Skocz do zawartości

Vedia a10


naw3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno mnie tutaj nie było..

Mimo że nienawidzę Sonicstage to mój Sony NW-A806 nie miał jeszcze godnej konkurencji no i EX (po prostu słodycz).

 

Moja siostra chce kupić jakiegoś playera do 200zł.. Przeszukując oferty producentów (wiadomo 200zł to za dużo nie jest) natknąłem się na Vedie a10..

 

Rezultat - sam się zastanawiam nad tym odtwarzaczem !

 

Cena minimalna, czas pracy 60h (czyli pewnie koło 40) ! Wejście mSD ! Radio

 

Na forum nie wiele jest o tym odtwarzaczu ale jeżeli ktoś może opisać dźwięk w odniesieniu do jakiegoś innego odtwarzacza to dziękuję z góry.

A jeżeli coś innego w tym przedziale to jedyne co "brzmi" i przychodzi mi na myśl to jeszcze Clip, jakieś inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a10:

proszę bardzo ,info o a10 .[czytaj szczególnie ostatnie posty]

Z tego co wyczytałem o dźwięku to wolę sansę clip ,choć a10'tki nie miałem w rękach i opieram się na wrażeniach innych użytkowników .

Do 200zł polecany jest jeszcze ciężki do wyhaczenia Samsung Z5 w taniej wersji refubrished .chyba jedyny na allegro ale i tak o 150zł za drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a clip ,na którego wyjdzie stabilny rockbox ma gry ,zegarek,kalendarz ,kalkulator i wiele więcej .

aby zobaczyć jak działa RB na clipie ,ściągnij symulator

 

Nie mówie ,że a10 jest zła . Jest po prostu jeszcze dobrze nie sprawdzona,nie przetestowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym znajdziesz wilee bajerow takich jak zegarek itd

 

Jaa! Ale bajer! Zapomniałeś o czytaniu tekstu. Bardzo przydatne jak chcesz przeczytać 300-stronicową książkę

 

a clip ,na którego wyjdzie stabilny rockbox ma gry ,zegarek,kalendarz ,kalkulator i wiele więcej .

 

Podniecacie się tym RB, a nie wiadomo czy wyjdzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma grać tylko tyle wymagam od grajka :)

 

Tak na prawdę to najtrudniej znaleźć w dzisiejszych grajkach.

 

Potrafię docenić dobry dźwięk. Zdaje sobie też sprawę że playerek nigdy nie zagra tak dobrze jak porządne audio w domu (jeżeli ktoś myśli że jest inaczej to proszę o zachowanie tej opinii dla siebie bo najwidoczniej nigdy nie miał do czynienia z dobrym dźwiękiem) ale wiem że można znaleść kompromis na tyle dobry aby miło było nam w uchu kiedy przemieszczamy się w gąszczu miasta :)

 

sspiderr dzięki za link ! Trochę niepokojące te opinie :/ po wypadzie do media i po przesłuchaniu paru playerków fajnie wypadają samsungi niestety ceny przekraczają budżet siostry a i to co oferują to przerost formy nad treścią.. Po co komu dotykowe panele których i tak nie możemy używać będąc np w ruchu. To mnie właśnie najbardziej bolało w ipod nano. Nie lubię wyciągac swojego odtwarzacz i pokazywać go światu, a żeby zmienić utwór na tym dotykowym kółku niestety było trzeba go wyciągać.

 

No cóż bardzo szkoda że nie mam możliwości przesłuchania vedi :/ Myślałem że może jeszcze Fuze ale zdzwił mnie fakt że nie grał tak dobrze jak Clip.. Nie miałem fuza na testach ale z tego krótkiego odsłuchu wypadł słabiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że może jeszcze Fuze ale zdzwił mnie fakt że nie grał tak dobrze jak Clip.. Nie miałem fuza na testach ale z tego krótkiego odsłuchu wypadł słabiej..

 

Clip i Fuze to są klony od strony dźwiękowej ( różnice są bardzo małe ).

 

Fuze ma lepszą baterię, slot MicroSDHC, fajne kółeczko, IMO lepsze wykonanie, jest cieńszy i ma inne wejście na kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności