Skocz do zawartości

Sansa Fuze czy Sony ZE435


M4RC1N

Rekomendowane odpowiedzi

mialem ten sam dylemat... albo fuze za 200 albo sony z MM za 199.. wybralem fuza bo gra podobnie jak clip (mialem go wczesniej) IMO fuze gra ladniej niz sony... poza tym sony ma tylko 2 gb i koniec... a do fuza wrzucisz karte a na karte pliki w formacie bezstratnym... bo na 2 gb w sony to zmiesci Ci sie ich tylko kilka... poza tym na fuza masz/bedzisz mial rockboxa... na sony nie bo ma za*****e trudne kody do zlamania ;]

 

btw znajdz sobie na forum recenzje obu tych grajkow i porownaj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niby ma wyjść... ;]

Ja miałem Fuze'a ale go 2 msc temu zgubiłem ;/

Teraz wyjeżdżam w góry i potrzebny mi grajek. Już sam nie wiem co wybrać: Fuze'a ponownie, czy skusić się na Sony (NWZ-E435F, E436F jak go gdzieś będę mógł dorwać w dosyć dobrej cenie)... :unsure: Podpowie ktoś? Osobiście wolałbym kupić coś czego jeszcze nie miałem, ale trochę boje się niedostatecznej ilości pamięci w pewnym momencie (w sumie, to już Fuze 2GB mi ledwo starczył ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, jest chęć poznania czegoś nowego, co by nie było Fuze'a już poznałem do końca (i w zupełności mi odpowiadał, czemu nie ma odszkodowań za zgubiony sprzęt? xD). Jednak teraz na wyjazd w ferie zrezygnuje z kupna czegoś nowego, zastanowię się po feriach, dozbieram trochę więcej pieniędzy to może mi starczy na NWZ-S638F ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do RB na fuza zapraszam na forum sandisk oprogramowanie i tam do tematu fuze rockbox... pewien z uzytkownikow (ktoremu jestem wdzieczny) skompilowal RB na fuza :) oczywiscie narazie nie ma mowy o stabilnej wersji i odtwarzaniu muzyki ale w snaka mozna przygrac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do RB na fuza zapraszam na forum sandisk oprogramowanie i tam do tematu fuze rockbox... pewien z uzytkownikow (ktoremu jestem wdzieczny) skompilowal RB na fuza :) oczywiscie narazie nie ma mowy o stabilnej wersji i odtwarzaniu muzyki ale w snaka mozna przygrac :D

Ciekawe ile jeszcze poczekamy na RB :) Sam jestem o krok od zakupu Fuza, czekam tylko na jakąś dobra ofertę w komisie, albo na allegro. Niestety grajków prostych, ładnie grających i ze slotem jest jak na lekarstwo. Ciekawi mnie tylko jak się fuze zgra z PX100 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o RB to nie odtwarza muzyki jeszcze (ja go uzywam glownie do grania :D).. czasami wystepuja bledy... niestety chlopaki od rockboxa moga natrafic na jeden malutki problem ktory bedzie rozwiazywany bardzo dlugo :P... ja mam fuza z epkami i kossami ksc 75... z epkami gra niezle... a z kossami - bajka :P

mysle ze z PX100 tez bedzie bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności