Skocz do zawartości

motorola vs se vs nokia


exdany

Rekomendowane odpowiedzi

będę zaniedługo przedłuzał umowe w orange i chciałbym telefon na którym w miare można posłuchać muzyki aktualnie mam jakiegoś traka i kossy 75 ale player juz sie psuje powoli ;D

 

Dlatego rozmyślam nad motorolą e8 ,a w910i a może Samsung L870 ?

 

Która ma najlepszy dzwięk ? i czy choć troche lepszy lub na podobnym poziomie co ten mój trak dmp 570 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o tym, żeby SE zrobiło kiepski telefon jeszcze nie słyszałem i nie miałem do czynienia... a kilka modeli już mi się przez ręce przewinęło.

 

Widac, malo widziales ;] Ze wspomne chocby pekajace klawiatury w ktorejs wersji kolorystycznej W580, czy ostatnio pekajace obudowy X1 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w obu przypadkach jest juz wyeliminowany w nowszych wersjach tych telefonow.. Motka E8 tez podobno nie zle gra ale ten smieszny wyswietlacz :/

 

No tylko, ze kupujac taki model nigdy nie wiesz z jaka seria masz doczynienia ;]

 

O E8 tez slyszalem, ze gra fajnie. Wyswietlacz nie jest zly, tylko jest poziomy i stwarza dziwaczne wrazenie przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung powinien grać dość czysto ale za to cicho, SE raczej z większą ilością basu, a nie wiem jak motka- chociaż ogólnie odradzałbym model E8 który jest oparty na linuxie- trudno się szuka jakichkolwiek aplikacji na niego.. W SE zazwyczaj łatwiej się przesyłało dane, chociaż w dobie kart pamięci nie powinno to robić różnicy, ale za to samsung ma system operacyjny symbian- to duży plus dla tego telefonu- masa znacznie bardziej rozbudowanych aplikacji, do wyboru do koloru, możesz modyfikować dowolnie telefon i przede wszystkim masz wybór odtwarzaczy z których możesz korzystać. Gdybym nie potrzebował symbiana to bym na Twoim miejscu wybrał W910i- ma wszystko czego człowiek potrzebuje (do tego ogólnie podobają mi się interfejsy od SE i korzystanie z nich jest znacznie ułatwione), a gdyby choć trochę zależało mi na aplikacjach, programach itp- samsung l870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawilem sie dosc troche e8'mką, musze przyznac ze wykonanie tego telefonu jest porazajace, majstersztyk normalnie. Fon jest dosc spory, ale za to plaski... ta dotykowa klawiatura reaguje na nacisk, generujac jeszcze wybracje podczas naciskania... nie czuc dyskomfortu podczas urzywania tego, po pewnym czasie nawet sie nie zwraca uwagi na to ze z obodowy wystaja jakies wypustki male zamiast klawiszy. Scroll Omegawhell.. ogolnie przemilcze, na orginalnym sofcie porazka, ciezko to okiełznac, dobrze ze sa zwykle klawisze kierunkowe... kumpel pisal ze po zmianie softa na najnowszy tuningowany duzo sie poprawilo w tej materi. Wyswietlacz ma swietne kolory, obraz zyleta, smieszny bo smieszny ale dwa cale ma wiec ogolnie biedy zadnej nie ma. bateria przy takim srednim urzytkowaniu około 4 dni trzyma, jakosc rozmow jest bardzo dobra jak to w motorolach. co do softow na tego fona, bieda... ale to jest raczej fon urzytkowy i grajacy nizli taki co ma nam kompa zastapic. Filmiki w mp4 przy 25fps nawet przy 1000kbps video chwyta, totez tez ladnie. Gra dosc zimno, jak to motorola, ma ładna scene góre i srodek.. lekko nie domaga na basie, ogolnie dzwiek mi sie spodobał.

 

tyle no, fon jest naprawde przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzmy sobie szczerze - czy takie pseudo stereo głośniczki jak są w komórkach naprawdę grają dużo lepiej niż standardowy głośniczek mono? Ja nie wiem czy przy takim rozstawie jak to najczęściej bywa (kilka milimetrów), ogólnie przy takiej wielkości głośniczków itp można faktycznie z powodzeniem powiedzieć, że grają lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za stereo...

 

Po prostu gra ten z tyłu i z przodu. Faktycznie kanały są rozdzielone, ale rozbieżność między tymi głośnikami wynosi tyle... co grubość telefonu.

 

A więc to jest pic, a nie stereo.

 

douglaz, czytałem, że materiały użyte w W910 są niskiej jakości, no i jak go oglądałem to niestety na to by wychodziło... Aczkolwiek może być inaczej, nie wykluczam.

 

A wygląd... cóż. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, ze kupujac taki model nigdy nie wiesz z jaka seria masz doczynienia ;]

 

O E8 tez slyszalem, ze gra fajnie. Wyswietlacz nie jest zly, tylko jest poziomy i stwarza dziwaczne wrazenie przez to

Problem ten juz dosc dawno zostal wyeliminowany a nawet jak bys jakims cudem trafil na jakis zapasa z magazynu sprzed wadliwej serii to bez problemu naprawia to na gwarancji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja na pewno będę brał Motkę E8 (w Play), a to dlatego, że jestem wielkim fanem tej firmy (mój pierwszy tel. to była motka) - ich telefony mają kilka funkcji, których nie widziałem w innych (teraz mam k800i i był to jeden z najgorszych zakupów w moim życiu; dobrze, że za 1 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności