Skocz do zawartości

Odtwarzacz dla westone um1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od razu zaznaczam że przeszukałem forum (na tyle na ile było to możliwe przy takiej ilości tematów) i nie znalałem tematu zawierającego konstruktywną odpowiedź więc zakładam osobny.

 

Poszukuję odtwarzacza dla westone'ów um1, ponieważ będący obecnie w moim posiadaniu creative zen nie bardzo/zupełnie się z nimi zgrywa (o ile zgrywa się z czymkolwiek poza ep630 :/ )

Skłaniam się w kierunku marki sony lub cowon ale nie mam wystarczającej wiedzy praktycznej w zakresie doboru ww komponentów, że nie wspomnę o braku możliwości przetestowania więc zdaję się na wasze doświadczenie.

Posiadam budżet ograniczony do 300zł (350 jeśli naprawdę mnie "przyciśnie")

Słucham głównie elektroniki jak również ścieżek dźwiękowych (sporadycznie rock oraz d&b) z dużym naciskiem na wokal (poza ścieżkami dźwiękowymi oczywiście ;) )

Player nie musi koniecznie mieć 100000 Gb jeśli posiada slot na karty (a jeśli nie posiada to preferuję 4Gb+), jak również nie musi posiadać zbędnych cudów w postaci video-photo-dyktafono-sokowirówki ;)

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iAudio X5 - swietny odtwarzacz, synergia powinna byc wysmienita, a do tego 20GB pamieci i Rockbox.

 

Czy ma to coś wspólnego z faktem ze masz jednego na sprzedaż? ;)

Tak na poważnie to zastanawiałem się nad tym modelem swego czasu bo ma bardzo dobrą opinię ale obawiam się troszkę o awaryjność :/

.... zaciekawiłeś mnie jednak ze względu na obsługę flac'a. możliwe że coś z tego będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelw, poniekad na pewno :) Ale z drugiej strony jest to odtwarzacz, ktory naprawde moge polecic z reka na sercu - jesli potrzebowalbym grajka przenosnego to najchetniej w ogole bym go nie sprzedawal. Ale teraz zdecydowalem sie na sprzet stacjonarny i potrzebuje na ten cel troche finansow :P Z wspomnianymi UM1 powinien naprawde dobrze sie zgrac, a takiej jakosci dzwieku nie slyszalem jeszcze na zadnym grajku (Clix2, Sony z serii S, Sansa Fuze/Clip, Nano 1G). Co do awaryjnosci, ja sie z zadnym problemem nie spotkalem, a mozna jeszcze przerobic go na CF, co mozliwosc awarii dysku wykluczy calkowicie. Bedziesz mial jeszcze jakies pytania to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 jest jednak mniej ceglowaty niz N95 :) Zdjecie przy PSP:

http://img.engadget.com/common/images/7424...909000586933693

Odlaczasz subpack i X5 w dloni lezy niezle, co do grubosci - jest na oko 1,5x grubszy od iPhone'a :P A D2 tez do najmniejszych odtwarzaczy nie nalezy.

 

Miałeś D2 w rękach? IMHO przy nin X5 to krowa :P

 

Ja również polecam Zuna. Ładnie zgrywa się z jaśniejszymi słuchawkami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na Zune. Przesłuchałem w sobotę i jestem pozytywnie zaskoczony. Ilość formatów nie zachwyca ale jest mały i całkiem przyjemny.

Jak się uda to może zorganizuję jakiegoś kupca na X5 to podeślę ;)

 

Dzięki wielkie Wszystkim za pomoc.

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

I nastąpiła tzw dup4...

Wszystko pięknie ładnie, ale coś mnie podkusiło żeby podpiąć westony pod n95...

Okazuje się ze N95 gra bardziej basowo, sądziłem że westony powinny mieć tak mało basu a tu niespodzianka...

Zune wygrywa pod względem szzegółowości dźwięku, natomiast basu ma niewiele. Dużo lepiej gra na basowych słuchawkach niźli um1.

 

Wychodzi na to że nadal poszukuję playera dla westonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności