy ma DJ'ki. Mnie spodobały się od pierwszego założenia na głowę, podobnie jak kiedyś K414P - po prostu lubię takie brzmienie. Jednak skusiłem się na G-Shock MOD i teraz, gdy słuchawki pohulały już kilkadziesiąt godzin, dopiero czuć zmianę - porównując słuchawki z "nieruszanymi" słuchawkami kolegi, czuć i słychać różnicę, na korzyść tych zmodowanych. A propos zgrywania się z i7 - według mnie, i7 to chłodniejszy player od moich poprzednich odtwarzaczy i muszę przyznac rację ov_Darkness'owi - chłodniejszy player + ciepłe słuchawki = idealna synergia ( przynajmniej na moje, oraz osób które tego zestawu słuchały w moim otoczeniu, uszy ). Oczywiście wiele zależy od muzyki jaką słuchasz, od ustawień EQ i JettEffects, a możliwości jest naprawdę od groma ( także parametryczny EQ ) + fajny patencik, mianowicie możliwość zapisania 10ciu ustawień dźwięku - np tak dla porównania, które lepiej grają i które preferujemy, lub gdy używamy kilku par słuchawek. Generalnie jestem bardzo zadowolony z i7, zwłaszcza z baterii, choć wolałbym, by był obsługiwany pionowo, jak np Sony A8xx, ale mimo tego faktu, jest naprawdę dobrze ;).

 

No, mam nadzieję, że coś wyjaśniłem :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. Ale dla mnie ten iAudio jakiś taki bezpłciowy. Nie że zły tylko to sterowanie w poziomie.

Według mojego skromnego zdania, jest bardziej na płciowy niż większość playerów używanych na tym forum, stąd też gości w mojej kieszeni :rolleyes: . Ale wiesz, "jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki" ;). Duża część playerów jest sterowana poziomo - nikt nie każe Ci wybierać i7 ;). Polecam zapoznać się z TYM tematem - poczytaj, co Roland o DJ'kach pisze, jest tam także trochę informacji o playerach, które z nimi dobrze brzmią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojego skromnego zdania, jest bardziej na płciowy niż większość playerów używanych na tym forum, stąd też gości w mojej kieszeni :rolleyes: . Ale wiesz, "jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki" ;). Duża część playerów jest sterowana poziomo - nikt nie każe Ci wybierać i7 ;). Polecam zapoznać się z TYM tematem - poczytaj, co Roland o DJ'kach pisze, jest tam także trochę informacji o playerach, które z nimi dobrze brzmią.

 

Wiem, czytałem wszystko o AKG. Tylko czy jest czegoś warta przesiadka z 2gen do 4gen. Bo czytałem, że jest makabra. A na Toucha się chyba nie zdecyduję,bo jest trochę hmm zbyt duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności