Skocz do zawartości

VEDIA Idunn


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mi wyobraźnia podpowiadała całość obudowy z bursztynu, i tylko cienkie srebne albo jeszcze lepiej hebanowe ramki..:D

 

ale tak też jest ładnie, choć srebro troche przytłacza... właśnie jak będzie z całością bo przeciez nie będziecie go sprzedawać "luzem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dodatkowe 10k będzie futerał(?) ze skóry z mamuta? :P :P :P

Wyginęły to dla tego 10k :P Żart - to nieekskluzywny materiał...

Ale tak na serio A10 Jantar w zwykłym etui? LOL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do całego pomysłu- ogólnie fajna sprawa mieć odtwarzacz obtoczony drogimi kamieniami itp., ale sądzę ze na to zasługuje player o wybitnych parametrach- tutaj mamy po prostu najtansza elektronike w srodku taka jak w a10 za 250zł[ czyli pewnie wartą z 50 zł po odliczeniu marż podatków vato kosztów magazynowania itp.]. Nie mowie że w środku ma być upchany DAC za 5k i wzmacniacz za 15 po prostu ma być najlepsze możliwe na rynku audio przenośnego a tak to dla mnie wyglada na groteskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zaznaczyć, że sklep ... zamiesił A10 Jantar bez uzgodnienia z nami i będziemy prosić o zdjęcie tego produktu z oferty - bo jeszcze się na Ceneo pojawi i ktoś zawału dostanie ;)

 

 

 

ps. Silikonowe etui nie pasuje na A10 Jantar, z uwagi na bursztynowy płat z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Silikonowe etui nie pasuje na A10 Jantar, z uwagi na bursztynowy płat z tyłu.

 

 

Kurde. A juz chcialem nakupić sylikonowych futerałów. Leciec po srebrny/złoty spray, przemalować i wystawiać na allegro po 1k zł jako futerał z sylikonowego złota. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do całego pomysłu- ogólnie fajna sprawa mieć odtwarzacz obtoczony drogimi kamieniami itp., ale sądzę ze na to zasługuje player o wybitnych parametrach- tutaj mamy po prostu najtansza elektronike w srodku taka jak w a10 za 250zł[ czyli pewnie wartą z 50 zł po odliczeniu marż podatków vato kosztów magazynowania itp.]. Nie mowie że w środku ma być upchany DAC za 5k i wzmacniacz za 15 po prostu ma być najlepsze możliwe na rynku audio przenośnego a tak to dla mnie wyglada na groteskowe

 

Też tak myślę. To jak zrobic z VW Golfa ekskluzywną zabawkę za 300k zł. Co z tego, że na zewnątrz wszystko pięknie, jak nadal mamy tylko ładnie wyglądający odtwarzacz za 200zł. Rozumiem jak robi to firma głęboko zakorzeniona w rynku, z tradycjami, ale jak robi to firma o kilkuletnim (?) istenieniu, nie prezentująca IMO nic specjalnego w kwestii produktów to jest to strasznie próżne...

 

Vedia uzyska rozgłos - bez dwóch zdań, ale cała idea, abstrahując od marketingowego rozglosu jest całkowicie chybiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. To jak zrobic z VW Golfa ekskluzywną zabawkę za 300k zł. Co z tego, że na zewnątrz wszystko pięknie, jak nadal mamy tylko ładnie wyglądający odtwarzacz za 200zł. Rozumiem jak robi to firma głęboko zakorzeniona w rynku, z tradycjami, ale jak robi to firma o kilkuletnim (?) istenieniu, nie prezentująca IMO nic specjalnego w kwestii produktów to jest to strasznie próżne...

 

 

 

Ale Vedia wie lepiej i takie tłumaczenie do nikogo nie dochodzi. Zresztą, zobaczymy jak to będzie, że sprzedażą czegoś takiego. Ale mam dziwne wrażenie, że nie wszystko pójdzie tak jak Vedia by chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tu chodzi o sprzedaz? Trafili do wiadomosci i mieli czym sie pochwalic na targach. Sadze, ze reklama jaka dostali jest warta wiecej niz wklad i wyjda na tym dobrze. Tylko, ze tak jak mowi Forza - to jest tylko (choc jak dla mnie dla mnie swietnie) zagranie marketingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tu chodzi o sprzedaz? Trafili do wiadomosci i mieli czym sie pochwalic na targach. Sadze, ze reklama jaka dostali jest warta wiecej niz wklad i wyjda na tym dobrze. Tylko, ze tak jak mowi Forza - to jest tylko (choc jak dla mnie dla mnie swietnie) zagranie marketingowe.

 

good shot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whooooo :D Wczoraj WP miało jako exclusive pokaz A10 Jantar i ilość wyświetleń newsa, komentarzy i maili, które do nas spłyneły przerosły nasze oczekiwania (a były one duże).

 

Dzisiaj news leci do reszty serwisów zobaczymy co to będzie, ale nie ukrywam, że jak na tą chwilę jestem zadowolony z odzewu zainteresowania.

 

Dużo pytacie o zobaczenia A10 na żywo - tak jak jest napisane na WP - A10 Jantar będzie można zobaczyć w wybranych salonach sieci Vobis - szczegóły są jeszcze dogrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony główne portali zdobyte i wielu innych serwisów też... i teraz muszę Was zaskoczyć jest więcej kilku potencjalnych zainteresowanych (nie licząc dwóch kontaktów, które mieliśmy wcześniej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz muszę Was zaskoczyć jest więcej kilku potencjalnych zainteresowanych (nie licząc dwóch kontaktów, które mieliśmy wcześniej)
Super... ale to, że nawet na najgłupszy pomysł znajdzie się nabywca świadczy bardziej o potrzebach emocjonalnych tegoż nabywcy, niż o jakości kupionego przezeń towaru.

 

Czym innym jest ładna ozdoba, a czym innym, kiedy wartość tej ozdoby kilkunastokrotnie przekracza wartość produktu. To się nazywa "przerost formy nad treścią".

 

Każdy jeden rupieć można opakować w krokodylą skórę, dołożyć parę diamentów i platynową obudowę (oczywiście ręczna robota, inna nie wchodzi w grę!), dopisać w reklamie EKSKLUZYWNE kursywą naśladującą skośne ręczne pismo i sprzedawać za cenę 100 razy wyższą niż faktycznie wart jest towar. Zawsze znajdzie się jakaś Paris Hilton, która musi mieć deskę rozdzielczą w samochodzie wysadzaną brylantami. Paris ratuje jeszcze fakt, że Ona żyje z tego, że jest widoczna. O pozostałych można powiedzieć tylko tyle, że są lepszymi lub gorszymi naśladowcami. Gratuluję pomysłu marketingowcom, współczuję rodzinom klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Bo podsumowałeś w zasadzie w mocno emocjonalny sposób cały rynek towarów ekskluzywnych - tak to działa i każdy o tym wie.

Co więcej im wyższa cena tym często lepiej bo mniej osób na to stać.

 

Więc cóż odkrywczego napisałeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może posłużę się cytatem z filmu NEXT:

Był kiedyś taki włoski malarz- Carlotti, który podał definicję piękna. Powiedział, że jest ono sumą pewnych części składowych, które współgrają ze sobą w taki sposób, że nic już nie musi być dodane, niczego nie należy odjąć, niczego też nie należy zmieniać.

 

Wszyscy tu na forum doradzamy "żółtodziobom" co kupić. Mówimy, żeby nie kupować taniego MP4 z milionem dodatków, które są bez sensu, ponieważ większy sens ma kupienie tego, co działa jak należy i jest dobrej jakości. Odtwarzacze takie jak Rio Karma, czy iRiver IFP nie musiały być wysadzane bursztynami Batyckiego, żeby znaleźć najwyższe uznanie.

 

Moją dezaprobatę budzi fakt, że ktoś reklamuje i sprzedaje produkt, którego wartość opiera się nie na jakości wykonania, trwałości czy pełnieniu funkcji, tylko na zdobieniach. Nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby ktoś wypuścił teraz limitowaną serię Karmy w jakiejś fajnej obudowie i może nawet bursztynkiem Batyckiego - to byłaby taka wisienka na torcie. Natomiast to co widzę tutaj, to zalewanie parówki bitą śmietaną.

 

I denerwuję się nie dlatego, że ktoś to robi, a ktoś to kupuje... takie prawa rynku. Ale przykro mi, kiedy widzę, że ludzie, którzy w pewnym stopniu mogą (i chcą!) dla innych stanowić jakiś tam autorytet w dziedzinie muzyki i sprzętu, dyskutują o tanim odtwarzaczu mp3, z którego ktoś na siłę zrobił "ekskluzywny". Trzeba było włożyć tam mocny chipset, dobre oprogramowanie i dobre słuchawki i wtedy ta "ekskluzywność" miała by w sobie przynajmniej odrobinę powagi...

Eksluzywność pozbawiona sensu jest "śmiesznością" i dlatego tak to skomentowałem :).

 

Ciekaw jestem, czy gdyby MPower włożył do playera bursztyn, to też by wszyscy dyskutowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że denerwujesz się głównie dlatego, że masz tu bezpośrednio styczność z takim tematem, który Ci nie pasuje i cokolwiek możesz napisać, bo tu ten głos ktoś zauważy.

 

Produktów które sa wyjątkowe bo są zrobione z wyjątkowych materiałów lub zrobił je ktoś wyjątkowy (lub jedno i drugie) jest na świecie cała masa.

 

Tyle, że albo o nich nie słyszałeś, albo nie chciało Ci się pisać, albo wiesz, że tam Twój komentarz był by jednym z miliona podobnych - i?

 

I nic, bo to dalej rządzi się swoimi prawami - innymi niż Ty byś chciał... i będzie tak dalej. Bo te 3% ludzi na świecie nie zważa na Twoja opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności