Skocz do zawartości

Dziwne Dzwieki:)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanka:)

CZy wam tez 450 hałasuje jak przewijacie utworki albo jak wczytuje nowy? kupilem go czytajac ze ma bardzo cichy mechanizm odtwarzania ale jakos ciagle wyje jak przewijam utworki obojetnie czy to audio, mp3 lub wma to drazniace.. moze jest uszkodzony? albo faktycznie tak działa?

I jeszcze jedno jak u was z buforem? niby wszystko gra ale jak jest w pionie w plecaku to zaczyna sie czasami strasznie dławic i nagrania mi przerywaja-nie wiem od czego to zalezy(raz jes dobrze a kolejnego dnia nie)..plyty wypalam 4x na TDK albo esperanzach

Prosze o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności