Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To co ja zauważyłem:

 

1) Opis aukcji: NOWE mp4 Digital Meizu (to brzmi jak reklama odtwarzacza no name)

2) To "coś" na zdjęciu nie jest na 100% M6:

- czarne nadruki na panelu dotykowym (oryginalne Meizu ma białe)

- inne oznaczenia przycisków (oryginalne M6 nie ma żadnych oznaczeń na środku panelu dotykowego)

- na zdjęciu widać tylko wejście słuchawkowe (z boku oryginalnego M6 poza wejściem słuchawkowym znajduje się również zaczep na smycz oraz wejście na kabel USB)

3) Płyta ze sterownikami, która jest na zdjęciu, nie ma nic wspólnego z oryginalną płytą Meizu :P

 

Jak ja bym sprzedawał na allegro odtwarzacze to nie wrzucał bym fotki czegoś co ten odtwarzacz "tylko" przypomina i podejrzewam, że nikt kto sprzedaje oryginalne odtwarzacze by tak nie robił... więc chyba wniosek jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś odpisał mi, że nie wiedział, że to podróby żenada!!! zmienił cenę najpierw na 179, później na 159 zł i w opisie nie ma słów meizu m6. Opis aukcji i parametry bez zmian, ale jakoś nie chce mi się uwierzyć że ten no name odtwarza flac i ogg, więc zgłosiłem nadużycie. Mało brakowało a to ****o kupiła by moja siostra, dobrze że się zainteresowaliśmy. Dziękuję za pomoc w forumowej profilaktyce walki z shitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że po tym jak została zwrócona uwaga, osoba która wystawiła ten player na allegro powinna po prostu usunąć wszelkie opisy z niej, które sugerują, że to może być Meizu, jeżeli nie chce uchodzić za oszusta na forum mp3store.

 

Teraz w tłumaczenia "ja nie wiedziałem" nikt nie uwierzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności