Skocz do zawartości

Prosze O Porade


jokerthc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki oto problem, chce na swieta kupic sobie odtwarzacz mp3. Najbardziej zalezy mi na tym aby mial dobra jakosc dzwieku, dosyc glosno gral i aby mial najlepiej 512 badz 1024 MB pamieci. Podobno takie wymogi spelniaja produkty firmy iRiver, tez iAudio jest dobra firma. Jednak prosze o konkretne modele, ktore posiadaja wyzej wymienione cechy( milo by bylo gdyby mialy pare trybow equalizera, jakies tam podbicie basow... itp. cena tez nie powinna byc zbyt wysoka ale licze sie z wydatkiem rzedu okolo 500 zlotych, jak sa dobre mozecie podac tez drozsze, jakos uciulam hajs)

 

A tak przy okazji chcialbym sie zapytac czy telefony z odtwarzaczmi mp3 (sony ericsson k750i, sony ericsson w800i) moga miec lepsza jakosc brzmienia niz produkt irivera badz innej renomowanej firmy?

 

PS: Zastanawiam sie nad iRiver T30 jest maly tani jak na 521 MB pamieci, wersja 1GB tez kusi... czy to dobry wybor ??

 

Z gory dziekuje za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Najbardziej zalezy mi na tym aby mial dobra jakosc dzwieku, dosyc glosno gral i aby mial najlepiej 512 badz 1024 MB pamieci. Podobno takie wymogi spelniaja produkty firmy iRiver, tez iAudio jest dobra firma. Jednak prosze o konkretne modele, ktore posiadaja wyzej wymienione cechy...

 

A tak przy okazji chcialbym sie zapytac czy telefony z odtwarzaczmi mp3 (sony ericsson k750i, sony ericsson w800i) moga miec lepsza jakosc brzmienia niz produkt irivera badz innej renomowanej firmy?

telefony sluza do telefonowania, reszta ich funkcji, foto i audio, to bajerki nie majace szans przy sprzecie specjalizowanym, ale ludziska, jak widac na twoim przykladzie, ciagle sie daja lapac na te 'wodotryski'...

 

kazdy model irivera czy iaudio spelnia twoje wymagania - konkretny musisz sam wybrac czytajac specyfikacja albo zapytaj w sklepie o ile juz bedziesz wiedzial na czym szczegolnie ci zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji chcialbym sie zapytac czy telefony z odtwarzaczmi mp3 (sony ericsson k750i, sony ericsson w800i) moga miec lepsza jakosc brzmienia niz produkt irivera badz innej renomowanej firmy?
telefony sluza do telefonowania, reszta ich funkcji, foto i audio, to bajerki nie majace szans przy sprzecie specjalizowanym, ale ludziska, jak widac na twoim przykladzie, ciagle sie daja lapac na te 'wodotryski'...

Z tym ze odtwarzacz wbudowany w telefon komorkowy nie moze sie rownac jakoscia dzwieku z produktami renomowanych firm sie zgadzam. Trzeba jednak dodac, ze odtwarzacze w telefonach SE bija na glowe kazdy chlam z Chin sprzedawany w supermarketach a pewnie i wiekszosc odtwarzaczy low-endowych (Creative - mialem okazje sluchac Zena Micro i SE W800i B) )

 

Jesli chcesz miec porzadny odtwarzacz to niestety musisz wylozyc troche wiecej kasy na sprzet markowy. A jesli nie zalezy ci tak bardzo na jakosci dzwieku a przy okazji planujesz kupno nowej komorki to z pewnoscia bedziesz zadowolony z dobrego odtwarzacza w telefonie ktory jest o klase lepszy od no-name'a :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też nowa seria T nie podoba, jakoś bardziej tandetnie wyglądają, są uboższe (brak radia), no i wielu nowych użytkowników pisze o dziwnym zachowywaniu tych odtwarzaczy. Jak im się nie chce działać to nie działają :D robią se wolne :D , dlatego szybiej podjąłem decyzję o kupnie i jestem bardzo zadolony z IFP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak... ale t30 512mb kosztuje kolo 430 zl, a takie ifp sa drozsze o 100 zlotych a nawet wiecej, a niby starsze modele. brak radia mi nie przeszkadza bo i tak go nie slucham.

t20 tez jest fajny i jeszcze tanszy.. ale ma wbudowany akumulator- troche lipa wyjade gdzies i jak go naladuje bez kompa <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności