Skocz do zawartości

Sennheiser - Pytanie


ziemniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupic sobie playera mp3. Dotychczas uzywalem odtwarzacza CD z opcja czytania mp3 oraz sluchawek Sennheiser HD 202 (link do sluchalem). W zwiazku z tym mam pytanie - czy playerki mp3 beda dobrze wspolpracowac z tym sprzetem? Czy nie sa one "za duze" na taki sprzet, czy nie bedzie zadnych problemow?

 

Prosilbym rowniez, w miare mozliwosci, o zasugerowanie dobrego playera do tego wlasnie sprzetu (1GB, cena tak do 500-600 zlotych). Mam tez mozliwosc nabycia po okazyjnej cenie Creative MuVo V200 512 MB FM - czy polaczenie jego z moimi sluchawkami da dobry efekt?

 

Bede wdzieczny za pomoc.

pozdrawiam

ziemniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry playereq powinien uciągnąć te słuchaweczki, jedyną niewygodnośią może być trochę niższy stopień głośniści, będą pożerać więcej energii.

 

Co do playerqa. Na markowy sprzęt trochę brakuje do swobodnego wyboru, aczkolwiek coś się znajdzie. Popatrz na allegro, jest tam dużo okazji do nabycia mp3 za okazyjną cenę (często są to "prawie jak nowe" :D)

 

Co do mp3

 

od 573 zł Lista sklepów jest iRiver T20-1GB (bez radia)

 

Jeszcze pewnie jakiś się znajdzie, ale ja nie iteresowałem się Flashami to ci dokładnie nie powiem. Przejrzyj forum znajdziesz dożu info o iRiverkach. Praktycznie każdy jest dobry, różnią się tylko pamięcią, wyglądem i ilością funkcji, no i jeszcze ceną :P.

 

Ja bym na twoim miejscu dozbierał troszke i miałbyś większy wybór, także z rodziny iAudio (porównywalna jakość do iRiver`a) :)

 

P.S Wybrałbym coś między dwoma markami: iRiver, a iAudio. Jakość na pewno cie nie zawiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku seria T wogóle mi się nie podobała

 

jednak ostatnio jakoś T20 wywołuje u mnie błysk w oku - piękna zabaweczka

po lookałem sobie real fotki w necie, w ciągu najbliższych dni może będę w sklepie RTV EURO AGD gdzie go mają :) nareszcie looknę na żywo

 

mimo to seria ifp też jest doskonała pod względem disajna (hehe no dobra ifp > t20)

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności