Skocz do zawartości

dylemat


Gość Bubol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie które słuchawki byście polecali:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/433...CFQxItAodTRC_dg

 

czy

 

http://www.kupsprzedaj.pl/elektronika_agd_...ert2087870.html

 

albo ewentualnie poproszę o przykłady innych słuchawek nawet "trochę" tańszych ale o takiej samej albo podobnej jakości słuchania o ile te słuchawki są o dobrej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłbym AKG. Dla większości ludzi, w takim przedziale cenowym znacznie lepszym wyborem będą słuchawki z przetwornikiem dynamicznym (czyli AKG). Shure z tego linka to jedna z podstawowych wersji z pojedynczym przetwornikiem armaturowym - czyli albo jest "trochę" basu i góry jak na lekarstwo, albo "trochę" góry i basu jak na lekarstwo ....a za całe brzmienie odpowiada środek.

 

Jeśli autor słucha głównie kompozycji wokalnych, to Shure będą ok, ale jeśli w grę wchodzi muzyka wykorzystująca pełne pasmo, to odpuściłbym sobie w tym przedziale cenowym, słuchawki armaturowe i wyrwał coś na przetwornikach dynamicznych. Oprócz tych AKG, o których niewiele wiadomo, to są jeszcze Sony EX85 (przyjemne granie, ale bez pazura i dobrej izolacji) oraz Denon C551 (z pazurem), jeśli autor jest uczulony na wysokie tony to Sennheiser CX400, CX500, CX55, CX95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście polecali o dobrej jakości grania ale ciut tańszego niż AKG :) czy te słuchawki które podałem na początku nadadzą się do ZENa V plus ?? szczególnie myślę o tych AKG i proszę o mała lekcje w sprawie AKG :) jesli chodzi o te numerki przy nazwie ( po co to i dlaczego ?? co je różni )

 

Wracając do słuchawek podanych wyżej to myślałem o Sony EX85, Denon C551 to moim zdaniem jednak trochę za dużo żeby wywalać na słuchawki. ( sory ze tak powiem :) ale... ) Sennheiser są po prostu brzydkie no może oprócz CX 400 i CX 500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności