Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

gałki są już gotowe, czekają teraz jedynie na anodowanie (foto w

zalączniku). W przyszłym tygodniu (czwartek lub piątek) będę je już

prawdopodobnie wysyłał, jeśli firma anodująca dotrzyma terminu.

g1.JPG

g2.JPG

g3.JPG

 

galek udalo sie wykonac 14 sztuk dlatego jesli jest ktos zainteresowany to zostalo 5 sztuk galek takze mozna zrobic nowa liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gałki są już gotowe, czekają teraz jedynie na anodowanie (foto w

zalączniku). W przyszłym tygodniu (czwartek lub piątek) będę je już

prawdopodobnie wysyłał, jeśli firma anodująca dotrzyma terminu.

Ładne będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspomnialem, mam propozycje co do tych galek. A mianowicie zanim zostana one oddane do anodowanie to proponowalbym zrobic maly nawiert na galce ktory wskazywalyby polozenie potenciometra, dokladnie na przeciw srubki mocujacej malym wiertelkiem zrobic malutki nawiert w miejscu ktorym pokazalem na rysunku lub na scieciu galki

galka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarofon, muszę przyznać, że bardzo podobają mi się wzmaki w Twoim wykonaniu :)

Zawsze lubiłem miniaturowe ledowe wskaźniki :)

To nie sa miniaturowe ledy. W srodku sa standardowe ledy 3mm, a w obudowie wierce bardzo maly otwor do ktorego wkladam kawalek przewodu swiatlowodowego ktory jest podswietlany zwykla dioda led. Mysle ze to daje niesamowity efekt i estetycznosc. Duze dziury mi sie nie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, znacznik zostanie wykonany wedlug projektu JaroFon mysle to bedzie dobre rozwiazanie. chyba nikt sie nie obrazi? :) jesli ktos chce bez znacznika prosze o kontakt na pw. srubek do mocowania nie ma w zestawie jednak mysle ze nie ma problemu z jedna srubka bez glowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli chodzi o mnie to w mojej miejscowosci ciezko dostac srubke mocujaca o srednicy 3mm bez glowki, mozliwe ze gdzieindziej jest inaczej, u mnie nie dostane takich. Mam pare takich srubek na imbus 1,5mm ale sa za dlugie i musze je troch zeszlifowywac do moich galek. Jesli ktos ma dostep do takich srubek na imbus 1.5mm o srednicy 3mm i dlugosci 3-4mm to z checia kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaroFon ja postaram sie rozejrzec za tymi srobkami.

Siekiera jesli JaroFon odstapi Ci jedna galke to znajdzie sie bo wiecej nie przewiduje juz zamawiac chyba ze zbierze sie spor osob na kolejne zamowienie.

Nie pomyslcie ze jestem chamski ale te galki sa mi potrzebne, a skoro kolejnego zamowienia moze nie byc to tymbardziej chce tych galek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam takich srobek bez lbow na imbusy pod dostatkiem... wiec dla mnie to nie problem. a swoja droga nie chce mi sie juz pisac maila czy priv w sprawie galek wiec napisze tu... przeslij mi na priv dane do przelewu za ta jedna galeczke dla mnie... a jesli ktos chetny na srobki to najprosciej bedzie jak przesle je temu co ma galeczki a on rozesle je w jednej paczuszcze od razu do wlascicieli - tylko wtedy jego wysylka sie ciut opozni... ustalajcie sobie wy... ja prosze o dane do przelewu i mi galeczke mozesz wyslac od razu po wplynieciu pieniedzy... a jesli chcecie kondy black gate to sie spozniliscie... mam doskonale zrodlo za granica i bylem tam wlasnie niedawno i kupilem ale tylko tyle co na wlasne potrzeby a ceny jak na ceny w europie smieszne... moze mi cos zostanie to pomysle nad sprzedaza ale beda to znikome ilosci np po jednej sztuce jakiejs wartosci, poza black gate mam tez inne jak jvc itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo zamówień.... Może byśmy wystartowali z jakimś zamówieniem na kondensatory?

Nie ukrywam że przydały by mi się BlackGaty, a jeszcze zapewne znalazło by się pare(naście) osób chętnych na nie :)

To ściągnijmy JVC z USA. Ja tak jak kiedyś pisałem potrzebuję jednej sztuki, ale pewnie i więcej się nie zmarnuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa miniaturowe ledy. W srodku sa standardowe ledy 3mm, a w obudowie wierce bardzo maly otwor do ktorego wkladam kawalek przewodu swiatlowodowego ktory jest podswietlany zwykla dioda led. Mysle ze to daje niesamowity efekt i estetycznosc. Duze dziury mi sie nie podobaja

Mówiąc miniaturowe miałem na myśli to, że jest mały otwór a nie dioda :) sam robie to w taki sposób, że diodę 3mm piłuję dookoła aż zostanie taki "dzyndzelek" ktory wejdzie w otwor 1mm. Masz rację, wygląda to bardzo ładnie. Można wiedzieć skąd bierzesz takie światłowody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ściągnijmy JVC z USA. Ja tak jak kiedyś pisałem potrzebuję jednej sztuki, ale pewnie i więcej się nie zmarnuje :P

 

To ja bym się pisał, bo w opisów wynika że dźwięk tego JVC będzie mi pasował do Beyerów.

To co? Startujemy ze zbiorowym zamówieniem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności