Skocz do zawartości

Sansa clip słuchawki do 100 zł ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Yo! :D

Mam odtwarzacz SANSA CLIP i szukam do niego DOBRYCH słuchawek w cenie do 100 zł. szukam i szukam :P napaliłem sie bardzo na CREATIVE ep-630 bo sa łatwo dostepne i tanie ale opinie na ich temat sa strasznie podzielone do tego nie wiem jak beda grac na clipie. najczesciej słucham rocka. JAKOŚĆ DZWIEKU jest dla mnie najwazniejsza aczkolwiek nie jestem audiofilem poza tym do 100 nic wypasionego nie znajde. Chce zeby mi służyły przede wszystkim na ZEWNATRZ podczas biegania i na rower ;) Bede wdzieczny za opinie i porady co do mojego zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile 3 dni lub tydzien jak na buble z allegro?! :P Dla mnie ta oferta jest podejrzana. Może niech ktoś sie jeszcze WYPOWIE na temat tej aukcji http://www.allegro.pl/item563315705_philip...be_she9700.html :D

Słuchawki wydaja sie super ale nie chce kupować podróbek :/ w tej chwili jestem najbardziej przekonany do KSC75 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że są wybitne ale nie każdemu się spodoba sposób przekazu muzyki, według mnie są zimne jak norweska zima, analityczne i wychudzone z brzmienia. Po pxach już mi się nie podobały, ale miały w sobie to coś co powinny mieć naprawdę dobre słuchawki. Druga sprawa to wygoda- clipsy obcierały mi uszy wywołując reakcję alergiczną, ale to też względna sprawa.

 

Żadne dokanałówki w cenie nie mają startu ani do pxów ani do ksc, no chyba że ex85, ale tych nie słuchałem. Do clipa ksc będą dobrym wyborem. Nie łącz clipa z dokami philipsa, ciężko dobrać budżetowe doki do clipa, on najlepiej gra z pchełkami i nausznymi.

 

Co do she9550- jasne że można to odczepić :D ja tego nie używam bo nie czuję potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ksc75 izoluja od otoczenia?

 

Praktycznie wcale. Coś za coś - dostajesz świetną jakość dźwięku za bardzo niską cenę. Jak chcesz izolacji w tym przedziale cenowym to chyba tylko doki.

 

A jak wyglądają na uszach? Przypuszczam, że zależy to głównie od wyglądu właściciela/właścicielki uszu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak izoluja w porównaniu z klasycznymi pchełkami? w tej chwili uzywam słuchawek ktore dostałem razem z sansa clip i gdy jestem w autobusie lub na ulicy zwiekszam głośność i zadnego problemu nie ma ;)

A co do wygladu zastanawiam sie czy nie wystaja za bardzo bo pchełki czy doki maja subtelny wyglad a te zakrywaja jednak całe ucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak izoluja w porównaniu z klasycznymi pchełkami? w tej chwili uzywam słuchawek ktore dostałem razem z sansa clip i gdy jestem w autobusie lub na ulicy zwiekszam głośność i zadnego problemu nie ma ;)

A co do wygladu zastanawiam sie czy nie wystaja za bardzo bo pchełki czy doki maja subtelny wyglad a te zakrywaja jednak całe ucho

 

Jak zwiększysz głośność to możesz oczywiście zagłuszyć otoczenie, ale chyba nie o to chodzi. KSC75 są mniejsze niż się spodziewałem przed ich zakupem. Może i mam spore słuchy, ale w każdym razie całych nie zakrywają. Nikt nie powie Ci jak będą wyglądały na Twoich uszach bo i skąd mają to ludzie wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności