Skocz do zawartości

H320 problem z uruchomieniem


Elmoro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Piszę do Was z prośbą o pomoc przy uruchomieniu Irivera. Sprawa wygląda następująco. O tóż, kiedyś mialem problem ze po odlaczeniu Irivera od komputera zresetowal mi sie i pozniej po podlaczeniu powrotnym system juz go nie wykrywal, uruchomilem go, dalem mu format i sie uruchomil normalnie. Kiedy chcialem cos na niego zrzucic system pokazal blad kopiowania danych. Kiedy go podlaczylem raz jeszcze chcialem zrobic mu format poprzez prawy wlasciwosci i format ale sie zawiesił komputer i kiedy teraz uruchamiam irivera pokazuje mi sie ekran startowy ver 1.29 K START potem słowo start zmienia sie na LOADING i stoi.

 

probowalem go spowrotem podlaczyc do komputera ale system go nie widzi, laduje sie normalnie, jedyna mozliwosc jego wylaczenia to reset drucikiem.

 

Ktoś wie co mogę zrobić by na nowo zadziałał albo czy jakis serwis w Polsce moze mi go naprawic??

 

 

Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to jedyne rozwiazanie?? czy mozna go inaczej jakos uruchomic albo czy w Warszawie jest jakis serwis ktory takie cos moze naprawic??

 

gdzie konkretnie mogę znaleźć ten adapter bo wpisalem cala ta nazwe co mi podales fakcior na allegro ale nie ma zadnej aukcji, tak jak mówiłeś że ciężko go dostać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Z kąd mam wierdzieć że Iriver wrzucił tam jakies dzikie złącze? dyski z większości odtwarzaczy da sie normalnie podłączyć pod komputer, i nie stanowi to jakiegoś problemu..

 

ludzie przerabiają to to na flash, a nie ma zwykłych kabli pod usb..? 0_o

 

elmoro takie rzeczy standardowo nie sa dostępnie w PL.. najczesciej trzeba sie bawić w ebay itp...

 

a serwis? nie wydaje mi się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź, czy przy włączeniu startuje dysk. Jeśli tak to spróbuj odtwarzacz sformatować z menu. Jeżeli nie zadziała to go rozkręć i i sprawdź czy dysk dobrze siedzi. Możesz go nawet wyjąć i ponownie włożyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz taki problem to znaczy że dysk powoli zdycha :/

Wgraj sobie rockboxa to jeszcze trochę pośmigasz. A jak już całkiem zdechnie to sobie kupisz kartę pamięci i zrobisz cfmoda i dysk nie zdechnie ^^

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też tak było. Jak kupiłem odtwarzacz chyba w kwietniu to chodził jeszcze luksusowo :D. Ale już tak pod koniec wakacji to coraz dłużej się włączał, to raz go komputer wykrywał, raz nie. Kilka razy się zawiesił, aż w październiku padł na zawsze. Pod koniec żywota swojego h320 odpalał się w ok 45 sekund na rockboxie. na oryginalnym sofcie nawet nie dał rady firmware wczytać tylko "loading", lub "HDD error" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś go podłączać pod innego kompa? Jeśli nie, to sprawdź. Jeśli tak, i nic, to dysk się sypie...

 

Jakby co: http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=toshiba+60

Większość powinna mimo bad sekt. działać, a pewnie powyżej 100zł nie skoczy. Podaję raczej jako ciekawostkę, bo te dyski są 3mm grubsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności