Skocz do zawartości

Wszystko mający playerek


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiegoś zamiennika dla iAudio X5. Zaczyna mi przeszkadzać rozmiar i waga playerka więc postanowiłem kupić coś nowego. Tu pojawił się pewien problem, bo nie znalazłem jeszcze takiego, który spełnia moje wymagania. Może ktoś mógłby mi coś polecić> Oto moje wymagania co do playerka

 

- wysoka jakość dźwięku - nie jestem audiofilem ale nie chciałbym czuć dużej różnicy po przejściu z X5

- pamięć flash min 8GB

- małe rozmiary playerka - bez przesady z miniaturyzacją ale przydałoby się coś sporo mniejszego od X5

- pojemna bateria - ok 20h to minimum

- możliwość rozszerzenia pamięci kartami microSD - w przypadku, gdyby playerek miał 16GB można by pominąć ten wymóg

- możliwość przeglądania piosenek po katalogach i tagach - czasami wrzucam pojedyncze piosenki, więc wygodnie byłoby odpalić katalog, a nie bawić się w playlisty

- miniUSB jako port do podłączenia playerka - to kryterium można by pominąć

- czytelny, duży wyświetlacz

- radio FM

- gapless

 

Playerek ma służyć do słuchania muzyki, więc to czy będzie odtwarzał video jest mi obojętne. Inne bajerki typu kalendarz, gry itd. też nie są mi potrzebne.

Po kilku godzinach googlowania sieci znalazłem kilka potencjalnych playerków ale każdy ma jakąś istotną wadę.

- SONY Walkman serii S63X lub S610 +bardzo pojemna bateria ale z gaplessem są problemy

- Sandisk Sansa Fuze - obsługa plikó tylko po tagach więc też odpada

- Vedia A10 - podobno średnio gra, no i ten monochromatyczny, niezbyt duży ekran

- iRiver E100 - spełnia chyba wszystkie moje wymagania ale z tego co czytałem to jakość dźwięku nie jest taka jaka powinna byćw iRiverze no i jest sporo drobiazgów związanych z klawiszami i FW, które drażnią

 

Może ktoś potrafi mi coś doradzić, bo ja powoli głupieje :P Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy potencjalny playerek - Samsung Q1 - podobno dzięki tym wszystkim zaimplementowanym systemom gra całkiem ładnie; przeglądanie plików po tagach i folderach, całkiem dobra cena; bateria na teoretyczne 30h słuchania muzyki. In minus - panel dotykowy zamiast przycisków. Nie wiem jak jest z gapless'em - cięzko znaleźć jakieś informacje na temat tego playerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności