Skocz do zawartości

...a wybór stawał się coraz trudniejszy.


chible

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co myślicie, o Iriverze B20, następcy Clixa ? To chyba też fajna oferta i ma slot na kartę pamięci :)

 

B20 to nie następca Clixa, tylko następca B10...

 

Następcą Clixa/U10 jest Clix2/U20 i analogicznie następcą Clixa2 powinien być zapowiadany w zeszłym roku Clix3, ale zdaje się, że ta koncepcja upadła, ponieważ Clixa3 nie ma, a mimo to powstał następca U20 ----> U30 i jest nim SPINN. Więc rolę Clixa2 przejął niejako SPINN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem krótką styczność z B20. Zdecydowanie bliżej mu do Clixa 2 niż do Lplayera. Od Clixa różni się tym, że jest dużo grubszy i cięższy, ma antenkę która i tak nic nie daje na dzień dzisiejszy i slot SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je dopiero kilka dni i nie są wygrzane ale już mogę powiedzieć, że to będzie dobry duet ;) -potwierdzają sie opinie które czytałem.

piękna scena, góra może nie kłuje, ale jest bardzo ładnie pokazana. wokal rożnież bez zarzutu, wszystko ładnie i wyraźnie, tak jak gitary. i ten bas ^^ myślałem że będzie mi przeszkadzał ale nie... schodzi nisko, ciepło, a jednocześnie nie łupie.

 

przy czym należy powiedzieć że wielu odtwarzaczy nie słyszałem i jest to ocena kogoś bardzo świeżego w tych sprawach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chible, widać, że wybór playera sprawia Cie ogromna radość a każdy Twój post jest starannie dopracowany i schludny - aż miło się czyta, ale do rzeczy. Bodajże w niedziele też miałem nie lada kłopot przy wyborze odtwarzacza i w ostatecznym starciu D2 vs i7 wygrał D2. Jakość obu playerkow rowna sobie (kwestia gustu, ktory Ci sie bardizej spodoba), D2 ma slot na karte (duzy plus), zywotnosc baterii rowniez powala (52h przy muzyce 10h przy filmach). Najprawdopodobnie jutro go dostanę od kuriera to mogę podzielić się doświadczeniami na jego temat. A słuchawki jakie do niego sobie kupilem (nie do konca jestem przekonany czy dobrze n ale coz:P) Denon AH-C551. Reasumujac Cowon D2 jest godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam za bardzo możliwości porównania nigdzie i się właśnie muszę głównie na opinie forumowiczów zdać, ale co tu zrobić jak każdy pisze co innego :P. Tak na razie mój wniosek jest taki, że wiele się nie różnią a jeszcze jak equalizer to może da rade ustawić je niemal tak samo. Jestem tylko np ciekaw czy obsługa w kieszeni nie jest paradoksalnie łatwiejsza w d2 bo tak wnioskuje z recenzji i7 i d2

 

P.S. trop, ścigamy sie w postach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e10 mogę polecić w 100 procentach. ^_^ doskonały wybór, chociaż nie wiem czy z k518dj nie będzie za dużo basu?

trochę będzie.. k518 łupią jednak basem i z e10 nawet zmodowane gąbkami g-shock mają go dość dużo..

ale zdejmuje się kreskę w EQ i już jest dobrze :)

 

a jak gra ci e10 z CAL!
mam je dopiero kilka dni i nie są wygrzane ale już mogę powiedzieć, że to będzie dobry duet ;) -potwierdzają sie opinie które czytałem.

piękna scena, góra może nie kłuje, ale jest bardzo ładnie pokazana. wokal rożnież bez zarzutu, wszystko ładnie i wyraźnie, tak jak gitary. i ten bas ^^ myślałem że będzie mi przeszkadzał ale nie... schodzi nisko, ciepło, a jednocześnie nie łupie.

 

łooo O_o

e10 z CAL to imo niezbyt dograna para :/

 

scena faktycznie - ładna, szeroka.

góra nie kłuje, bo jest jej trochę mało a w suemi to jest dość zakryta przez średnicę - która to jest z kolei mocno wysunięta i wyeksponowana, ale przynajmniej czysta.

a bas - co do niskości to nie schodzi tak nisko jak możnaby się spodziewać, ale nadrabia za to ilością i niestety tym że łupie/dudni - jest go momentami za dużo i zalewa inne pasma - ale taki urok, bo e10 jest ciepłogrający, a cale wolą ciut zimniejsze źródła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co? Współczuję Ci :) po przeczytanie tego wątku byłabym głupszy niż przed... faktycznie za dużo sprzecznych opinii.

 

Problem polega na tym, że większość osób które się wypowiada (w tym i ja) nie miało możliwości porównania bezpośrednio wszystkich tych odtwarzaczy, które Cię interesują... nie mówiąc już o tym, że nie każdy z nas miał okazje kiedykolwiek przesłuchać wszystkie te playery nawet z osobna - i co z tego, że się mądrzymy, a zwyczajnie możemy nie mieć punktu odniesienia?

 

Nawet porównywanie playerów w pewnym przedziale czasowym, może być złudne... w zależności od otocznia, nastroju, pory dnia, nasza percepcja dźwiękowa może się znacznie różnić i nam może się tylko wydawać, że coś lepiej brzmiała od czegoś póki się tego nie porówna bezpośrednio... także, jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że się nie rozczarujesz musisz sam posłuchać/porównać i wybrać... to jedyna pewna rada.

 

Wiem, że napisałeś, że takiej możliwości nie masz, ale to się niemalże równa z tym, że nie masz też gwarancji dokonania dobrego zakupu... niestety

 

 

 

kurcze, chyba za bardzo się wkręciłem w ten wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodatkowo nieco skomplikuje wybór ;) ... mianowicie dzisiaj miałem okazję odsłuchać Sony NWZ-S639F i moim zdaniem to bardzo udany player. Bo bezpośrednim porównaniu z v39, wypadł nieco gorzej, te nieco to po prostu z lekka inna prezentacja, tj. nieco mniejsza przestrzeń i bardziej basowe granie... choć jako całokształt gra nie mniej wciągająco od produktu vedii.

 

Plasuje go wyżej niż i7 i jednocześnie d2, który moim zdaniem ze względu na dźwięk nie zasługuje na większe zainteresowanie.

Moim zdaniem warto zainteresować grajkiem sony, świetne wykonanie, bardzo dobry dźwięk, łatwa i wygodna obsługa (tutaj bije na głowę v39 i i7).

 

Jutro powinien dojechać mój e10, więc może i jego uda mi się jakoś przyrównać do pozostałych... choć nie wiem czy to pomoże w wyborze, czy zrobi Ci jeszcze wiĘkszy mętlik w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności