Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Lawrence :)

 

Mam do was wielką prośbę. Czy moglibyście przynieść na meeta comply T-400, nawet zużyte ?

Przymierzam się do zanabycia takowych tyle, że nie wiem jaki rozmiar będzie dla mnie najbardziej odpowiedni :)

Także S, M, L będą mile widziane :D

Mam wszystkie trzy rozmiary, wezmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że trzeba obciąc starego jacka, zdjąć izolację i przylutować do nowego jacka. Bo ten, co mam teraz, to jak się go lekko porusza, to różne "bajery" dźwiękowe mam w uszach. Wiadomo o co chodzi. Sorry, że tak się pieklę o to, ale naprawdę ciężko mi bez słuchawek :P

 

Jak coś, to przyjezdnym proponuję swoją pomoc w dojeździe - mogę Was zabrać z dworca centralnego. Ale jak Lawrence pisze, że to obok metra na mokotowie, to banalnie będzie trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że trzeba obciąc starego jacka, zdjąć izolację i przylutować do nowego jacka. Bo ten, co mam teraz, to jak się go lekko porusza, to różne "bajery" dźwiękowe mam w uszach. Wiadomo o co chodzi. Sorry, że tak się pieklę o to, ale naprawdę ciężko mi bez słuchawek :P

 

Jak coś, to przyjezdnym proponuję swoją pomoc w dojeździe - mogę Was zabrać z dworca centralnego. Ale jak Lawrence pisze, że to obok metra na mokotowie, to banalnie będzie trafić.

A nie łatwiej było po prostu przejść się do byle jakiego serwisu sprzętu elektronicznego w okolicy i za pare zł sobie to zrobić?

Tzn. jak jest okazja na meet'cie to luz, ale zdaję się, że Ty z tym już jakiś czas walczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to dobrze że powiedziałeś że trzeba obciąć starego to będę musiał swiss toola wziąć ze sobą dodatkowo

Git, to weź na meet 2 pary. Z chęcią kupię.

Dwóch to raczej nie wezmę, ale jedną mogę Ci sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w elektrycznym, to powiedzieli mi, że to zbyt mała ******ła do robienia i żebym kupił nowe słuchawki :| A jakbym bardzo jednak chciał to zrobić, to 25 zł + jack zawołali.

 

Skąd będziesz jechał? Ja z kierunku Skierniewice o 11:24 jest InterRegio, o 12:00 planowany przyjazd.

Także jak coś to się możemy umówić :) - w sumie wiem gdzie to jest, bo droga prosta jak z bicza strzelił, ale w kupie raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę też jechać metrem, ze stacji wierzbno. To się Untek możemy umówić, że wysiądziemy przy polach mokotowskich i jakoś spotkamy :P No chyba, że chłopaki jakoś też zmobilizują sie do metra i razem będą chcieli uderzyć.

 

Miałem się do kogoś (nie pamiętam nicku) odezwać w sprawie kupna jacka neutrika, w sumie miałem się przypomnieć, bo ta osoba planowała sobie kupić. Ja chciałem kątowego. Sęk w tym, ze mam problem z netem, ciągne go na lewo i mi nie działa zbyt pięknie i ładowanie strony trwa strasznie długo. Dlatego tutaj piszę i przypominam sie, że chciałbym bardzo jakiegoś jacka kątowego :P

 

W razie co mam 2 kupione jakieś kiepskie, ale one przy neutrikach nie mają startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej mimo wszystko będzie wam z Centralnego przyjechać tramwajem (prawie każdy jadący w stronę Ursynowa) bo przystanek jest bliżej dworca niż stacja Metro Centrum. Do metra trzeba uderzyć z buta cały kwartał między Al. Jana Pawła, a ul. Marszałkowską, a tramwaj jest tuż przy wyjściu z podziemia przy Centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kwestii update'u: udało mi się zdobyć odpowiednie pudełko dla wzmacniacza które na czas meetu stanie się "obudową" :P dzięki temu wzmacniacz znacząco się wyciszył z buczenia i będzie możliwe spokojne testowanie sprzętu bez udziwnień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lawrence :)

 

Mam do was wielką prośbę. Czy moglibyście przynieść na meeta comply T-400, nawet zużyte ?

Przymierzam się do zanabycia takowych tyle, że nie wiem jaki rozmiar będzie dla mnie najbardziej odpowiedni :)

Także S, M, L będą mile widziane :D

Tiamat,

Wezmę moje, bo mam jedną parę nieużywanych. Jak coś to możesz je ode mnie brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż za zrządzenie losu... Dostałem robotę i akurat szkolenie wypadło na niedziele między 11 a 14 :( mam nadzieję że jak przyjdę o tej 14.30 to jeszcze będziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... co już ustaliłem z kurczakiem to fakt że część mojego sprzętu przyjedzie do was razem z nim o 12 :)

Jednak laptop, wzmacniacz czy lutownica (oraz najprawdopodobniej rs2i) będą dopiero po 14.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności