Skocz do zawartości

Szukam multimedialnego cudeńka MP4


PanFogg

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz rację ale na pewno nie jest to kwestia pięciu minut... Mnie obsługa zraziła do Meizu.

 

zapewniam, że obsługa Meizu jest na prawdę ok... demonizuje się M6, a przecież w tak chwalonym i7 nie jest lepiej... jeżeli nie gorzej :P

 

a tak w ogóle to odkąd mam i Clixa i M6 i mogę je bezpośrednio porównywać w nieskończoność... to jednak utwierdzam się w przekonaniu, że Clix2 gra gorzej :( Oba nie grają idealnie, ale to jednak M6 robi fajniejsze wrażenie dźwiękowe...

 

w ogóle mam wrażenie, że gdyby M6 miało na sobie napis iAudio, czy iRiver, to by z miejsca zostało okrzyknięte następcą dajmy na to ifp... ale że to chińskie Meizu, to dobre być nie może. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zapewniam, że obsługa Meizu jest na prawdę ok... demonizuje się M6, a przecież w tak chwalonym i7 nie jest lepiej... jeżeli nie gorzej :P

 

a tak w ogóle to odkąd mam i Clixa i M6 i mogę je bezpośrednio porównywać w nieskończoność... to jednak utwierdzam się w przekonaniu, że Clix2 gra gorzej :( Oba nie grają idealnie, ale to jednak M6 robi fajniejsze wrażenie dźwiękowe...

 

w ogóle mam wrażenie, że gdyby M6 miało na sobie napis iAudio, czy iRiver, to by z miejsca zostało okrzyknięte następcą dajmy na to ifp... ale że to chińskie Meizu, to dobre być nie może. :P

Tyle tylko, że w i7 można się obejść bez panelu dotykowego :). Wciskasz HOLD, i możesz zmieniać VOl lub tracki oraz pauzować i wznawiać tylko przyciskami ( wyczuwalnymi ) na górze ;). Ja tam do Meizu nic nie mam, ale następcą ifp racznej nigdy by nie było, nawet jakby miało nadruk "ifp", choć gra przyjemnie i pozbyłem się doń uprzedzeń :).

 

Do autora tematu - nie prościej "DAP" ( Digital Audio Player = Mp3 ) i "PMP" ( Portable Multimedia Player = Mp4 ) ? I nie będzie kłótni, czy o no-name chodzi, czy nie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest to kwestia 5 min, mi tyle zajelo przyzwyczajenie sie. osobiscie polcam, bo wrazenia dzwiekowe sa naprawde super, w kazdym razie ja jestem z meizu bardzo zadowolny. jestem fanem multimedailnych zabawek, mialem nJoy'a, i Meizu, z jednego musialem zrezygnowac, mimo ze Laberg ma filmy bez konwersji i wogole jest bardziej "rozrywkowy" to wybralem Meizu, ten dzwiek mnie przekonal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

offtopa zrobie, ale co tam :P

 

a C6+ to nie MP4?

ostatnio wchodze do sferis...pytam sie goscia o pleyery mp3, a on do mnie że aktualnie nie mają odtwarzaczy mp3, tylko same mp4, a przedemna za szybka kilka vedii,creative i innych pleyerów, już wolałem się nie wdawać w dyskusje i wyszedlem ;]

 

wszystko zalezy jak kto co definiuje,

lecz naduzywanie frazy "mp4 "jest irytujące i dobrze zwrócić uwage zarazem wyprowadzając z błędu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jak kto co definiuje,

lecz naduzywanie frazy "mp4 "jest irytujące i dobrze zwrócić uwage zarazem wyprowadzając z błędu??

 

irytujace to jest wieczne zwracanie uwagi na ta nazwe, jak sam zauważyłes nazwa jest ogolnie przyjeta i tak juz zostanie, kiedy ktos mowi mp4 to wiadomo od razu o co chodzi, wiec nie ma w tym nic zlego. sorki za ot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Vedie v39 i jestem bardzo zadowolony.... :)

Dźwiek stoi na bardzo wysokim poziomie, a odtwarzacz video jest bardzo dobry :)

Czesto ogladam filmy(w nocy, przy zgaszonym swietle) i filmy sa odtwarzane bardzo dobrze.

Ogladam duzo filmow przygodowych(Harry Potter, Piraci z Karaibów) i szczegoly otoczenia są bardzo dokladnie odtworzone na odtwarzaczu.

Moim zdaniem bardzo dobry odtwarzacz muzyczno-filmowy z przewaga muzyki :):D

Tyle od mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z obsługą tego cudeńka? Dotykowy wyświetlacz jest dobry czy wymaga cierpliwości?

Kupujac ten odtwarzacz wiedzialem ze jest dotykowy wyswietlacz i ... szczerze mowiac chcialem tego.

Mi osobiscie nie przeszkadza taki wyswietlacz.

Sterowanie jest bardzo prosto i wygodne.

Z kieszeni sterowanie jest raczek niemożliwe.

Ale Vedia daje smycz w zestawie wiec na szyi odtwarzacz sobie nosze i nie widze zadnych problemow:)

Jakies jeszcze chcesz znac szczegoly to pytaj... sluze pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kieszeni sterowanie jest raczek niemożliwe.

Ale Vedia daje smycz w zestawie wiec na szyi odtwarzacz sobie nosze i nie widze zadnych problemow:)

 

1.I w tym jest właśnie problem: brak obsługi w kieszeni a ja nie potrafie nosić czegoś takiego na szyji (uwiera mnie).

2.Dotykowy ekran powoduje palcówke (której osobiście nie nawidze(dlatego zawsze w kieszeni nosze ściereczke z mikrofibry(ekranik telefonu)))(w razie czego prosze mnie poprawić).

3.Brak slotu na karty pamięci (a ja lubie nosić wszystko przy sobie (8GB to troche mało)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.I w tym jest właśnie problem: brak obsługi w kieszeni a ja nie potrafie nosić czegoś takiego na szyji (uwiera mnie).

2.Dotykowy ekran powoduje palcówke (której osobiście nie nawidze(dlatego zawsze w kieszeni nosze ściereczke z mikrofibry(ekranik telefonu)))(w razie czego prosze mnie poprawić).

3.Brak slotu na karty pamięci (a ja lubie nosić wszystko przy sobie (8GB to troche mało)).

8 Gb to dla Ciebie mało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja mam 4Gb i mi to w zupelnosci starcza...

Mam ok 600 utworów przeróżnych, ogół tapet i obrazków oraz z 50 teledyskow i to wszytsko zajmuje mi ok. 2 GB

Do tego jakies filmy z 2 i nie przekraczam tych 2Gb

Zawsze sobie zostawiam troche wolnego.

No to jesli musisz miec obsluge z kieszeni to trudno.

TO bedziesz wyjmowal czesto odtwarzacz... Nie raz ro tobie ale mi to nie przeszkadza.

Albo sluchal kolejnych utworów bo tak powinno raczej byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało.

Obecnie mam na dysku 9,47GB śmieci (1452 utworów oraz teledyski) związanych z muzyką i chciałbym całość skopiować (nie licząc filmów bo to inny problem).

Muzyka nie zajmuje az tak duzo miejsca... tyle utworow powinno wejsc bez problemów.

Teledyski... pewnie masz duza roździlczosci i bardzo duzo miejsca Tobie zajmuja wiec na v39 trzeba zmiejszyc roździelczosc...

i np. ja na kompie mam teledysk ktory zajmuje 40 MB a jak roździelczość bedzie taka jak na v39 to bedzie teledysk zajmował

ok. 7-8 Mb a nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności