Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Audiofilski rower powinien wg mnie posiadać obszerny bagażnik z powodu dużej ilości elementów nim przewożonych m.in. wzmacniacz przetwornik lub karte dzwiękową, PC lub CD, playerki itp sprzęt nie mówiąc o słuchawkach! Rower ten powinen być wyposażony w alternator dający około 500W mocy przy małej pracy pedałami :) Do zestawu powinna być dołączona przetwornica z 12V na 230V wraz z stabilizatorem prądu i baterią kondesatorów które to utrzymają doskonałe impulsy na basie :) Myślę że dla bardziej wymagających należałoby wprowadzić osłone która to powodowałaby że wiatr który wieje z powodu olbrzymich prędkości nie przeszkadzał w delektrowaniu się dzwiękiem. Mam nadzieję że rowery będą też wyposażone w klakson od TIRa na specjalne okazje czyli NIE TRĄB NA MNIE ****U JEDEN! :)

 

Ot tyle na temat mojego obrazu rowera :) osobiscie jednak wole auto jak rower, szkoda że nie wszędzie da się nim wjechac ;) pozdrawiam fanów ostrej rowerowej motoryzacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dzięki za pomoc z oponkami, ostatecznie kupiłem Smart Samy 2.1 z drutem oraz komplet porządnych dętek i jestem zadowolony, mam nadzieje ze nie bede ich co chwile przebijał. Ostatnio w 3 tygodnie 3 kapcie ale to chyba wina zmęczonych już double fighterów.

 

Zanabyłem też drogą kupna hample avid sd5 z klamkami fr5, jeszcze tylko wymiana tylnej przerzutki na slx albo xt i koniec inwestycji... nareścieeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wziąłem się za projekt odnowienia ukrainy mojej mamy. :) Całkiem fajna maszyna. Miło się toczy, zrobiłem nią 1km trasę. W celu obadania co jak chodzi. Obręcze pójdą pewnie do wymiany, ale jak będzie kasa. Bo są w paskudny stanie. Aktualne przydało by się je wycentrować. I jakoś bicie góra/dół zniwelować w tylniej. Bardzo mi się maszynka podoba. ;) Jak ktoś zaciekawiony to mogę jakieś fotki wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc z oponkami, ostatecznie kupiłem Smart Samy 2.1 z drutem oraz komplet porządnych dętek i jestem zadowolony, mam nadzieje ze nie bede ich co chwile przebijał. Ostatnio w 3 tygodnie 3 kapcie ale to chyba wina zmęczonych już double fighterów.

 

Zanabyłem też drogą kupna hample avid sd5 z klamkami fr5, jeszcze tylko wymiana tylnej przerzutki na slx albo xt i koniec inwestycji... nareścieeee

 

Spoczko ;), ja już na nich jeżdżę 1,5 miesiąca i jak na razie wyglądają jak nowe ohmy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjęcia mojej Ukrainki. B) Dzisiaj idę dalej ją gnębić.

P1130716.JPG

P1130722.JPG

P1130724.JPG

P1130728.JPG

P1130732.JPG

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Andy, ja nawet kupować nie musiałem. :) Na pewno go przemaluje, mimo że aktualny kolor jest oryginalny, to jakoś mi nie pasuje. Pewnie będzie czarna ramka z widelcem i błotniki na biało. Teoretycznie, wystarczy go wyczyścić i dać nowe gumy. Po czym można się wozić. Ale chce żeby prezentował się lepiej niż teraz. ;)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

no i tyle nacieszyłem się rowerkiem skur@@%@#%@% zajeb@$!@ ukradły mi rower w nocy... ręce opadają

jakby ktoś komuś gdzieś chciał sprzedać dziwnie tanio zmodowanego gianta iguane to dajcie znac ;)

 

co sądzicie o czymś takim? warto sie pchać w a2?

http://allegro.pl/item1077225596_kross_level_a2_xt_shimano_hamulce_hydrauliczne.html

 

potrzebuje inny rozmiar mogę kupić za ok 1300 warto wg was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

k. jego m. na brata zawsze można liczyć mam jakieś 1300 w kredycie co by tu kupić oprócz levela a2 jakby któś na coś wpadł dajcie znać please. Drugiej iguany nie zloze ale cos przyzwoitego musze kupic na dniach... licze na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jednorazowo musiałem zostawić na noc na klatce schodowej

na zamkniętym osiedlu, klatka zamykana na klucz/zamek kodowy a sam rower przypięty stalową linką grubszą niż mój kciuk.

Żeby było śmieszniej to od 3 lat inni ludzie zostawiają tam rowery często nawet nie przypięte i nic nigdy nie zginęło. Jak byłem na policji to sie okazalo ze od kilku dni grasują w okolicy zlodzieje rowerow...

 

zawsze pilnowałem go jak tylko moglem a tu raz taka sytuacja i po rowerku... jak pech to pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności