Skocz do zawartości

IRIVER H320 pytan pare


skarzyski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od paru lat Irivera H320. OD jakiegos czasu bateria zaczela nawalac i trzyma bardzo krotko. Pomyslalem o zmianie grajka na jakis nowszy. Pomyslalem o Ipodzie, ale fakt braku radia wbudowanego dyskwalfikuje go. Zaczalem szukac czegos nowego. Pomyslalem o Iriver e100 plus dokupienie do niego jakiejs wiekszej karty. Po przeczytaniu jednak opini na jego temat mam watpliwosci. Co byscie radzili- wymienic tylko baterie i sluchawki i cieszyc sie starym H320 czy szukac czegos nowego. Mam mozliwosc sprowadzenia cos z USA. Budzet mam do gora 500zl. Ogolnie potrzebny mi tylko odtwarzacz muzyki z duza pojemnoscia. No i zalezy mi na jakosci dziewku jak i wykonczenia i koniecznie musi byc radio.

Jesli pozostalbym przy starym sprzecie to mam pytania dwa:

- jakie sluchawki douszne proponujecie

- na jaka baterie zmienic. slyszalem ze zamiennik do ipoda 2 generacji bedzie pasowal. zalezy mi na jakiejs duzej pojemnosci i by byla trwala.

- jaka jest najnowsza wersja softu do tego modelu i gdzie znalezc mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz taki budzet to kup rzejsciowke z ata na CF, kup za 300 zeta karte 32GB CF i dokup na dobry poczatek EXy. CF mod daje mozliwosc zastosowania wiekszej baterii, wiec eliminujesz najslabsze elementy playera i otrzymujesz duzego flasha o swietnym dzwieku i niezle sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz taki budzet to kup rzejsciowke z ata na CF, kup za 300 zeta karte 32GB CF i dokup na dobry poczatek EXy. CF mod daje mozliwosc zastosowania wiekszej baterii, wiec eliminujesz najslabsze elementy playera i otrzymujesz duzego flasha o swietnym dzwieku i niezle sluchawki.

o wlasnie. i przynajmniej nie bedziesz sie musial bac, ze ci dysk padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek tego playerka to bodajze 5 lat. wiec stargany jest on przez zycie. mowiac o 5 stowkach mialem na mysli jakis nowy odtwarzacz. do tego starowinki nie bardzo mi sie chce wkladac tyle kasy. jesli wchodzi w gre reanimacja H320 to mialem na mysli nowa baterie za jakies 60 zl plus sluchawki za ok 70. czy taka bateria by pasowala:

 

http://allegro.pl/item543473365_bateria_do...lymer_3_7v.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek tego playerka to bodajze 5 lat. wiec stargany jest on przez zycie. mowiac o 5 stowkach mialem na mysli jakis nowy odtwarzacz. do tego starowinki nie bardzo mi sie chce wkladac tyle kasy.

 

Szkoda, bo warto.

 

Ja na Twoim miejscu pobawiłbym się w reanimacje. Jak stwierdzisz, że jednak chcesz innego playerka to go sprzedasz, bo chętnych na serie Hxxx nigdy nie braknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze ten staruszek moze poprostu nie pociagnac za dlugo po takiej reanimacji i pieniadze jakies wieksze pojda w bloto. Dlatego mysle by wgrac nowy soft, dokupic nowe sluchawki i jakas baterie. Wyniesie mnie to ok 150 zl, a moze pociagnie nastepnych pare lat. Jesli by nie dal rady to nie bedzie az tak zal, bo to nie za duza suma. Albo wlasnie kupno jakiegos nowego, ale przy moim budzecie ciezko bedzie cos fajnego znalezc, nawet w USA. A pytanie mam takie. Po ile wogole chodza takie modele jak moj. Na allegro sprawdzalem, ale nie widzialem zadnego uzywanego H320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobrym stanie ok 450zł. Igła ok. 500zł. Nowe nieotwierane potrafią kosztować 1000zł. Nie widziałem Twojego więc nie powiem ile możesz krzyczeć. Poza tym cena takich modeli to zawsze kwestia rynku i szczęścia. Nikt tego nie wyceni jakoś precyzyjnie. Jest wart tyle ile ktoś inny chce za niego dać. Nowy za 1000zł może stać rok, aż nagkle trafia się napalenieć, który musi mieć właśnie ten model i da za niego każdą kasę :) Ja ostatniego H320 w idealnym stanie, z pilotem LCD, ładowarką, wszystkimi kabelkami i bez najmniejszej ryski kupiłem za 400zł, a następnie kupiłem uszkodzonego H120+shure E3 za mniej niż później sprzedałem słuchawki :) Wszystko kwestia szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności