Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz do 400zł ?


CritiCalz

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiary Clix2 - 80.3 x 46.8 x 12.8mm , wyświetlacz 2,2 AMOLED - na miano "krowy" to on nie zasługuje moim zdaniem :P Prędzej Classic czy Zune.

Trzeba jeszcze nadmienić, że Clix 2 zwęża się ku krawędziom co sprawia, że doskonale leży w kieszeni i jest naprawdę poręczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi sie już pomieszało :P Zbiorę all do kupy

 

Teraz to już jest tylko walka między Sony seria A vs iPod Classic vs iPod nano 4G.

 

w MP3 potrzebuję :

 

- radio (może byś przez jakiś transmiter, poprostu MUSI być radia słucham często)

- bluetooth (nie koniecznie bo tylko sony go ma :/)

- jak najlepszy dźwięk ze słuchawek

- dobre eq

- gadżety do odtwarzacza typu wizualizacje itd

- min. 8GB

- mały ( w tym przypadku i Sony i iPod wypadają pod tym względem dobrze ;))

więcej grzechów nie pamiętam jakby co to sie doda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi sie już pomieszało :P Zbiorę all do kupy

 

Teraz to już jest tylko walka między Sony seria A vs iPod Classic vs iPod nano 4G.

 

w MP3 potrzebuję :

 

- radio (może byś przez jakiś transmiter, poprostu MUSI być radia słucham często)

- bluetooth (nie koniecznie bo tylko sony go ma :/)

- jak najlepszy dźwięk ze słuchawek

- dobre eq

- gadżety do odtwarzacza typu wizualizacje itd

- min. 8GB

- mały ( w tym przypadku i Sony i iPod wypadają pod tym względem dobrze ;))

więcej grzechów nie pamiętam jakby co to sie doda :P

 

Muszę Cię zmartwić seria A playerów Sony nie spełnia zakładanych przez Ciebie wymagań.- Nie posiada radia.

Swoją drogą, dziwna polityka Sony dawać bluetooha zamiast odtwarzacza radiowego.

Może weźmiesz pod uwagę S618F- na Allegro za 330zł?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najważniejsze... Który gra lepiej ? iPod Classic , Nano 4G czy Sony Axxx ? W końcu to jest najważniejsze :P. I da sie wgrać na nano 4g tego blackboxa albo coś żeby mieć swój eq ?

Classic podobno nie gra dobrze z wyjścia słuchawkowego, mocy też ma mało. Nano 4g nie miałem okazji się bawić a opinie są sprzeczne.

Na żaden z rozważanych odtwarzaczy nie wgrasz Rockboxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh :/ A to rpawda co wszyscy mówią ? Że iPody są tylko dobrze reklamowane a tak to w cale nie są takie świetne ?

Zdania na ten temat są podzielone... Ja uważam, że Apple jak każda firma ma produkty udane bardziej lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh :/ A to rpawda co wszyscy mówią ? Że iPody są tylko dobrze reklamowane a tak to w cale nie są takie świetne ?

czlowieku, tak ciezko przejrzec temat? wczesniej juz padla odpowiedz na to pytanie, wiec po co drugi raz pytac? po drugie przeciez nie mozna obiektywnie na takie pytanie odpowiedziec, no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności