Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Będę kupował playera i potrzebuję waszej pomocy. Co biorę pod uwagę:

 

-) cena - do 500 zł

-) pamięć - min. 4 GB

-) duży ekran - min. 3"

-) dźwięk - ( tu nie mam dużych wymagań; żeby nie grało gorzej jak Pentagram R Touch)

-) bateria - minimum 20 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu akumulatora

-) filmy - najważniejsza sprawa

 

Co doradzicie? Muzyki jakiej słucham to rap, więc lubię bas. Pomóżcie. Player musi być nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że najlepiej byłoby, gdyby wyświetlacz nie byłby dotykowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle, ze moze byc ciezko z kupnem dobrego playera z tak duzym ekranem za 500 zeta. Ja bym chyba uderzyl w SOny a828.

Wcale nie, spokojnie upolujesz używanego iPoda Touch. Filmy ogląda się na nim rewelacyjnie. Minusem jest to, że trzeba je najpierw przekonwertować, co nie trwa tak długo, ale w rezultacie filmik jest mniejszy bo dopasowany do rozdzielczości ekranu (480x320 - bardzo przyzwoita jak na 3,5").

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie, spokojnie upolujesz używanego iPoda Touch. Filmy ogląda się na nim rewelacyjnie. Minusem jest to, że trzeba je najpierw przekonwertować, co nie trwa tak długo, ale w rezultacie filmik jest mniejszy bo dopasowany do rozdzielczości ekranu (480x320 - bardzo przyzwoita jak na 3,5").

 

 

Touch 1G ma zdecydowanie słabszy wyświetlacz od spinna i jest do tego w pełni dotykowy, spinnem można poruszać się za pomocą kółka ( niekoniecznie poprzez dotykowy wyświetlacz i jak dla mnie to rozwiązanie było idealne ). Trudno teraz jest dostać dobrego ipoda ( te na allegro są zmechrane a jak już się trafi dobra sztuka to chcą za niego fortunę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności