Skocz do zawartości

Słuchawki Philips?


amelll

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek nausznych dużych, w ostateczności to może być do ok 80zł, ale wolałabym jednak tańsze (50zł).

Zależy mi na w miarę czystym i dokładnym dźwięku (za tą cenę), nie na dużych basach. Myslałam o Philipsach np SHP 2000, ale pewnie powiecie, że słaba jakość. Jednak bardzo zalezy mi na ich recenzji :)

Raczej do słuchania muzyki na komputerze, ale mp3 mam sansę clip.

Mają nie uciskać i żeby nie przestał grać po miesiącu. i nie używane ;)

Bardzo proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8900 nie myśl zakładając że nie masz wzmaka. Warto dołożyć do 2700 i wcale takie drogie nie są, mają bdb stosunek jakości do ceny, a wygoda też niczego sobie choć dla mnie z pewnych względów nie była optymalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shp 2000 strasznie trzeszczą... przy każdym ruchu głowy. Ale bez tego uważam że do zintegrowanej karty dadzą radę.

Tak przy okazji dopowiem, że 2700 też trzeszczą ale nie przy każdym ruchu głowy. Właściwie tylko przy ruchach głową w osi poziomej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na głowie SHP2500 i SHP2700 i powiem tak: nauszniki sa strasznie duże, przez co słuchawki "zjeżdżają" z uszów, nie obejmują ich ładnie i opierają się na głowie poniżej uszów, co strasznie ciśnie :) przynajmniej na mojej głowie jakoś tak dziwnie leżały, może u ciebie będzie inaczej, może to ja mam jakąś niewymiarową głowę i to dlatego :) W każdym razie nie kupuj ich w ciemno tylko sobie przymierz w jakimś sklepie. Aha, i jeszcze widziałem że SHP2500 były o 10 zł tańsze w EuroRtvAgd niż w Media Markcie, więc popatrz po różnych sklepach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie, ze mieszkasz w pokoju z 2 innymi osobami i kazdy puszcza muze na glosnikach. Wiesz juz po co ?

Potrzebujesz słuchawek o konstrukcji zamkniętej z dobrą izolacją. Mało znam dobrych słuchawek które taką oferują, a jeszcze mniej tanich. Zaznaczyłaś że jakość nie jest dla ciebie priorytetem, stąd zaproponuję sennheiser hd201, są wygodne i dobrze izolują i brzmią też na pewno lepiej niż te pchełki o których wspominałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak napisal jalzef... philipsy shp2700 sa otwarte, a co za tym idzie izolacja od otoczenia jest na poziomie proponowanych przeze mnie kossow - wiec je od razu sobie odpusc. shp2000 chyba sa zamkniete, ale nie wiem jak graja. moga byc tez hd201 - na pewno te sa wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zależy mi na jakiejś dobrej izolacji, bo to chyba wiąże się z uciskaniem i za tą cenę i tak nie znajdę, ale nie szukam ^^

 

nie mogę pójść do jakiegokolwiek sklepu, tylko do MM za jakiś miesiąc. :| zresztą nie wiem czy można tam przymierzać słuchawki.

więc nie mam innego wyjścia jak kupić w ciemno.

 

czy ktoś mógłby mi porównać dźwięk w sennheiserach mx160 to tych philipsow 2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP2000 to bardzo dobre słuchawki w kategorii Cena/Jakość. Do komputera idealne, do muzyki IMO lepiej niż HD202. Wygodne, ale grzeją. Moje skrzypią przy zakładaniu i regulacji, tylko. Pamiętam, że nawet dobrze mi się w nich biegało. Kabel długi, gruby, wytrzymały tylko mi po 8 miesiącach odpadł kawałek wtyczki ( metal ).

 

Jednak do SHP2700 nie mają co podbiegać, bo zostaną zgniecione. :D ( konstrukcja taka sama ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności