Skocz do zawartości

Sklep muzyczny (Wrocek, ZG, ew. Poznań)


makro19936

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje profesjonalnego sklepu muzycznego, gdzie mógłbym sprawdzić działanie słuchawek. Czy ktoś wie czy znajduje się jakiś w dolnośląskim, lubuskim albo ew. w wielkopolskim?

 

Ale sprawdzić w znaczeniu - wziąć swoje i posłuchać na dobrym sprzęcie

czy przesłuchać różnych modeli od różnych producentów ?

 

W pierwszym przypadku jest tego sporo we Wrocławiu

 

W drugim, niestety po dłuższych poszukiwaniach odkryłem, że w e Wrocku

nie ma sklepów, w których profesjonalnie można posłuchać różnych droższych modeli słuchawek.

Bo w sieciowych mega-sklepach wiadomo jakie są warunki do odsłuchu.

 

Odkryłem za to sklepik/hurtownię w wiosce Kryniczno parę km od Wrocka na trasie na Poznań

Jest to wprawdzie hurtownia adresowana dla muzyków i do studia (tak wywnioskowałem

ze sprzętu, który tam stał) ale wybór słuchawek mają naprawdę niezły.

Wszystkie droższe AKG i Beyery. Jak ja kupowałem swoje niestety nie mieli Senków na porównanie

ale może się coś zmieniło. O dziwo ceny też były znośne i można się było targować :)

 

Jakby co to mogę poszukać druczka gwarancji z pieczątką - i podać Ci do nich telefon.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słuchawki widać w mojej stopce.

 

Adres i telefon z pieczątki z mojej gwarancji podeśla na prv.

Nie wiem czy umieszczanie danych teleadresowych w postach jest zgodne z regulaminem

a nie czuję się dziś na siłach by go czytać ;)

 

Pzdr

Wielkie dzięki :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Bardzo mi pomogłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jest i można sprawdzić znaczną część słuchawek z tym że nie wiem czy przypadkiem @makro19936 nie był u mnie jakoś w zeszłym tygodniu z pytaniem o coś z wyższej półki konkretnie o beyery których nie mamy, wyższe AKG mamy na zamówienie tylko.

 

Z droższych modeli można przetestować aktualnie hd555 i ath es7, jest szansa że będę miał testowe k430 450 420 ale to zależy czy góra wyrazi zgode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W sklepie, który gdzieś tam wcześniej wymieniłem są do spróbowania tylko

słuchawki z wyższej półki - wszystko powyżej paru stów.

Warci są polecenia bo mają wszystkie Beyery do spróbowania. Jak kupowałem swoje DT880

to był to jedyny sklep we Wrocku i okolicach, który miał je na stanie i zgodził

się żebym przyjechał i się "pobawił". A co ważniejsze na porównanie mieli

tez wszystkie wyższe modele studyjne i "hi-end" od AKG !! Mistrzostwo:)

 

Myślałem, że zawału dostanę jak tam wszedłem :o Umówiłem się na słuchanie

DT880 vs DT990 wchodzę do sklepu a w zasadzie magazynu, przedstawiam się, mówię po

co przyszedłem a gość pyta czy dać mi też na porównanie DT770 i jakieś AKG.

I zaczyna wyciągać DT 150,770,880,990 AKG 601,701,702 itd ... raj normalnie ;)

Położył mi to wszystko na blacie pokazał profesjonalny mikser - żeby można było podłączyć

2 pary na raz i się do porównań przełączać switchem .... i sobie poszedł :D

 

Przez ten nadmiar po 40 minutach miałem już taki mętlik, że chwyciłem pierwsze z brzegu

zapłaciłem i stamtąd uciekłem :D (żart oczywiście)

 

-------

A co do zakupu bardziej budżetowych modeli to faktycznie na kołłątaja jest mp3store

i można popróbować bez problemu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i można sprawdzić znaczną część słuchawek z tym że nie wiem czy przypadkiem @makro19936 nie był u mnie jakoś w zeszłym tygodniu z pytaniem o coś z wyższej półki konkretnie o beyery których nie mamy, wyższe AKG mamy na zamówienie tylko.

 

Z droższych modeli można przetestować aktualnie hd555 i ath es7, jest szansa że będę miał testowe k430 450 420 ale to zależy czy góra wyrazi zgode

A macie AKG K 518 DJ albo Koss UR40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności