Skocz do zawartości

Potrzebny nowy player


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem zbyt ogarniety w temacie, ale poczytalem kilka postow i nie znalazlem nic co by mi odpowiadalo idealnie wiec postanowilem zalozyc temat. Pogrubiam elementy "wazne" zeby poprawic czytelnosc.

Chyba to powinien byc mp3 bo raczej nie bede korzystal z funkcji mp4 (odtwarzanie filmow etc.), ale bede sie cieszyl z tego co polecicie

 

Sluchawki Sennheisery 270 HD.

Rock, Hardrock

 

Poprzedni odtawarzacz Samsung YP-U2, wczesniej discman. Wydaje mi sie ze mial dzwiek przecietny, ale zadowalajacy, nie znam sie za bardzo, dostalem go na prezent a niedawno mi ukradli. Niezbyt funkcjonalny, ogolnie nie bylem z niego zbyt zadowolony, ale gral, wiec ...

 

Priorytety : 1 odtwarzanie dzwieku, ale znowu nie jestem audiofilem. Lubie dobra jakosc - stad sluchawki.

2 bateria(akumulator) - min 25 godzin, fajnie by bylo gdyby wiecej

3 pamiec - min 2GB, optimum 4

4 cena - do 500 zl, jesli mniej to wiadomo, super

 

Gdybym czegos nie dopisal to powiedzcie i jesli mozna prosic to dajcie jakis wybor?

 

Tylko nie bijcie :D

 

Pozdrawiam

saj

 

Ps. Wlasnie pytalem kumpla i mowil ze sansa fuze.

Ps2. poczytalem jeszcze troche i oprocz tego zastanawiam sie nad sony nwz-638F. Przeczytalem recenzje 639F i mi sie spodobalo ale nie wiem czy te modele bardzo sie roznia oprocz pamieci a na 16GB raczej mnie nie stac i mi to do niczego niepotrzebne.

Podpowie cos ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności