Skocz do zawartości

Jaki Wybrac ?


qaz

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanawiam sie na kupnem ktoregos z odtwarzaczy mp3 iriver, podobno sa najlepsze heee. narazie mam ponad 500zl ale caly czas skladam i mysle ze jeszcze cos do tego dorzuce, takze moze troche wiecej kosztowac. zalezy mi na jak najlepszej jakosci, pamiec zajmuje drugie miejsce ale 512mb musi przynajmniej byc, oczywiscie chodzi o pamiec flash. jest bardzo duza gama odtwarzaczy iriver i nie wiem czy roznia sie jakoscia odtwarzanego dzwieku bo na tym mi najbardziej zalezy, czy tylko wygladem i innymi dodatkami. cos byscie radzili ????

 

ps. czytalem ze kazdy odtwarzacz iriver na pamiec flash ma to samo w srodku i tym samym jakosc dzwieku w kazdym jest taka sama, roznia sie tylko wygladem i innymi pierdulkami ale za bardzo nie chce mi sie w to wierzyc

 

a moze jest jaks alternatywa do irivera

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznia sie tylko wygladem i innymi pierdulkami ale za bardzo nie chce mi sie w to wierzyc

 

nikt ci nie każe... ale i nikt ci nie będzie tego próbował na siłę udowodnić ;]

 

generalnie: iFP-700 i iFP-800 to to zupełnie samo, iFP-500 i iFP-900 to zupełnie to samo (pomimo że 900 ma kolorowy ekranik), aż wreszcie wszystkie cztery "serie" to to i tak to samo (te same układy) :)

 

podobnie jest w serii T (jakkolwiek tu występują wyraźne różnice w wyglądzie, to wciąż grają one tak samo ;] )

 

 

dopiero serie iFP i T różnią się między sobą ;] np. iFPki odtwarzają OGG z zakresu 96-224kbps, a T wszystkie pliki OGG ;]

 

 

co do alternatyw, pozwolę sobie zacytować samego siebie ;]

 

(kolejność na półkach przypadkowa ;] )

 

półka wyższa: iRiver, iAudio, mobiBLU, Archos, qoolqee, Rio

 

półka średnia (góra): iPod, samsung, monolith, sony

 

półka średnia: mpio, sandisk

 

półka średnia (dół): Creative, MSI, TrekStore, philips, thomson

 

półka niższa: ergotech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności