Skocz do zawartości

Czego Szukac Po Roku Uzywania Shure E3c?


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mialem rok moje E3..... :)

 

Westone UM2 - 299$

 

www.earphonesolutions.com

 

A pozatym warto poczytac ==> HEAD FI

 

Potezny bass maja jeszcze UE super.fi 5 EB - ale wydaje mi sie ze te maja juz bass dla totalnego maniaka basu sluchajacego tylko i wylacznie techno, trance i inne.....

 

PS. A tak na marginesie WOLF gdybys najpierw przejrzal posty od ostatniej wizyty na forum to bys wiedzial czego szukac.......... ale widac wygodnictwo swiateczne Cie nie ominelo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem rok moje E3.........
a czy przez ten rok zużyły się bardzo, czy po prostu szukacie nowych doznań. Ja jeszcze shure na oczy nie widziałem, ale wydaje mi sie ze chyba po roku bym nie sprzedawał :) jak to z nimi jest , można usłyszeć eksploatowanie tak jak w senkach MX ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wydaje mi sie ze w moich E3 nic sie nie dzialo, jakie brzmienie po burn in posiadly takie bylo do konca. E4 ewidentnie charakteryzuja sie wysokimi tonami poprzez co sa bardziej szczegolowe i dlatego moze slyszalem az tak duza roznice w brzmieniu a raczej w braku niskich tonow w E3.

 

Wymieniajac sluchawki niegdy nie kierowalem sie ich zurzyciem a jedynie checia nowych ==> czytaj lepszych - doznan muzycznych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamien padł mi z serca, przez pewien czas pomyslałem sobie ze sie już po prostu "skończyły" i dlatego je sprzedałes :), bo w sumie Shure nie kosztują małych pieniędzy... mam nadzieje że kiedyś sobie jes sprawie, póki co po świętach zamawiam sony ex71sl albo creative ep630 :)

 

offtopic.. Oliver27, czy na tym zdjęciu jest Twoje ucho ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem rok moje E3..... :)

 

Westone UM2 - 299$

 

PS. A tak na marginesie WOLF gdybys najpierw przejrzal posty od ostatniej wizyty na forum to bys wiedzial czego szukac.......... ale widac wygodnictwo swiateczne Cie nie ominelo :D

 

Nie nie :)

 

Czytalem oczywiscie o Westone UM2, ale mialem nadzieje ze ktos wyskoczy z kilkoma modelami, ktore udamo mi sie przeoczyc...

 

Oliver, tak na powaanie, sam zamienilbys E3c na Westone UM2?

Sluchawki mam zamiar kupic juz na dniach, niestety ni jak nie widze szansy przesluchania czegokolwiek przed zakupem(kupi kumpel z usa),ale dzieki za szybka odpwiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliver, tak na powaanie, sam zamienilbys E3c na Westone UM2?

Sluchawki mam zamiar kupic juz na dniach, niestety ni jak nie widze szansy przesluchania czegokolwiek przed zakupem(kupi kumpel z usa),ale dzieki za szybka odpwiedz.

Nie rozumie co masz na mysli piszac czy sam zamienilbym E3 na UM2......?? <_<

 

Pozatym ja zadnych sluchawek oprocz E2/E3 wczesniej tzn przed zakupem nie przesluchiwalem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie co masz na mysli piszac czy sam zamienilbym E3 na UM2......?? <_<

 

Pozatym ja zadnych sluchawek oprocz E2/E3 wczesniej tzn przed zakupem nie przesluchiwalem.....

OK, pytania nie bylo, wystarczy ze przeczytalem Twoj podpis, a dokladniej sluchawki ktorych sie pozbyles, na rzecz Westone UM2...

OK, kupie je,a jak beda do dupy to bedze Twoja wina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas to wpadnij do Katowic aby je sobie przesluchac :)

 

Daje gwarancje ze nie bedziesz chcial slyszec o zadnych innych sluchawkach, zreszta to nie jest tylko moja opinia tak dobra o Um2 ale Napi i Duke maja podobne zdanie na ich temat - wiecej nikt ich nie ma wiec pozytywow maja u nas 100% a na head fi tak samo :D

 

Poczytaj o nich a nie opieraj sie tylko i wylacznie na mojej opini bo chyba nie jestem wyrocznia ;)

 

PS. Niby pod jakim wzgledem sadzisz moglyby byc do dupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Niby pod jakim wzgledem sadzisz moglyby byc do dupy?

Gabeczki...

Jakos nie mam do nich zaufania, te od shure sa strasznie niewygodne.

Szukam sluchawek na dluzszy czas i obawiam sie ze gabeczki moga sie dosc szybko wykruszyc, stracic swoje wlasciwosci, generalnie spieprzyc...

W przypadku Shure, sluchalem jedynie na tych najmniejszych, szarych gumkach(dzwiek przy nich najbardziej mi odpowiedal) czego rezultatem jest to ze jedna z nich wydaje sie byc wytarta, a w samym srodku wytarcia, po zgieciu gumki, wyraznie juz widac malutki otworek :)

Dlatego teraz wolalbym na wszelki wypadek kupic cos co nie ulegnie uszkodzeniu mechanicznemu w wynku zwyklego uzytkowania.

Wiesz mze czy te gabeczki dostepne sa rowniez solo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze sa dostepne ale nie solo tylko w paczce gdzie masz 3 pary (6 sztuk) do wyboru krotkie lub dlugie. Poza tym w shure tez sa dostepne tipsy w paczkach ale po 5 par (10sztuk) ale ceny i tak podobne:

 

I najwazniejsze, gabki w UM2 sa najbardziej komfortowymi, miekkimi jakie kiedykolwiek mialem i co najwazniejsze nie powracaja do swojego pierwotnego ksztaltu po zduszeniu jak to jest w Plugach.

 

Wolf, poczytaj wszystko co pisalem o UM2 w swojej krotkiej recenzji tutaj na forum a wszystkiego sie dowiesz, wszystko opisalem :) napi tez pisal o gabkach w UM2 - nie ma lepszych....... troche wiecej zaufania :D

 

TIPSY ==>UM2

 

TIPSY ==>SHURE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności